Vredestein Wintrac Xtreme SWintrac Xtreme S

Vredestein projektuoja ir gamina premium klasės padangas skirtas įvairaus tipo automobiliams esant bet  kokioms klimato sąlygoms

 

Wintrac xtreme S padangos – tai naujausios itin aukštos kokybės Vredestein padangos.

Maksimalus važiavimo saugumas ant sniego ir ledo – tai tokia pati būtina padangų Wintrac xtreme S charakteristika, kaip ir sukibimas ir vairavimo tikslumas. Tai galima taikyti ir šaltiems paviršiams be sniego, kurie sutinkami žiemos sezono metu. Vidaus griovelių fiksavimo technologija (ISLT - Internal Sipe Locking Technology) leidžia Wintrac xtreme S padangoms pasiekti naują efektyvumo lygį tarp UPH klasės padangų. Dėl šios technologijos protektoriaus griovelių deformacijos tikimybė sumažinta iki minimumo. Ko pasekoje padangos demonstruoja nuostabų krypties tolydumą ir tikslų valdymą. Platus dydžių pasirinkimas su greičio indeksu Y leidžia naudoti Wintrac xtreme S padangas, sukurtas bendradarbiaujant su Giugiaro studija, ant pačių galingiausių ir išskirtinių automobilių.   


Giugiaro dizainas

Nuo 1997 metų Vredestein aktyviai bendradarbiauja su pasaulyje garsia dizaino studija – Giugiaro Design. Giorgetto sūnus ir įpėdinis – Fabrizio Giugiaro stipriai įtakojo prekinį ženklą ir Vredestein produkciją. Abi šio unikalaus prekinio ženklo alijanso pusės skina bendradarbiavimo vaisius ir šiandien. Dėka bendradarbiavimo su Giugiaro prekinis ženklas Vredestein ištobulėjo ir rado sau vietą Europos premium padangų klasėje, išsiskiriantis tokiomis savybėmis kaip saugumas ir dizainas.

Dizaino studija Giugiaro Design sukūrė unikalų protektoriaus raštą ir šonines sieneles Ultra High Performance klasės. Įmonės inžinieriams lemiamas veiksnys yra produkto saugumas, bet Vredestein saugumas ir dizainas visuomet eina koja kojon.


Nepriklausomų ekspertų padangos testų rezultatai


  2014
Vredestein Wintrac Xtreme S 215 65 R16
Ivertinimas
4 vieta


Technologiniai sprendimai

Įspūdingos charakteristikos ant sniego ir ledo

Puikus sukibimas ir manevringumas važiuojant ant sniego ir ledo yra pagrindinės Wintrac xtreme S padangų charakteristikos. Optimalų sukibimą su kelio paviršiumi užtikrina didelis kiekis dviejų tipų griovelių: tiesūs ir zigzago formos.

Tikslus valdymas ant kelių, nepadengtų sniegu

Vidaus griovelių fiksavimo technologija (ISLT - Internal Sipe Locking Technology) ženkliai pagerina Wintrac xtreme S padangų stabilumą taip pat ir ant šlapio kelio paviršiaus be sniego. Dėl šios technologijos naudojimo grioveliai pasižymi dideliu standumu pakeičiant eismo juostą ir posūkiuose. Esant apkrovai grioveliai susikabina tarpusavyje, sudarydami tvirtus blokus šoninėje ir centrinėje protektoriaus dalyje. Šie blokai užtikrina nepertraukiamą transporto priemonės kontrolę ir padidina valdymo tikslumą.  

Puikus vandens pašalinimas

Wintrac xtreme S padangos turi du praplatintus išilginius griovelius. Kartu su V formos grioveliais stabilioje centrinėje padangos dalyje jie užtikrina puikų vandens pašalinimą iš padangos kontaktinės zonos su kelio paviršiumi. Tai leidžia užtikrinti optimalų sukibimą ant šlapio kelio paviršiaus.

Žemas pasipriešinimas riedėjimui ir ilgaamžiškumas

Gumos mišinio sudėtyje naudojamas patobulintas polimerų derinys ir optimizuota užpildų sistemą. Visa tai kartu su naujos kartos Silica, pagerina ilgaamžiškumą ir sumažina pasipriešinimą riedėjimui. Taip pat ženkliai pagerina sukibimą ant šlapio kelio esant žemai temperatūrai.

 
Savybės Privalumai

Novatoriška griovelių technologija

Tiesūs grioveliai centriniame bloke užtikrina optimalų sukibimą ir sutrumpina stabdymo kelią ant ledo ir sniego.
Zigzago formos grioveliai šoninėje protektoriaus dalyje užtikrina papildomą sukibimą ant slidaus kelio paviršiaus.

Vidaus griovelių fiksavimo technologija (ISLT - Internal Sipe Locking Technology)

Puikus sukibimas ir valdymas esant bet kokioms sąlygoms.

Pagerinta gumos mišinio sudėtis

Žemas pasipriešinimas riedėjimui.
Ilgaamžiškumas.
Puikus sukibimas ant šlapio kelio paviršiaus.

Du praplatinti išilginiai grioveliai

Puikus vandens pašalinimas net ir naudojant labai plačias padangas.
Žemas triukšmo lygis

Protektoriaus ir šoninės sienelės dizainas iš Giugiaro

Stilinga ir sportiška išvaizda

Greičio indeksai H, V ie Y

Tinka naudoti iki 300 km/h greičiui

 
 

 


VREDESTEIN žiemines padangos

Arctrac sukurtos ekstremalioms žiemos sąlygoms bei važiavimui įvairia ledo ir sniego mase.
Comtrac Winter padanga turi kryptinį protektoriaus raštą, kas kartu su dviem periferiniais grioveliais užtikrina puikų vandens pašalinimą ir užkerta kelią slydimui vandens sluoksniu (akvaplaniravimui).
Nord-Trac 2 – tai minkštos žieminės padangos, specialiai sukurtos ekstremalioms žiemos oro sąlygoms.
Nord-Trac Xtreme padanga, sukurta specialiai šalims, kur yra aukštas poreikis „skandinaviškų“ padangų ekstremalioms žiemos oro sąlygoms ir šioms oro sąlygoms, būdingiems skirtingiems sniego ir ledo paviršiams.
Vredestein Wintrac xtreme yra pirmoji žieminė padanga sukurta bendradarbiaujant su garsia italų dizaino kompanija Giugiaro Design.
Kompanija Vredestein visada buvo žinoma kaip teikianti pirmenybę saugumui, ką dar kartą patvirtina Snowtrac 3.
Wintrac 4 xtreme – tai pirmoji aukščiausios klasės žieminė padanga lengviesiems visureigiams, sukurta bendradarbiaujant su žinomu dizaineriu.
Wintrac xtreme S padangos – tai naujausios itin aukštos kokybės Vredestein padangos.hankook
vredestein
nexen
maxxis