Vredestein Wintrac 4 xtremewintrax 4 xtreme

Vredestein projektuoja ir gamina premium klasės padangas skirtas įvairaus tipo automobiliams esant bet  kokioms klimato sąlygoms

 

Wintrac 4 xtreme – tai pirmoji aukščiausios klasės žieminė padanga lengviesiems visureigiams, sukurta bendradarbiaujant su žinomu dizaineriu. Novatoriškas Giugiaro dizainas ir glotnios linijos suteikia W formos protektoriui galingą išvaizdą. Ši padanga atspindi naujausias padangų vystymosi tendencijas ir siūlo jums puikų dizaino, saugumo ir komforto derinį. Wintrac 4 xtreme pasižymi puikiomis savybėmis važiuojant ne tik gerais keliais, bet išsiskiria ir bekelei svarbiais privalumais. Pavyzdžiui, protektorius turi geras savaiminio išsivalymo savybes, kas užtikrina saugų važiavimą apsnigtais ir negrįstais keliais.


Giugiaro dizainas

Nuo 1997 metų Vredestein aktyviai bendradarbiauja su pasaulyje garsia dizaino studija – Giugiaro Design. Giorgetto sūnus ir įpėdinis – Fabrizio Giugiaro stipriai įtakojo prekinį ženklą ir Vredestein produkciją. Abi šio unikalaus prekinio ženklo alijanso pusės skina bendradarbiavimo vaisius ir šiandien. Dėka bendradarbiavimo su Giugiaro prekinis ženklas Vredestein ištobulėjo ir rado sau vietą Europos premium padangų klasėje, išsiskiriantis tokiomis savybėmis kaip saugumas ir dizainas.

Dizaino studija Giugiaro Design sukūrė unikalų protektoriaus raštą ir šonines sieneles Ultra High Performance klasės. Įmonės inžinieriams lemiamas veiksnys yra produkto saugumas, bet Vredestein saugumas ir dizainas visuomet eina koja kojon.

 

Nepriklausomų ekspertų padangos testų rezultatai


  2009
Vredestein Wintrac 4 Extreme 235/55/17
Ivertinimas
3 vieta motorwelt 2007
Vredestein Wintrac 4 Extreme 235/55/17
Ivertinimas
4 vietaTechnologiniai sprendimai

Saugumas

Gilūs kryptiniai grioveliai pagerina sukibimą su žiemos keliais, leidžia išsaugoti pilną automobilio kontrolę. Šoninėje dalyje yra prailginti blokai, kurie pagerina manevringumą, padeda išvengti praslydimo ir leidžia tiksliai reaguoti į vairo pasukimus. Wintrac 4 Xtreme gumos mišinio sudėtis išsaugo padangos elastiškumą esant labai skirtingoms žiemos temperatūroms. Padanga sugeba savaime išsivalyti nuo purvo ir sniego, tinkama eksploatuoti esant ekstremalioms sąlygoms. Turi sustiprintą kordą ir daug gilesnį protektoriaus raštą, dėl ko palengvinamas važiavimas bekele


Komfortas

Tolygus padangos apkrovos paskirstymas užtikrina komfortišką ir tylų važiavimą.

Dizainas

Originalus W formos protektoriaus raštas, sukurtas Giugiaro studijoje. Padanga pasižymi stilinga ir galinga išorine išvaizda, įkūnijanti geriausius automobilio dizaino pavyzdžius. 

 
Savybės Privalumai

Giugiaro dizainas

Griežtos linijos suteikia galingą išvaizdą

Puikios savaiminio išsivalymo savybės dėl ypatingo W formos protektoriaus

Puikios važiavimo savybės apsnigtais ir negrįstais keliais

Optimum Silica Processing™ (OSP™) panaudojimas protektoriaus gumos mišinyje

Geras sukibimas su šlapia kelio danga,išskirtinės pasipriešinimo akvaplanavimui savybės

Patobulintas gumos mišinys
Atspari šoninė sienelė
Speciali sluoksnių konstrukcija

Precizinės vairavimo savybės važiuojant dideliu greičiu

Tolygus slėgio pasiskirstymas visame padangos kontaktiniame paviršiuje ir skirtingo dydžio protektoriaus blokeliai

Komfortabilus žemas triukšmo lygis per visą padangos naudojimo laiką

 
 

 


VREDESTEIN žiemines padangos

Arctrac sukurtos ekstremalioms žiemos sąlygoms bei važiavimui įvairia ledo ir sniego mase.
Comtrac Winter padanga turi kryptinį protektoriaus raštą, kas kartu su dviem periferiniais grioveliais užtikrina puikų vandens pašalinimą ir užkerta kelią slydimui vandens sluoksniu (akvaplaniravimui).
Nord-Trac 2 – tai minkštos žieminės padangos, specialiai sukurtos ekstremalioms žiemos oro sąlygoms.
Nord-Trac Xtreme padanga, sukurta specialiai šalims, kur yra aukštas poreikis „skandinaviškų“ padangų ekstremalioms žiemos oro sąlygoms ir šioms oro sąlygoms, būdingiems skirtingiems sniego ir ledo paviršiams.
Vredestein Wintrac xtreme yra pirmoji žieminė padanga sukurta bendradarbiaujant su garsia italų dizaino kompanija Giugiaro Design.
Kompanija Vredestein visada buvo žinoma kaip teikianti pirmenybę saugumui, ką dar kartą patvirtina Snowtrac 3.
Wintrac 4 xtreme – tai pirmoji aukščiausios klasės žieminė padanga lengviesiems visureigiams, sukurta bendradarbiaujant su žinomu dizaineriu.
Wintrac xtreme S padangos – tai naujausios itin aukštos kokybės Vredestein padangos.

 
hankook
vredestein
nexen
maxxis