sailunICE BLAZER WSL2

Gamintojas: Sailun Tire
Padangų aprašymai
Technologiniai
Testų rezultatai
Foto / Video
iceblazerwsl2_small.png
Šalis: Kinija

Sukurtos specialiai tiems, kurie žiemos metu  į pirmą vietą iškelia saugumą. Šios padangos užtikrina puikų sukibimą ant sniego, patežusio sniego ir šlapio kelio.

E
E
71db
skaņa 2

Sailun gamina ir parduoda įvairių rūšių padangas lengviesiems automobiliams, lengviems sunkvežimiams, vidutiniams sunkvežimiams ir džipams. Per trumpą laiką šis prekinis ženklas sugebėjo užimti aukštas pozicijas padangų pasaulyje ir parduoda savo produktus Azijoje, Europoje, Afrikoje ir Amerikoje.

175/70/14R 84T
paprašykite parduotuvėje
€ 35.00


Padangų aprašymai
Technologiniai
Testų rezultatai
Foto / Video

SAILUN Ice Blazer WSL2

ice blazer wsl2Žieminės padangos Sailun Ice Blazer WSL2 sukurtos specialiai tiems, kurie saugumui žiemos keliuose atiduoda pirmą vietą.

Jos suteikia puikų sukibimą ant sniego, šlapio sniego ir šlapiame kelyje. Tuo tarpu jos ne mažiau efektyvios ir ant sausos dangos, užtikrina vairuotojams ne tik saugumą, bet ir tylų bei komfortišką važiavimą.

Sailun Ice Blazer WSL2 gamybos proceso metu naudojamos specialios sudėties polimerinis gumos mišinys, kuris išlieka elastingas net ir prie labai žemų temperatūrų. Savo ruožtu specialus protektorius Ice Blazer WSL2 turi daug gilių lamelių kuriuos užtikrina geresnį vandens ir sniego išstūmimą iš kontakto dėmės.

SAILUN Ice Blazer WSL2 padangų savybės:

SAILUN Ice Blazer WSL2
  • specialus griovelių ir lamelių išdėstymas pagerina sukibimą ir šoninį stabilumą;
  • patobulintas protektoriaus blokų dizainas padidina kontrolę bei šoninį automobilio stabilumą;
  • specialus gumos mišinys pagerina padangų elastingumą esant temperatūrai žemiau nulio, kas pagerina automobilio sukibimą su slidžia kelio danga;
  • V formos simetriškas protektoriaus raštas efektyviai pašalina purvą ir vandenį iš kontakto dėmės.

[include file=/scripts/protektori/sailun2_lt.php?prot=wsl2]

« atgal
hankook
vredestein
nexen
maxxis