Vredestein Snowtrac 5snowtrac 3

Vredestein projektuoja ir gamina premium klasės padangas skirtas įvairaus tipo automobiliams esant bet kokioms klimato sąlygoms

 

Vredestein Snowtrac 5 - žieminė padanga, kuriai nebaisios netgi pačios sudėtingiausios oro sąlygos. Pradiniame padangos kūrimo etape buvo būtina užtikrinti optimalų saugumą bei puikų efektyvumą esant skirtingoms oro sąlygos, kai oro temperatūra nepakyla aukščiau 7 laipsnių Celsijaus.Technologiniai sprendimai

 
Puikus valdomumas ant sausos ir šlapios keli dangos

Vredestein Snowtrac 5 padangos centrinės dalies protektorius sukurtas naudojant unikalius geometrinius kampus, kurie sudaro nepertraukiamą centrinį griovelį. Šis masyvus centrinis griovelis garantuoja papildomą stabilumą, užtikrina valdomumo tikslumą bei komfortą.


Naujoviška lamelių technologija

Vredestein Snowtrac 5 padangos lameliai skirtingų formų, gylio ir krypties. Lyginant su šios padangos pirmtake - Vredestein Snowtrac 3- šios padangos lamelių gylis padidėjo apie 30%. Patobulintas balansas tarp išilginių ir šoninių griovelių Vredestein Snowtrac 5 padangose užtikrina puikią trauką ir sukibimą posūkiuose važiuojant šlapia, snieguota arba apledėjusia kelio danga.

Protektoriaus Stealth Design dizainas

Išilginiai ir šoniniai Vredestein Snowtrac 5 padangos grioveliai yra skirtingos konfigūracijos. Stealth technologijų naudojimas protektoriaus dizaine leidžia absorbuoti padangos triukšmą, todėl išorinio triukšmo lygis yra labai žemas.

 
SAVYBĖS PRIVALUMAI

Unikali skirtingų formų, gylio ir krypties lamelių paskirstymo technologija

Puikus sukibimas ant sniego, ledo ir šlapios kelio dangos

Naujoviška gumos mišinio sudėtis (su Silica (silicio dioksidu))

Puikūs rodikliai ant sniego ir ledo

Sumažintas pasipriešinimas riedėjimui

Masyvi centrinė protektoriaus dalis

Pagerintas stabilumas, valdomumas ant sausos ir šlapios kelio dangos

Protektoriaus Stealth Design dizainas

Žemas išorinio triukšmo lygis: garso absorbcija dėka išilginiams ir šoniniams grioveliams

Sustiprinti išilginiai grioveliai

МMaksimaliai sumažinta akvaplanavimo rizika. Užtikrina puikius rodiklius ant šlapios kelio dangos

 

Giugiaro dizainas

Nuo 1997 metų Vredestein aktyviai bendradarbiauja su pasaulyje garsia dizaino studija – Giugiaro Design. Giorgetto sūnus ir įpėdinis – Fabrizio Giugiaro stipriai įtakojo prekinį ženklą ir Vredestein produkciją. Abi šio unikalaus prekinio ženklo alijanso pusės skina bendradarbiavimo vaisius ir šiandien. Dėka bendradarbiavimo su Giugiaro prekinis ženklas Vredestein ištobulėjo ir rado sau vietą Europos premium padangų klasėje, išsiskiriantis tokiomis savybėmis kaip saugumas ir dizainas.

Dizaino studija Giugiaro Design sukūrė unikalų protektoriaus raštą ir šonines sieneles Ultra High Performance klasės. Įmonės inžinieriams lemiamas veiksnys yra produkto saugumas, bet Vredestein saugumas ir dizainas visuomet eina koja kojon.

 


VREDESTEIN žiemines padangos

Arctrac sukurtos ekstremalioms žiemos sąlygoms bei važiavimui įvairia ledo ir sniego mase.
Comtrac Winter padanga turi kryptinį protektoriaus raštą, kas kartu su dviem periferiniais grioveliais užtikrina puikų vandens pašalinimą ir užkerta kelią slydimui vandens sluoksniu (akvaplaniravimui).
Nord-Trac 2 – tai minkštos žieminės padangos, specialiai sukurtos ekstremalioms žiemos oro sąlygoms.
Nord-Trac Xtreme padanga, sukurta specialiai šalims, kur yra aukštas poreikis „skandinaviškų“ padangų ekstremalioms žiemos oro sąlygoms ir šioms oro sąlygoms, būdingiems skirtingiems sniego ir ledo paviršiams.
Vredestein Wintrac xtreme yra pirmoji žieminė padanga sukurta bendradarbiaujant su garsia italų dizaino kompanija Giugiaro Design.
Kompanija Vredestein visada buvo žinoma kaip teikianti pirmenybę saugumui, ką dar kartą patvirtina Snowtrac 3.
Wintrac 4 xtreme – tai pirmoji aukščiausios klasės žieminė padanga lengviesiems visureigiams, sukurta bendradarbiaujant su žinomu dizaineriu.
Wintrac xtreme S padangos – tai naujausios itin aukštos kokybės Vredestein padangos.

 
hankook
vredestein
nexen
maxxis