Vredestein Snowtrac 3snowtrac 3

Vredestein projektuoja ir gamina premium klasės padangas skirtas įvairaus tipo automobiliams esant bet  kokioms klimato sąlygoms

 

Kompanija Vredestein visada buvo žinoma kaip teikianti pirmenybę saugumui, ką dar kartą patvirtina Snowtrac 3. Sumaniai sukurtas protektorius su novatoriškais, žingsniniais per visą padangos apskritimą einančiais grioveliais, užtikrina įstrižinį sukibimą su šlapiu bei apsnigtu paviršiumi. Nusmailinti įstrižiniai grioveliai pagerina padangos savaiminio išsivalymo savybes. Dėl patobulinto protektoriaus gumos mišinio šių padangų važiavimo rezultatai tiek šlapiomis, tiek sausomis dangomis bei žiemos sąlygomis smarkiai pranoksta jų populiariųjų pirmtakių pasiekimus.


Giugiaro dizainas

Nuo 1997 metų Vredestein aktyviai bendradarbiauja su pasaulyje garsia dizaino studija – Giugiaro Design. Giorgetto sūnus ir įpėdinis – Fabrizio Giugiaro stipriai įtakojo prekinį ženklą ir Vredestein produkciją. Abi šio unikalaus prekinio ženklo alijanso pusės skina bendradarbiavimo vaisius ir šiandien. Dėka bendradarbiavimo su Giugiaro prekinis ženklas Vredestein ištobulėjo ir rado sau vietą Europos premium padangų klasėje, išsiskiriantis tokiomis savybėmis kaip saugumas ir dizainas.

Dizaino studija Giugiaro Design sukūrė unikalų protektoriaus raštą ir šonines sieneles Ultra High Performance klasės. Įmonės inžinieriams lemiamas veiksnys yra produkto saugumas, bet Vredestein saugumas ir dizainas visuomet eina koja kojon.


 

Testas


 autoreview logo
Snowtrac 3 195/65/15
Ivertinimas
3 vieta

 ac logo new
Snowtrac 3 175/65/14
Ivertinimas
3 vieta

 
Snowtrac 3 205/55/16
Ivertinimas
labai rekomenduojama

 autoreview logo
Snowtrac 3 185/60/15
Ivertinimas
rekomenduojama 
Snowtrac 3 205/55/16 
Įvertinimas
labai rekomenduojama

 
Snowtrac 3 195/65/15
Įvertinimas
labai rekomenduojama

 
Snowtrac 3 195/65/15
Įvertinimas
labai rekomenduojama

 
Snowtrac 3  185/60/14
Įvertinimas
labai rekomenduojama

 
Snowtrac 3  185/60/14
Įvertinimas
nugalėtoja bandymų

 
Snowtrac 3  185/60/14
Įvertinimas
nugalėtoja bandymų

 
Snowtrac 3  185/60/14
Įvertinimas
nugalėtoja bandymų

Technologiniai sprendimai

Saugus ir komfortiškas važiavimasSaugumo skiltis visuomet buvo svarbi Vredestein, o padanga Snowtrack 3 puikiai tai parodo.  Norint užtikrinti puikų savaiminį protektoriaus išsivalymą naudojami smailūs įstrižiniai grioveliai. Padangos gumos mišinio sudėtis buvo ženkliai pagerinta, dėl ko pasiekiamos puikios padangos charakteristikos, tiek esant sausoms, tiek ir šlapioms žiemos oro sąlygoms. Lyginant su buvusiu modeliu, pagerinta trauka ir sukibimas ant sniego,  kas ne mažiau svarbu esant žiemos oro sąlygoms.

Sustiprinta centrinė protektoriaus dalis padeda pagerinti valdymą, tuo pačiu tarnauja kaip drenažinis griovelis, siekiant išskaidyti vandenį kontaktinėje padangos dalyje, tokiu būtų sustiprindama išilginių griovelių poveikį. Dėl šios priežasties padanga Sowtrac 3 mažiau veikiama akvaplanavimo rizikos. Be to, kintamo gylio grioveliai užtikrina tolygų slėgio pasiskirstymą visame padangos paviršiuje.


Atsparumas

Dėl protektoriaus naujo gumos mišinio sudėties (Optimum Silica & Polymer Processing (OS&PP)), padangos Snowtrac 3 pasipriešinimas riedėjimui ženkliai sumažintas, dėl ko padangos yra ne tik daug ekonomiškesnės, bet ir daug patvaresnės. Protektoriaus blokų išdėstymas parinktas optimaliu būdu, siekiant užtikrinti tolygų apkrovos pasiskirstymą, išvengti deformacijų ir lokalinių nusidėvėjimų, dėl ko pailginamas tarnavimo laikas. Dar daugiau tolygumo dėvėjimuisi pasiekiama dėl kintamo gylio griovelių.

 
Savybės Privalumai

Nusmailinti įstrižiniai grioveliai

Išskirtinis savaiminis išsivalymas nuo sniego ir purvo

Griovelis griovelyje atskiriantis šoninius blokelius   

Subalansuotas padangos dėvėjimasis   

Oprimalus silikos ir polimerų panaudojimas (OS&PP) protektoriaus gumos sudėtyje   

Puikios savybės žiemą ir maksimalus sukibimas su šlapiu ir sausu keliu

Suapvalintas kontaktinis paviršius

Maksimalus vandens išsklaidymas

Įvairus griovelių gylis užtikrina puikų slėgio pasiskirstymą visame kontaktiniame paviršiuje   

Puikus valdymas  

Centre Shift System® (centrinio poslinkio sistema): ypatingas dešinės ir kairės protektoriaus dalies padėties nustatymas, atsižvelgiant į centrinės dalies poziciją

Padangos keliamas triukšmas neviršija Europos standartų

 
 

 


VREDESTEIN žiemines padangos

Arctrac sukurtos ekstremalioms žiemos sąlygoms bei važiavimui įvairia ledo ir sniego mase.
Comtrac Winter padanga turi kryptinį protektoriaus raštą, kas kartu su dviem periferiniais grioveliais užtikrina puikų vandens pašalinimą ir užkerta kelią slydimui vandens sluoksniu (akvaplaniravimui).
Nord-Trac 2 – tai minkštos žieminės padangos, specialiai sukurtos ekstremalioms žiemos oro sąlygoms.
Nord-Trac Xtreme padanga, sukurta specialiai šalims, kur yra aukštas poreikis „skandinaviškų“ padangų ekstremalioms žiemos oro sąlygoms ir šioms oro sąlygoms, būdingiems skirtingiems sniego ir ledo paviršiams.
Vredestein Wintrac xtreme yra pirmoji žieminė padanga sukurta bendradarbiaujant su garsia italų dizaino kompanija Giugiaro Design.
Kompanija Vredestein visada buvo žinoma kaip teikianti pirmenybę saugumui, ką dar kartą patvirtina Snowtrac 3.
Wintrac 4 xtreme – tai pirmoji aukščiausios klasės žieminė padanga lengviesiems visureigiams, sukurta bendradarbiaujant su žinomu dizaineriu.
Wintrac xtreme S padangos – tai naujausios itin aukštos kokybės Vredestein padangos.

 
hankook
vredestein
nexen
maxxis