Žurnalas „Gute Fahrt” rekomenduoja Hankook padangas (05.2009)Žurnalas „Gute Fahrt” rekomenduoja Hankook padangas

     Žurnalo "Gute Fahrt" kovo mėnesio numeryje buvo paskelbti 225/45R17 dydžio vasaros padangų bandymo rezultatai. Tarp geriausių šiame bandyme buvo Hankook VentusV12 EVO padangos. Reikėtų pažymėti, kad aukščiausią įvertinimą šiame bandyme gavo visi 3 modeliai iš 11 išbandytų padangų. Bandomoji transporto priemonė buvo pasirinkta VW Golf GTI.
     Pagrindinis kriterijus vertinant padangas buvo stabdymo kelio ilgis ant sauso ir šlapio kelio dangos. Geriausia buvo pripažinta "Ventus V12 EVO, nors kitose disciplinose Hankook padangos parodė savo stipriasias puses. Štai žurnalo ekspertų nuomonė apie "Ventus V12EVO:" subalansuotos, užtikrintai valdomos padangos visomis oro sąlygomis. Be to,eksterjeras yra labai patrauklus ir sportiškas. "
     "Dar kartą UHP padangos Ventus įrodė savo konkurencingumą su įžymiais ženklais," sakė Hankook Tire generalinis direktorius Seung Hva Su (Seung Hwa Suh). "Mūsų tikslas yra sukurti tokias padangas, kurios atitiktų visus klientų reikalavimus, darant minimalią žalą aplinkai. Kontrol Technology koncepcijos pritaikymas leidžia pasiekti šį tikslą. Puikūs rezultatai, kuriuos mūsų UHP padangos parodė įvairiuose bandymose, patvirtina mūsų kaip technologijų lyderio reputaciją automobilių padangų segmente. "

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis