Hankook Tire didelių vasarinių padangų bandymas 2011 pagal ADAC, OEAMTC ir TCSHankook Optimo K715

HANKOOK OPTIMO K715 testeriai pagrindinėje grupėje su pilnomis žymomis ir be trūkumų

Patentuota Stiffness Control Contour teorija, skirta pagrindiniam naudojimui ir patvarumui
Nauji Hankook Kinergy ECO ypač padidina pasipriešinimą ridai ir kilometražą

    
Hankook Tire pilnai patvirtino Europos automobilių klubų ADAC (Vokietija), OEAMTC (Austrija) ir TCS (Šveicarija) testerius dabartiniam 2011m. vasarinių padangų bandymui. HANKOOK Optimo K715 175/65R14T dyžio negauna nieko, išskyrus pagrindinius žymenis. Priežastį aukščiausiems rezultatams testeriai įvardina neeilinį HANKOOK vasarinių padangų naudingumą su visais su sauga susijusiais dalykais ir bendra gerai subalansuota patvirtinto profilio vairavimo charakteristika. Optimo K715 ir toliau sklandžiai tęsia puikių bandymų Hankook Tire rezultatų tradiciją visame pasaulyje.

 

              Hankook Optimo K715 Hankook Optimo K715 Hankook Optimo K715

    Jau daugiau nei keturis dešimtmečius ADAC su savo Europos partneriais atliko visapusiškus ir išsamius padangų testus. Ypatingas dėmesys visada buvo skiriamas gerai subalansuotiems įvairių ypatybių tarpusavio santykiams. Be to, degalų suvartojimo ir trinties rezultatai turėjo įtakos ADAC vasarinių padangų bandymo įvertinimui. Taip pat Optimo K715 save pristato iš geriausios pusės. Dėl savo palyginti mažo pasipriešinimo ridai, padangos ne tik apsaugo vairuotojų pinigines nuo išlaidų degalinėje bet taip pat palyginti maža padangų trintis ypač naudinga aplinkai.

     Be to, HANKOOK Kinergy ECO parodo inžinierių sumanumą dėl jų naudojamos padangų gaminimo technologijos, nes jau pirmuosius metus šios padangos buvo pristatytos rinkai. Smarkiai sumažintas pasipriešinimas ridai ir visiškai naujos kartos padangos laisvai galėjo įveikti "rekomenduojamą" pasirodymą antrame 195/65R15V bandyme. Padangos paliko didelį įspūdį ypač vis labiau didėjančios svarbos kriterijuose dėl pasipriešinimo ridai ir kilometražui. Naujos Hankook padangos pasiekė aukščiausią klasę, palyginus su nustatytu konkursu.
    
"Būvimas testuotų padangų lygos viršūnėje įrodo, kad mes pasirinkome teisingą strategiją", sako Jin-Wook Choi, vykdantysis Hankook Tire Europoje viceprezidentas ir įmonės vadovas. "Kiekvienais metais mes daugiau nei penkis procentus mūsų pardavimų investuojame į mokslinius tyrimus ir naujų padangų plėrą. Ir tai neabejotinai atsiperka. Techniniai iššūkiai moderniųjų padangų standarte yra maksimalios saugos ir efektyvumo pagal visas įmanomas kelių ir oro sąlygas derinys. Su mūsų produktas Optimo K715 pasiekė optimalumą. Be to, mūsų naujas ekologiškas produktas Kinergy suteikia puikų bendrąjį veiksmingumą su mažomis degalų sąnaudomis ir kilometražu, lyginant su kitais mūsų konkurentais. Būtent tam tos padangos ir buvo sukurtos."

* Kontrol Technology
Žodis sudarytas iš angliško termino Kinetinis (judėjimui) ir kontrolė (kontrolei). Hankook Tire Kontrol technologijos atspindi geriausias kontrolės galimybes tarp vairuotojo, transporto priemonės ir padangų ir jų tarpusavio sąveiką kelionės metu. Kontrol Technology buvo sukurta siekiant suteikti transporto priemonės vairuotojui visos šiuo metu turimos naujausios Hankook padangų technologijos naudą kalbant apie saugą, vairavimo charakteristiką, komfortą ir suderinamumą su aplinkosauga.

 

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis