AutoBild universalių padangų testas dydžiui 195/65R15 (09.2010) 

AutoBild universalių padangų testas dydžiui 195/65R15 (09.2010)

     Padangos yra stabilios liepos saulėje. Rugsėjo lietuje padangų sukibimas yra saugus. Vasario sniege padangos tvirtai laikosi ant kelio dangos. Universalių padangų kokybė privalo būti daugiapusė. Mūsų testas parodis ar taip yra.
      Dierk Möller-Sonntag und Henning Klipp  gumoje yra paslaptinga medžiaga. Naudojant ją padangoms, guma užtikrina stabilų sukibimą tarp transporto priemonės ir važiuojamosios dalies. Be to, ji yra ištverminga ir patvari kasdieniniame naudojime. Tiktai gumos reakcija į temperatūros svyravimus yra labai jautri; ji karštyje lydosi, tampa vis minkštesnė, ir atvirkščiai – šaltyje sustinga į kietą kaladę. Padangų industrijos chemikai naudoja šią ypatybę specialiose gumos sujungimuose; kietesni numatyti panaudoti vasarą, minkštesni - žiemą, nes tik pakankamai elastingos gumos padangų sukibimas kiekvienu momentu gali būti optimalus ir saugus.

Universalios padangos nenumatytos sportinėms lenktynėms
     Po sulygimo ir profilio tipo universalios padangos greičiausiai yra panašios į žiemos padangas. Ryzikingai važiuojant, gadinami pečiai ir profilio blokai.
     Kada mūsų testuojamasis objektas per sausą kelio ruožą nuvažiavo šešis ratus ir sugrįžo į stovėjimo aikštelę, paaiškėjo kad daugumos pagangų testų profiliai yra smarkiai nukentėję. Priežastis: auksta ar šalta temperatūra ir posūkiose važiavimo juostų pakeitimas begaliniai įtakoja minkštas padangas. Todėl sportiniams važiavimams vingiuotais laukų keliais vasarą ar važiuojant autobano grublėtaja važiuojamąja danga, reikia valdyti akseleratoriaus pedalą. Geriau jau iš karto išsirinkti vasarines padangās, kurios atsparios karščiui ir patvarios nudilimui. Sunkiasvorėms ar kitoms galingoms transporto priemonėms su universaliomis padangomis rekomenduojama elgtis atsargiai, nes čia prie aukštos temperatūros profilis apkrautas didelių ašinių ir skersinių jėgų.

 

 

GoodyearVector 4Seasons 91 H  Goodyear Vector 4Seasons 91 H
• Pranašumai: ypatingai pritaikytos žiemai, dėka važiavimo kokybės ir labai geros velkamosios masės sniege, dinamiškos, įtikinamai patvarios važiuojant ir trumpas stabdymo kelias šlapioje distancijoje, geras saugos rezervas akvaplanuojant. 
• Trūkumai: padidintas stabdymo kelias sauso ruožo distancijoje.
• Įvertinimas: pavyzdingas
 

 

 Hankook Optimo 4S 91 H

Hankook Optimo 4S 91 H
• Pranašumai: dinamiškos, universalios su trumpu stabdymo keliu bet kuriose oro sąlygose, patikimas šoninis stabilumas sniege, žemas pravažiuojamo triukšmo rodiklis, žemas pasipriešinimas riedėjimui.
• Trūkumai: vidutinis komfortas­.
Įvertinimas: pavyzdingas 


Sava adapto hp 91 H

Sava adapto hp 91 H

• Pranašumai: gera velkamoji jėga ir trumpas stabdymo kelias sniege, patikimas patvarumas važiuojant šlapią distanciją, labai geras saugos rezervas akvaplanuojant, žemas pasipriešinimas riedėjimui.
• Trūkumai: ilgas stabdymo kelias sausoje distancijoje, vidutinis šoninis slydimas sniege.
Įvertinimas: geras

 

 

Vredestein Quatrac 3 91 H

Vredestein Quatrac 3 91 H

• Pranašumai: žemos kokybės, trumpas stabdymo kelias bet kuriose oro sąlygose, patikimas, dinamiskai juda per šlapią asfaltą.
• Trūkumai: vidutinis saugos rezervas akvaplanuojant, padidintas pasipriešinimas riedėjimui.
Įvertinimas: geras


 

 

Kleber Quadraxer 91 T

Kleber Quadraxer 91 T

• Pranašumai: gera velkamoji jėga ir trumpas stabdymo kelias sniege, geras gebėjimas važiuoti per šlapią ir sausą kelią, sąnaudas sumažinantis pasipriešinimas riedėjimui.
• Trūkumai: ribotas šoninis slydimas sniege, prailgintas stabdymo kelias sausoje distancijoje.
Įvertinimas: geras
 
Rigdon All Season 120 91 T

Rigdon All Season 120 91 T

• Pranašumai: trumpas stabdymo kelias ir gera velkamoji masė sniege, dinamiškas sugebėjimas važiuoti sausą distanciją.
• Trūkumai: menkas rezervas akvaplanuojant posūkiuose, nepakankama staigių posūkių galimybė šlapioje distancijoje, padidėjęs pasipriešinimas riedėjimui.
Įvertinimas: patenkinamas


 

 
Barum Quartaris 91 T

Barum Quartaris 91 T

• Pranašumai: įtikinama žieminių padangų kokybė su gera velkamaja jėga ir stabilia krypties kontrole.
• Trūkumai: nepakankama staigių posūkių galimybė šlapiose ir sausose distancijose, pailgintas stabdymo kelias šlapioje distancijoje, menkas riedėjimo komšortas, padidintas pasipriešinimas riedėjimui.
Įvertinimas: sąlyginai rekomenduojamas

 

 


Matador MP61 Adhessa Evo 91 H

Matador MP61 Adhessa Evo 91 H

• Pranašumai: sąlyginai patenkinamas tinkamumas važiuoti iškritus sniegui, žemas pasipriešinimas riedėjimui.
• Trūkumai: pernelyg ilgas stabdimo kelias ir labai bloga staigių posūkių galimybė šlapioje distancijoje, vidutinis riedėjimo komšortas.
Įvertinimas: nerekomenduojamas

 

 Nankang NK All Season N-607 95 V

Nankang NK All Season N-607 95 V

• Pranašumai: geri rezultatai sausoje distancijoje.
• Trūkumai: menkas rezervas akvaplanuojant, neharmoniška, nepakankama posūkių galimybė su pernelyg ilgu stabdymo keliu šlapioje distancijoje. Ribota važiavimo kokybė apsnigtoje distancijoje.
Įvertinimas: nerekomenduojamas

 

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis