Auto Bild: universalių padangų testas dydžiui 175/65R14 (2012)Auto Bild: universalių padangų testas dydžiui 175/65R14 (2012)Geras sukibimas visomis oro sąlygomis?

Jos turėtų suteikti gerą sukibimą tiek vasarą, tiek žiemą, saulėtu ar drėgnu oru, taip pat ir ant sniego - visasezoninės padangos padangų keitimo procesą paverčia nereikalingu užsiėmimu. "Auto Bild" testuoja dešimt visasezoninių "Talentų" mažiems automobiliams.

"Visasezonės padangos" Pats pavadinimas sako už save, kad šios padangos nekels rūpesčių dėl jų keitimo keičiantis metų laikams. Čia bus kalba apie tas padangas su kuriomis galima važiuoti pavasarį, vasarą, rudenį ir žiemą, saulėtą dieną, bei lyjant lietui arba sningant. Apskritai, nuostabus dalykas – Jums nereikės purvintis rankų keičiant padangas, nereikės dar vieno padangų komplekto ir jo nereikės niekur saugoti. Visasezoniniai "talentai" žada sukibimą ir saugumą bet kokiomis oro sąlygomis. Skamba puikiai, bet ar taip yra ištiesų parodys mūsų testas skirtingais metų laikais ir skirtingomis oro sąlygomis. Mūsų teste 10 kandidatų 175/65R14 išmieros padangų mažų automobilių kategorijoje turės konkuruoti su viena žiemine ir viena vasarine padanga. Mūsų bandymo kandidatai vasaros viduryje esant 35-laipsnių karščiui, kurie turi žymę "M+S" ir kurie tuo pačiu metu atitinka reikalavimus žieminių padangų, kuriomis leidžiama važiuoti ant sniego ir ledo - čia mes patikrinsim jų ribas. Modeliuojant bandymą ekstremaliomis sąlygomis avarinis stabdymas nuo 100 km / h, kai kurie iš jų suteiks jums papildomą saugumo rezervą net pusę automobilio ilgio. O problemos, susijusios su valdymu posūkiuose ir prastas manevringumas ant vingiuoto kelio ruožo gali sumažinti vairavimo malonumą.

Auto Bild: universalių padangų testas dydžiui 175/65R14 (2012) Auto Bild: universalių padangų testas dydžiui 175/65R14 (2012) Auto Bild: universalių padangų testas dydžiui 175/65R14 (2012))
Auto Bild: universalių padangų testas dydžiui 175/65R14 (2012) Auto Bild: universalių padangų testas dydžiui 175/65R14 (2012) Auto Bild: universalių padangų testas dydžiui 175/65R14 (2012)
Auto Bild: universalių padangų testas dydžiui 175/65R14 (2012) Auto Bild: universalių padangų testas dydžiui 175/65R14 (2012) Auto Bild: universalių padangų testas dydžiui 175/65R14 (2012)

Dešimt laipsnių, šlapias kelias: rudens vėsus oras ir šlapias paviršius "talentams" skirtiems važiuoti įvairiomis oro sąlygomis paklūsta žymiai geriau. Su geru sukibimo laipsniu ir harmoningu vairavimu posūkiuose aiškėja jog Bridgestone A001 Weather Control ir Sava Adapto susitvarko lygiai taip pat gerai kaip ir vasarinės padangos. A001 stabdant net sustoja šiek tiek greičiau negu vasarinės padangos. Beje, tai vienintelis kandidatas, kuris neturi snaigės simbolio ant padangos šono, nurodančio tinkamumą kelio dangai padengtai sniegu.

Minus penki laipsniai ir apledėjusi kelio danga: kaip tik pradeda kristi pirmos snaigės, visasezoninės padangos labai gerai. Esant tokiom sąlygom traukos jėga, stabilumas posūkiuose ir stabdymas, visasezoninės padangos niekuo nenusileidžia žieminėms. Ant ledo ir sniego visasezonės padangos, išskyrus silpnas Herse 4Season, jaučiasi gerai.

Jūs turite nedidelį automobilį ir Jūs ieškote patogaus ir efektyvaus būdo apseiti su vienu komplektu padangų ištisus metus? Tada įsigykite visasezoninės padangas. Tik Jums teks susitaikyti su tuo, kad kai kuriose bandymų testuose nereikia tikėtis aukštų rezultatų, kuriuos gali parodyti tik geriausios vasarinės ar žieminės padangos. Tai nebus geras pasirinkimas, mėgėjams ir sportininkams, kurie mėgsta plačias padangas ir daug važiuoja. Tuo būdu, kad būtų galima apjungti visa tai, šios padangos turi būti pasiruošusios kompromisams. Tai geriausiai gaunasi Good Year ir Savos kandidatams. Jie įtikina savo subalansuotomis savybėmis bet kokiomis oro sąlygomis. 

ŠaltinisAutoBild

1 vietas

Goodyear Vector 4Seasons 82T
Goodyear Vector 4Seasons 82T


Privalumai: patikimas vairavimo stilius ant sniego, trumpas stabdymo kelias šlapiame kelyje, didelė saugumo atsarga akvaplanavimo teste.

2 vietas

Sava Adapto 82T
Sava Adapto 82T

Privalumai: tikslus vairavimas ir stabilus sukibimas posūkiuose bet kokiomis oro sąlygomis, taip pat dinamiškas sportinis vairavimo stilius su trumpu stabdymo atstumu šlapiame kelyje.

3 vietas

Hankook Optimo 4S H730 82T
Hankook Optimo 4S H730 82T


Privalumai: tikslus valdymas, trumpesnis stabdymo kelias tiek ant drėgnos dangos tiek ant sausos.

Trūkumai: prastesnis valdymas ant šlapios ir apsnigtos dangos.

4 vietas

Kumho Solus 4 All Weather 86TKumho Solus 4 All Weather 86T

Privalumai: subalansuota padanga ant sniego ir esant sausam orui, trumpesnis stabdymo kelias ant sniego.

Trūkumai: tik vidutiniškas valdymas drėgnu oru.

5 vietas

Vredestein Quatrac Lite 82TVredestein Quatrac Lite 82T

Privalumai: Patikimas ir geras valdymas drėgnu oru, trumpas stabdymo kelias ant sausos dangos.

Trūkumai: prastas valdymas ant sniego, labai mažas rezervas akvaplanavimo teste.

6 vietas

Bridgestone A001 Weather Control 82TBridgestone A001 Weather Control 82T


Privalumai: lietingo oro specialistai su dinaminėmis sportinėmis savybėmis esant drėgnoms ir sausoms oro salygoms.

 

Trūkumai: tik šiek tiek tinka žiemą.

7 vietas

Kleber Quadraxer 82TKleber Quadraxer 82T


Privalumai: patikimas vairavimo stilius ir trumpesnis stabdymo kelias ant sniego.

Trūkumai: išcentrinio riedėjimo požymiai ir ilgas stabdymo kelias ant drėgnos ir sausos dangos.

8 vietas

Star Performer Winter AS 86TStar Performer Winter AS 86T


Privalumai: gera trauka ir trumpas stabdymo kelias ant sniego, patikimas vairavimas ant drėgnos kelio dangos.

Trūkumai: vidutinis saugumo rezervas akvaplanavimo teste, ilgas stabdymo kelias ant drėgnos ir sausos dangos.

9 vietas

Tyfoon All Season 82TTyfoon All Season 82T


Privalumai: geriausia žieminė padanga atliktame teste, minimalus pasipriešinimas riedėjimui, tyli.

Trūkumai: prastos stabdymo charakteristikos ant drėgnos dangos, tik nedidelė saugumo atsarga akvaplanavimo teste.

10 vietas

Herse 4Season 82HHerse 4Season 82H


Privalumai: trumpas stabdymo kelias ant sausos dangos.

Trūkumai: tik šiek tiek labiau tinka žiemos oro salygoms nei vasarinės padangos, blogas rezultatas net ir ant drėgnos kelio dangos.

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis