Auto Bild Sportscars: Skirtingų dydžių 19 –ikos colių padangų testas (2015)Prie mūsų testo mes pridėjome žiupsnelį dinamikos važiuojant bei sumontavome 255/35 dydžio padangas ant priekinės ašies, o ant galinės ašies 19 colių ratlankių – super plačias 275/35 dydžio padangas. Gaila, kad toks derinys, ridos skirtumo sąskaita, tinkamas tik BMW M3 ir M4 automobiliams, kadangi  net gi išvaizdos požiūriu jis - puikus.

test

Ir pagal testus pravedusių specialistų subjektyvų sprendimą ji pasirodė atitinkama.  Su dideliu malonumu jie įveikinėjo ratus šiais metais pasirinktoje testams trasoje Wachauring, įsikūrusioje idiliškoje aplinkoje, šalia nedidelio Austrijos miestelio Melk. Geriausiais rezultatais valdomumo tikslumo klausimais ir pusiausvyros disciplinose mūsų specialistus įtikino Michelin Pilot SuperSport. Tačiau pasiekus ribinius rodiklius reikėtų būti atsargiais, kadangi norint pažaboti staiga atsiplėšiančią galinę dalį reikalingas greitas reagavimas pasukant vairą į priešingą pusę. Naujosios Vredestein Ultrac Vorti nors ir neturi žaibiškos  ir tikslios reakcijos į vairuotojo komandas, tačiau jų priekinės ir galinės ašies sąveika yra labai harmoninga. Be to, šios padangos skiriasi tuo, jog gali užtikrinti puikų sukibimo lygį ant sausos kelio dangos. Dėka gero priekinės ašies sukibimo posūkiuose, taip pat įtikinamos ilgą laiką tituluotos Hankook S1 evo  padangos, turinčios  gyvatės formos linijų protektorių.  Šių padangų galinė ašis greitai pasiduoda slydimui, tačiau ant šlapios kelio dangos šios padangos yra lyg savoje stichijoje - netgi balos negali jų išmušti iš įprastos pusiausvyros. Dar geriau šitame pasirodė tik Vredestein Ultrac Vorti, kurios ir pademonstravo geriausią rato laiką esant drėgnoms oro sąlygoms.

test2

1. Hankook Ventus S1 evo 96Y/100Y: puikiai

 1

Ventus S1 evo įtikina: puikios, su subalansuotais rodikliais, be žymių trūkumų. Ant šlapios kelio dangos šios padangos gali pademonstruoti visas savo stipriąsias puses. Stabdant esant drėgnam orui šios padangos puikiai išreškia save trumpiausio stabdymo kelio sąskaita. Mažas pasipriešinimas riedėjimui leidžia sutaupyti kurą.

1. Michelin Pilot SuperSport 96Y/ 96Y: puikiai

2

Stipriosios ir silpnosios pusės: tikra sportinė padanga su dinaminiais valdomumo rodikliais ir puikiu tikslumu valdant. Ant sausos kelio dangos nukonkuruoti jų praktiškai neįmanoma, tačiau esant drėgnam orui galinė ašis reikalauja padidinto dėmesio.
Padidintas pasipriešinimas riedėjimui.

1. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 96Y/ 96Y: puikiai

3

Stipriosios ir silpnosios pusės: subalansuotas sportinis talentas su saugiomis dinaminėmis charakteristikomis. Lengvas polinkis išcentriškumui ant šlapios ir sausos kelio dangos. Harmoningas atsakas į vairuotojo komandas, trumpas stabdymo kelias esant sausoms ir drėgnoms oro sąlygoms. Mažas pasipriešinimas riedėjimui.

4. Vredestein Ultrac Vorti 96Y/100Y: gerai

4

Stipriosios ir silpnosios pusės: nauja sportinė padanga su įtikinamais dinaminiais rodikliais kaip ant šlapios, taip ir ant sausos kelio dangos. Tikslus valdomumas posūkiuose, harmoningi dinaminiai rodikliai.  Ribotas atsparumas akvaplanavimui, padidintas pasipriešinimas riedėjimui.

5. Continental SportContact 5P 96Y/100Y: gerai

5

Stipriosios ir silpnosios pusės: aukščiausios klasės padanga su patenkinamais dinaminiais rodikliais bei  šiek tiek sulėtintu valdomumu posūkiuose esant sausoms oro sąlygoms. Drėgno oro sąlygomis pastebimas išcentriškumas esant tik  vidutiniams stabdymo rodikliams.

 

6. Nankang Noble Sport NS-20 96Y/96Y: patenkinamai

6

Stipriosios ir silpnosios pusės: pagal kainą palanki kinietiška padanga su žemu triukšmo lygiu važiuojant ir labai geru rezervu akvaplanavimo testuose. Ribotas sukibimo lygis posūkiuose ir išreikštu polinkiu išcentriškumui ant sausos ir šlapios kelio dangos, ilgas stabdymo kelias esant sausoms oro sąlygoms.

7. Maxxis VS-01 Victra Sport Zero One 96Y/100Y: leistinai

7

Stipriosios ir silpnosios pusės: nauja sportinė padanga su aiškiais trūkumais dinamikoje ant šlapios kelio dangos, su minimaliu saugumo rezervu akvaplanavimo testuose ir ilgu stabdymo keliu esant drėgnoms oro sąlygoms. Važiuojant posūkiais elgiasi neharmoningai.

Colesa.ru

 

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis