Padangos > Žieminės padangos > HANKOOK WINTER I*PIKE (W409)
14113
HANKOOK WINTER I*PIKE (W409)
€ 81.20
€ 324.80 už 4 vnt.

HANKOOK Winter I’Pike W409 privalumai:

- puiki trauka ir sukibimas ant snieguotos kelio dangos dėka V-krypties protektoriaus rašto ir maksimaliai padidintopadangos lietimosi ploto;

- mažas pasipriešinimas riedėjimui, pažemintas triukšmo ir vibracijos lygis, o taip pat kuro sąnaudos, kuriuos aprūpina zigzago formos elementai;

- efektyvus vandens, sniego ir purvo pašalinimas dėkadidelioatstumotarpblokų;

- padidintas sukibimas su slidžiais paviršiais, kurie neturi įtakos kietiems pagrindiniams protektoriaus elementams dėka banguotų lamelių.

Greičio indeksas:
T = max. 190 km/h
Apkrovos indeksas:
91 = max 615 kg
Run Flat:
Sandėlyje:
Kohaletoimetamise tingimused:
3 dienos

 

Kompanija Hankook Tire – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių kompanijų tarp padangų gamintojų, gaminanti naujos kartos aukštos kokybės padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai kompanija Hankook užima garbingą septintą vietą tarp didžiausių pasaulyje padangų gamintojų ir yra sparčiausiai augantis padangų gamintojas pasaulyje.

Apie prekinį ženklą

Žieminė dygliuojama padanga, skirta lengviesiems automobiliams

Dėl agresyvaus kryptinio V formos protektoriaus rašto, maksimaliai padininta padangos kontaktinė zona su paviršiumi, tokiu būdu užtikrinamos maksimalios traukos ir sukibimo charakteristikos ant sniego. Protektoriaus raštas leidžia ženkliai sutrumpinti stabdymo kelią važiuojant apsnigtais keliais. Centrinė padangos protektoriaus dalis yra vientisa zigzago formos, suteikianti padangai žemą pasipriešinimo riedėjimui lygį, dėl to užtikrinamas žemas triukšmo ir vibracijos lygis, kuro ekonomija.

Protektoriaus raštas sudarytas iš didelio kiekio atskirų blokų, kurie leidžia padangai patikimai judėti apsnigtais keliais. Pakankamai didelis atstumas tarp blokų puikiai išvalo protektorių nuo sniego, ištižusio sniego ir purvo, taip pat puikiai pašalina vandenį. Didelis kiekis bangelių formos lamelių leidžia ženkliai padidinti padangos sukibimo savybes su slidžiu paviršiumi nedidinant pagrindinių protektoriaus elementų standumo.

Gumos mišinio sudėtyje tik aukščiausios kokybės sudedamosios medžiagos, užtikrinančios puikias padangos eksploatacines charakteristikas. Dėl Silica naudojimo gumos mišinio sudėtyje, padanga išsiskiria puikiu sukibimu su bet kokiu slidžiu paviršiumi. Be to, specialių medžiagų naudojimas gumos mišinio sudėtyje leido padangai išsaugoti elastingumą net ir esant labai žemai temperatūrai.


Galimi padangų dydžiai ir kainos


Technologiniai sprendimai

Nauja dyglių technologija
Standartinės trys dyglių eilės pakeistos šešiomis, siekiant pagerinti trauką ir sumažinti triukšmą. Specialus padidinto stiprumo gumos sluoksnis apsaugantis nuo deformacijos ir ir dyglių praradimo.

Padidintas bendras griovelių ilgis
Siekiant didesnio efektyvumo ant apsnigtų arba apledėjusių žiemos kelių grioveliai buvo patobulinti.

Trumpos įpjovos
Didelis kiekis trumpų įpjovų, išdėstytų aplink, pagerina skersinį stabilumą ant žiemos kelių.

Platus griovelis
Užtikrina sniego ir vandens drenažą ir pagerina traukos charakteristikas ant sniego.

Centrinis blokas
Blokas, esantis centrinėje protektoriaus dalyje sudarytas iš rodyklių formos elementų ir pagerina trauką ant sausos, apledėjusios ir apsnigtos dangos.

Optimalaus standumo blokai
Pagerina valdymo ir stabdymo parametrus

 Kontaktinės zonos forma

Panaudojant kompiuterinį modeliavimą optimizuota padangos kontaktinė zona. Padidinta padangos kontaktinė zona pagerina padangos trauką ant ledo ir ilgaamžiškumą.

 


Padangos struktūra

1. Sukurtas V formos protektoriaus raštas panaudojant kompiuterinį modeliavimą
Daug gilesnis protektorius, siekiant geresnės traukos ant žiemos kelių.

2. Žieminė protektoriaus gumos mišinio sudėtis
Papildomas sluoksnis dyglių įtvirtinimui

3. Plačios elastingos plieno juostos
Sustiprina protektoriaus tvirtuma siekiant greitesnės ir tikslesnės reakcijos į vairo pasukimus ir ilgesnio padangos tarnavimo laiko

4. Tvirta šoninės sienelės konstrukcija
Maksimaliai tiksli reakcija į vairo pasukimus ir tvirtumas.

 

Tehnologija Kontrol - tai technologijų filosofija Hankook Tire kuri atspindi koncepciją, kad padanga turi nepriekaištingai kontroliuoti bendradarbiavimą tarp vairuotojo, automobilio ir kelio dangos. Ji rado panaudojimą tam, kad Hankook Tire produkcija suteiktų vartotojam maksimalų privalumą ir geriausią vairavimo patirtį saugumo klausymais, komforto, valdymo, efektyvumo ir draugiškumo aplinkai.

Vykdymas Saugumas Komfortas Ekologija
{php}{/php}

 

Kompanija Hankook Tire – vienas iš didžiausių ir sparčiausiai augančių padangų gamintojų, gamina aukštos kokybės ir padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai Hankook užima garbingą septintą vietą tarp žinomiausių ir didžiausių padangų gamintojų pasaulyje ir yra sparčiausiai besivystantis padangų gamyntojas pasaulyje. Kompanija Hankook turi labai aukštas ambicijas, papulti į penketuką, o vėliau ir į trejetuką pirmaujančių pasaulyje padangų gamintojų.

Hankook kompanijoje dirba daugiau nei 14.000 darbuotojų, keturiose regioninėse būstinėse, daugiau nei 20 užsienio dukterinių kompanijų ir 5 tyrimų centrai visame pasaulyje.


Hankook Padangos

Kompanija gamina radialines padangas lengviesiems automobiliams, lengviesiems krovininiams automobiliams, įvairiems visureigiams (SUV RV), sunkvežimiams, autobusams ir sportiniams automobiliams (žiedinės lenktynės, ralis). Hankook Tire tiekia padangas į originalios įrangos komplektaciją daugeliui modelių iš pirmaujančių automobilių gamintojų, tokių kaip "Audi", "Ford", "Hyundai", "Kia", "Chevrolet", "Mini", "Renault", "Mitsubishi", "Volkswagen". Šiandien kompanija turi keturias gamyklas ir keturis mokslinių tyrimų centrus (Korėjoje, Vokietijoje, JAV ir Kinijoje). Pagrindinės gamybos apimtis yra Korėjoje, kas suteikia ne tik aukštą kokybę, bet ir santykinai nedidelias sąnaudas, gamybai.


Privalumai:

Aukšta kokybė, puikios charakteristikos, puikūs padangų testai ir žinoma prieinamą kainą, kas daro Hankook produkciją tokia populiaria tarp automobilių savininkų. Pripažinti padangų ekspertai pažymi, kad paimtos testams korėjietiškos padangos pasižymi neaukšta kaina, tačiau tai niekaip neatsispindi padangų kokybėje ir savybėse.

Pripažinimą kurį pasiekė Hankook padangos – tai rezultatas nuolatinio darbo tobulinimo ir tikslo siekimo. Korėjos kompanijos padangos metai iš metų nuolat užtikrintai kilo, žingsnis po žingsnio, kad patektų ant pjedestalo tarp šios pramonės lyderių: Amerikos, Europos ir Japonijos įmonių, kurių pavadinimai yra daugelio metų sėkmės sinonimai.

hankook factoryhankook padangospadangahankook GUHankook Hungary padangos
Hankook tire
Įmonės istorija
1941 Hankook įkūrimas - pirmasis padangų gamintojas Korėjoje
1979 Pastatyta gamykla Tedžone Pietų Korėja, tuo metu didžiausia padangų gamykla pasaulyje
1981 įkurta dukterinė įmonė JAV, Hankook Tire Tire America Corporation
2001 Pastatytas Europos didmeninės prekybos centras Roterdame, Olandija
2003 sudarė strateginį aljansą su "Michelin"
2004 Pastatytas bandymų poligonas su sausa danga Keumsane, Pietų Korėja
2006 Vengrijoje įkurta pirma Europoje Hankook gamykla. Pradėta nauja pasaulinė reklamos koncepcija "Sutramdyk žvėrį“
2007 Hankook užima septintą vietą tarp padangų gamintojų pasaulyje
2010 Atidarytas pasaulinis padangų gamintojų mokymo centras "Visuotinio švietimo centras Hankook"
2011 Hankook tampa oficialus padangų tiekėjas DTM lenktynėse

Hankook ir autosportas

hk Nuo 2011 metų Hankook Tire tampa išskirtinių padangų tiekėju populiariausių tarptautinių serijinių gamyklinių automobilių lenktynese DTM. Gavus titulą ekskliuzyvinio padangų tiekėjo DTM lenktynėse, Hankook Tire pradėjo nauja erą auto sporte. Praeityje kompanija bendradarbiavo su žiedinių lenktynių ilgais atstumais organizatoriais, ir yra pasidalinusi aukštais laimėjimais su lenktynių nugalėtojais tokiose kaip klasikinis 24-valandų "Le Mans" serijos ir "Nürburgring" lenktynių maratonuose. Šiuo metu Hankook autosporto veikla orientuota į bendradarbiavimą su DTM.

 

Kitos tarptautinės varžybos su Hankook

Super GT
Super GT
VLN
VLN
Formulė D
Formulė D
IRC
IRC

Kompanijos apdovanojimai

 

  • Novatoriškos padangos Hankook Ventus S1 evo ² gavo apdovanojimą „IF Design Award".
  • "Padangų technologijos apdovanojimas už inovaciją ir išskirtinumą 2011" Kategorijoje "Metų padangų gamintojas"
  • Ford Motor Company apdovanojo Hankook Q1 premija už kokybę tiekiamų padangų į pirminę komplektaciją.
  • Vokietijos aplinkos ministerija pažymėjo Hankook kompaniją "Mėlynojo angelo" ženklu už ekologiškas padangas Optimo 4S.
  • Dizaino premija Red Dot už žiemines Hankook padangas UHP i-Cept evo.
  • Ceremonijoje Tire Technology International Awards Hankook gavo pagrindinį apdovanojimą "Metų padangų gamintojas"

 


hk

Hankook ir futbolas

Nuo 2012 metų Hankook yra vieno iš sudėtingiausių ir įdomiausių tarptautinio futbolo turnyrų - Europos lygos oficialiu rėmėju. Hankook taip pat yra pagrindinis rėmėjas Melburno futbolo klubo Australijos futbolo lygos ir UEFA finalinių stadijų 2013, 2014 ir 2015 metų rėmėjas.

Borussia Dortmund
Futbolo klubas "Borussia Dortmund", Vokietija
vcf-espanyol
Futbolo klubas "Valencia CF", Ispanija
Northampton Saints
Regbio klubas "Northampton Saints", Jungtinė Karalystė
art_wbMELleaders
Regbio klubo "Melburnas Football Club", Australija

Borussia Dortmund

"Hankook" kompanija yra oficialus rėmėjas Vokietijos "Bundesliga" klubo Borussia Dortmund. Klubas yra daugkartinis Vokietijos čempionas, Taurių taurės laimėtojų ir Čempionų lygos.

Valencia CF

Hankook remia Ispanijos futbolo klubą Valencia CF - vieną iš garsiausių klubų ne tik Ispanijoje, bet ir visame pasaulyje. Klubas yra vienas iš dešimties stipriausių Europos klubų ir rodo gerus rezultatus tarptautinėse futbolo varžybose.

Be futbolo Hankook kompanija remia ir regbį, yra regbio klubo Northampton Saints rėmėjas.


Gamyklinė komplektacija (OE)


Šiuo metu vis daugiau ir daugiau automobilių gamintojų pasirenka Hankook padangas į originalios įrangos komplektaciją. Nuolat plečiamas padangų linijos asortimentas padarė reikšmingą indėlį į Hankook Tire sėkmę tiekiant padangas į originalią komplektaciją automobilių gamintojams. 2011 metais bendrovė pademonstravo įspūdingą šio segmento augimą, padidinusi padangų tiekimą į naujų automobilių surinkimo linijas iki 52%. Tai - pagrindinis įrodymas prekinio ženklo populiarėjimo ir vis didesniu automobilių gamintojų pasitikėjimu Hankook Tire aukšta kokybė. Šiandien kompanija tiekia padangas tokių automobilių markių gamintojams, kaip Volkswagen, Audi, BMW, Ford, Hyundai, Kia, Chevrolet, Daihatsu, Mini, Toyota, Opel, Renault, Mitsubishi.hk


hankook
vredestein
nexen
maxxis