Padangos > Žieminės padangos > HANKOOK WINTER I*PIKE RS (W419)
14141
HANKOOK WINTER I*PIKE RS (W419)
€ 149.10
€ 596.40 už 4 vnt.

Hankook Winter i*Pike RS W419 privalumai:

- haskio letenos formos antspaudo protektoriaus raštas  garantuoja puikų sukibimą su apledijusia ir apsnigta kelio danga;

- dėka protektoriaus centre išdėstytai didžiulei išilginei briaunai, ji aprūpinama puikiu stabilumu ir greita reakcija į vairo pasukimus;

- dėka 3D lamelių technologijai, pagerintos stabdymo charakteristikos ir suteiktas puikus valdymas netgi pačiomis sunkiausiomis vairavimo sąlygomis;

- efektyvus vandens ir sniego pašalinimas, o taipogi geras sukibimas su šlapia kelio danga, pasiekti dėka  specialių 3D lamelių;

- puikus stabdymas ant ledo ir trauka ant apsnigtos kelio dangos, kuriuos teikia protektoriaus blokai ir  snaigės formos įpjovos.

Greičio indeksas:
T = max. 190 km/h
Apkrovos indeksas:
103 = max 875 kg
Run Flat:
Sandėlyje:
-1
Kohaletoimetamise tingimused:
3 dienos

Корейская компания Hankook объявила, что начинает поставлять свои шины Hankook Ventus Prime2 с конструкцией Sealguard, способные самостоятельно заклеивать проколы, для комплектации автомобилей Volkswagen, а первый контракт был заключен на комплектацию VW Touran, который оснащается шинами размера 215/55 R17.

Корейская компания Hankook объявила, что начинает поставлять свои шины Hankook Ventus Prime2 с конструкцией Sealguard, способные самостоятельно заклеивать проколы, для комплектации автомобилей Volkswagen, а первый контракт был заключен на комплектацию VW Touran, который оснащается шинами размера 215/55 R17.

Hankook Volkswagen 17 09

Шины Sealguard отличаются добавленным в конструкцию слоем герметизирующего материала, который способен заклеивать отверстия диаметром до 5 мм в протекторе в случае прокола. В Hankook отмечают, что эта технология позволяет отказаться от запаски, что экономит полезное пространство, и кроме того водителю не придется менять шину на обочине дороги. При этом разработчики подчеркивают, что в плане комфорта Sealguard не уступают традиционным покрышкам.

Во время омологации в VW шины прошли серию испытаний, доказав, что соответствуют высоким внутренним стандартам безопасности немецкого концерна. В Hankook говорят, что «бионический» рисунок протектора Hankook Ventus Prime2 улучшает сцепление на сухой и мокрой дороге, а инновационный трехрадиусный профиль повышает контролируемость на высоких скоростях и в резких поворотах, даже на поверхности, покрытой слоем воды. Шины изготовлены из «гибридного» компаунда с содержанием силики, специальных полимерных цепочек и наночастиц, которые увеличивают сцепление на мокрой поверхности, при этом снижая сопротивление качению.

«Мы рады, что начали поставлять шины Ventus Prime2 Sealguard для комплектации компактного MPV от Volkswagen. Для наших самозаклеивающихся шин это первый контракт в сегменте OE, и он определенно поможет нам расширить сотрудничество с группой компаний Volkswagen, - заявил директор европейского отделения Hankook Хо Юль Пэ (Ho Youl Pae). - В дальнейшем мы намерены начать поставлять эти шины и для комплектации других автомобилей».

Colesa.ru

 

Kompanija Hankook Tire – vienas iš didžiausių ir sparčiausiai augančių padangų gamintojų, gamina aukštos kokybės ir padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai Hankook užima garbingą septintą vietą tarp žinomiausių ir didžiausių padangų gamintojų pasaulyje ir yra sparčiausiai besivystantis padangų gamyntojas pasaulyje. Kompanija Hankook turi labai aukštas ambicijas, papulti į penketuką, o vėliau ir į trejetuką pirmaujančių pasaulyje padangų gamintojų.

Hankook kompanijoje dirba daugiau nei 14.000 darbuotojų, keturiose regioninėse būstinėse, daugiau nei 20 užsienio dukterinių kompanijų ir 5 tyrimų centrai visame pasaulyje.


Hankook Padangos

Kompanija gamina radialines padangas lengviesiems automobiliams, lengviesiems krovininiams automobiliams, įvairiems visureigiams (SUV RV), sunkvežimiams, autobusams ir sportiniams automobiliams (žiedinės lenktynės, ralis). Hankook Tire tiekia padangas į originalios įrangos komplektaciją daugeliui modelių iš pirmaujančių automobilių gamintojų, tokių kaip "Audi", "Ford", "Hyundai", "Kia", "Chevrolet", "Mini", "Renault", "Mitsubishi", "Volkswagen". Šiandien kompanija turi keturias gamyklas ir keturis mokslinių tyrimų centrus (Korėjoje, Vokietijoje, JAV ir Kinijoje). Pagrindinės gamybos apimtis yra Korėjoje, kas suteikia ne tik aukštą kokybę, bet ir santykinai nedidelias sąnaudas, gamybai.


Privalumai:

Aukšta kokybė, puikios charakteristikos, puikūs padangų testai ir žinoma prieinamą kainą, kas daro Hankook produkciją tokia populiaria tarp automobilių savininkų. Pripažinti padangų ekspertai pažymi, kad paimtos testams korėjietiškos padangos pasižymi neaukšta kaina, tačiau tai niekaip neatsispindi padangų kokybėje ir savybėse.

Pripažinimą kurį pasiekė Hankook padangos – tai rezultatas nuolatinio darbo tobulinimo ir tikslo siekimo. Korėjos kompanijos padangos metai iš metų nuolat užtikrintai kilo, žingsnis po žingsnio, kad patektų ant pjedestalo tarp šios pramonės lyderių: Amerikos, Europos ir Japonijos įmonių, kurių pavadinimai yra daugelio metų sėkmės sinonimai.

hankook factoryhankook padangospadangahankook GUHankook Hungary padangos
Hankook tire
Įmonės istorija
1941 Hankook įkūrimas - pirmasis padangų gamintojas Korėjoje
1979 Pastatyta gamykla Tedžone Pietų Korėja, tuo metu didžiausia padangų gamykla pasaulyje
1981 įkurta dukterinė įmonė JAV, Hankook Tire Tire America Corporation
2001 Pastatytas Europos didmeninės prekybos centras Roterdame, Olandija
2003 sudarė strateginį aljansą su "Michelin"
2004 Pastatytas bandymų poligonas su sausa danga Keumsane, Pietų Korėja
2006 Vengrijoje įkurta pirma Europoje Hankook gamykla. Pradėta nauja pasaulinė reklamos koncepcija "Sutramdyk žvėrį“
2007 Hankook užima septintą vietą tarp padangų gamintojų pasaulyje
2010 Atidarytas pasaulinis padangų gamintojų mokymo centras "Visuotinio švietimo centras Hankook"
2011 Hankook tampa oficialus padangų tiekėjas DTM lenktynėse

Hankook ir autosportas

hk Nuo 2011 metų Hankook Tire tampa išskirtinių padangų tiekėju populiariausių tarptautinių serijinių gamyklinių automobilių lenktynese DTM. Gavus titulą ekskliuzyvinio padangų tiekėjo DTM lenktynėse, Hankook Tire pradėjo nauja erą auto sporte. Praeityje kompanija bendradarbiavo su žiedinių lenktynių ilgais atstumais organizatoriais, ir yra pasidalinusi aukštais laimėjimais su lenktynių nugalėtojais tokiose kaip klasikinis 24-valandų "Le Mans" serijos ir "Nürburgring" lenktynių maratonuose. Šiuo metu Hankook autosporto veikla orientuota į bendradarbiavimą su DTM.

 

Kitos tarptautinės varžybos su Hankook

Super GT
Super GT
VLN
VLN
Formulė D
Formulė D
IRC
IRC

Kompanijos apdovanojimai

 

  • Novatoriškos padangos Hankook Ventus S1 evo ² gavo apdovanojimą „IF Design Award".
  • "Padangų technologijos apdovanojimas už inovaciją ir išskirtinumą 2011" Kategorijoje "Metų padangų gamintojas"
  • Ford Motor Company apdovanojo Hankook Q1 premija už kokybę tiekiamų padangų į pirminę komplektaciją.
  • Vokietijos aplinkos ministerija pažymėjo Hankook kompaniją "Mėlynojo angelo" ženklu už ekologiškas padangas Optimo 4S.
  • Dizaino premija Red Dot už žiemines Hankook padangas UHP i-Cept evo.
  • Ceremonijoje Tire Technology International Awards Hankook gavo pagrindinį apdovanojimą "Metų padangų gamintojas"

 


hk

Hankook ir futbolas

Nuo 2012 metų Hankook yra vieno iš sudėtingiausių ir įdomiausių tarptautinio futbolo turnyrų - Europos lygos oficialiu rėmėju. Hankook taip pat yra pagrindinis rėmėjas Melburno futbolo klubo Australijos futbolo lygos ir UEFA finalinių stadijų 2013, 2014 ir 2015 metų rėmėjas.

Borussia Dortmund
Futbolo klubas "Borussia Dortmund", Vokietija
vcf-espanyol
Futbolo klubas "Valencia CF", Ispanija
Northampton Saints
Regbio klubas "Northampton Saints", Jungtinė Karalystė
art_wbMELleaders
Regbio klubo "Melburnas Football Club", Australija

Borussia Dortmund

"Hankook" kompanija yra oficialus rėmėjas Vokietijos "Bundesliga" klubo Borussia Dortmund. Klubas yra daugkartinis Vokietijos čempionas, Taurių taurės laimėtojų ir Čempionų lygos.

Valencia CF

Hankook remia Ispanijos futbolo klubą Valencia CF - vieną iš garsiausių klubų ne tik Ispanijoje, bet ir visame pasaulyje. Klubas yra vienas iš dešimties stipriausių Europos klubų ir rodo gerus rezultatus tarptautinėse futbolo varžybose.

Be futbolo Hankook kompanija remia ir regbį, yra regbio klubo Northampton Saints rėmėjas.


Gamyklinė komplektacija (OE)


Šiuo metu vis daugiau ir daugiau automobilių gamintojų pasirenka Hankook padangas į originalios įrangos komplektaciją. Nuolat plečiamas padangų linijos asortimentas padarė reikšmingą indėlį į Hankook Tire sėkmę tiekiant padangas į originalią komplektaciją automobilių gamintojams. 2011 metais bendrovė pademonstravo įspūdingą šio segmento augimą, padidinusi padangų tiekimą į naujų automobilių surinkimo linijas iki 52%. Tai - pagrindinis įrodymas prekinio ženklo populiarėjimo ir vis didesniu automobilių gamintojų pasitikėjimu Hankook Tire aukšta kokybė. Šiandien kompanija tiekia padangas tokių automobilių markių gamintojams, kaip Volkswagen, Audi, BMW, Ford, Hyundai, Kia, Chevrolet, Daihatsu, Mini, Toyota, Opel, Renault, Mitsubishi.hk


hankook
vredestein
nexen
maxxis