Padangos > Žieminės padangos > HANKOOK WINTER I*PIKE LT (RW09)
14102
HANKOOK WINTER I*PIKE LT (RW09)
€ 107.60
€ 430.40 už 4 vnt.

Hankook Winter i*Pike LT RW09 privalumai:

- puikus vandens ir sniego pašalinimas iš kontakto paviršiaus, kas sumažina riziką akvaplanavimo, dėka naujų 3D technologijų modeliavimo;

- plati centrinė juosta su kietesnės sudėties guma užtikrina  gerą stabilumą ir trauką, padidina sukibimą su snieguota kelio danga;

- didelis atsparumas dėvėjimuisi dėka agresyviems dvigubiems protektoraius  blokams ir kompaktiniam lamelių išdėstymui;

- puikus sukibimas su paviršiumi ir stabdymas, aprūpintas papildomu protektoraius elementu centrinėje briaunoje ir  banguotomis lamelėmis šonnėje zonoje.

Greičio indeksas:
R = max. 170 km/h
Apkrovos indeksas:
Run Flat:
Sandėlyje:
-113
Kohaletoimetamise tingimused:
3 dienos

 

Kompanija Hankook Tire – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių kompanijų tarp padangų gamintojų, gaminanti naujos kartos aukštos kokybės padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai kompanija Hankook užima garbingą septintą vietą tarp didžiausių pasaulyje padangų gamintojų ir yra sparčiausiai augantis padangų gamintojas pasaulyje.

Apie prekinį ženklą

Hankook Winter i*Pike LT RW09 – dygliuojamos žieminės padangos skirtos, komerciniam ir lengvam sunkvežiminiam transportui.

Moderni trimatė modeliavimo technologija paremta keturiais plačiais grioveliais, kurie puikiai susitvarko su vandens ir ištižusio sniego pašalinimu iš padangos kontaktinės zonos, tokiu būdu užkertamas kelias slydimui vandens sluoksniu (akvaplaniravimui). Plati centrinė protektoriaus dalis užtikrina gerą krypties tolydumą, taip pat pagerina trauką ir padidina sukibimą snieguotuose ruožuose. Agresyvūs dvigubi protektoriaus blokai ir tankiai išdėstytos lamelės, ne tik priverčia padangą pašalinti sniegą, bet ir prailgina jos tarnavimo laiką. Pagalbinės lamelės centrinėje dalyje užtikrina puikų sukibimą su paviršiumi. Bangelių formos lamelės šoninėje protektoriaus dalyje, užtiktina puikų stabdymą.

Dar viena šios padangos ypatybė yra platūs skersiniai grioveliai, kurie maksimaliai padidina trauką ant apsnigtų kelių. Trimatė šių griovelių forma užtikrina puikų savaiminį išsivalymą. Tvirta šoninė protektoriaus sienelė apsaugo padangą nuo mechaninių pažeidimų į kelio bortą ar kelio netolygumus. Dėl ypatingos padangos konstrukcijos ir specialios gumos mišinio sudėties Winter i*Pike išsiskiria prailgintu tarnavimo laiku.

Galimi padangų dydžiai ir kainos

Technologiniai sprendimai


Modernios technologijos ir 3D dizainas
Protektoriaus raštas sudarytas iš 4 pagrindinių trimatės formos griovelių, užtikrinančių puikų vandens, sniego ir ištižusio sniego pašalinimą iš padangos kontaktinės zonos su keliu.


3D grioveliai
Trimatė griovelių forma pagerina padangos savaiminį išsivalymą ir pagerina efektyvumą ant apsnigto ir šlapio paviršiaus.

Platūs skersiniai grioveliai
Maksimaliai pagerina padangos traukos savybes

Pagalbinės lamelės
Pagalbinės lamelės pagerina sukibimą ant sniego

Centrinio griovelio įpjovos
Pagerina stabdymą ant apledėjusių paviršių

3D šoninės dalies blokai
Blokų konstrukcija šoninėje protektoriaus dalyje sustiprina trauką važiuojant sniegu

Agresyvūs dvigubi blokai
Užtikrina puikią trauką ant sniego ir prailgina padangos tarnavimo laiką

 


6 eilės dyglių

6 eilių dyglių išdėstymas užtikrina puikias traukos charakteristikas ant sniego ir ledo

 

 

 
3D grioveliai

Pagerina traukos parodymus ant sniego


 

 

Tehnologija Kontrol - tai technologijų filosofija Hankook Tire kuri atspindi koncepciją, kad padanga turi nepriekaištingai kontroliuoti bendradarbiavimą tarp vairuotojo, automobilio ir kelio dangos. Ji rado panaudojimą tam, kad Hankook Tire produkcija suteiktų vartotojam maksimalų privalumą ir geriausią vairavimo patirtį saugumo klausymais, komforto, valdymo, efektyvumo ir draugiškumo aplinkai.

Vykdymas Saugumas Komfortas Ekologija
{php} {/php}

 

Kompanija Hankook Tire – vienas iš didžiausių ir sparčiausiai augančių padangų gamintojų, gamina aukštos kokybės ir padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai Hankook užima garbingą septintą vietą tarp žinomiausių ir didžiausių padangų gamintojų pasaulyje ir yra sparčiausiai besivystantis padangų gamyntojas pasaulyje. Kompanija Hankook turi labai aukštas ambicijas, papulti į penketuką, o vėliau ir į trejetuką pirmaujančių pasaulyje padangų gamintojų.

Hankook kompanijoje dirba daugiau nei 14.000 darbuotojų, keturiose regioninėse būstinėse, daugiau nei 20 užsienio dukterinių kompanijų ir 5 tyrimų centrai visame pasaulyje.


Hankook Padangos

Kompanija gamina radialines padangas lengviesiems automobiliams, lengviesiems krovininiams automobiliams, įvairiems visureigiams (SUV RV), sunkvežimiams, autobusams ir sportiniams automobiliams (žiedinės lenktynės, ralis). Hankook Tire tiekia padangas į originalios įrangos komplektaciją daugeliui modelių iš pirmaujančių automobilių gamintojų, tokių kaip "Audi", "Ford", "Hyundai", "Kia", "Chevrolet", "Mini", "Renault", "Mitsubishi", "Volkswagen". Šiandien kompanija turi keturias gamyklas ir keturis mokslinių tyrimų centrus (Korėjoje, Vokietijoje, JAV ir Kinijoje). Pagrindinės gamybos apimtis yra Korėjoje, kas suteikia ne tik aukštą kokybę, bet ir santykinai nedidelias sąnaudas, gamybai.


Privalumai:

Aukšta kokybė, puikios charakteristikos, puikūs padangų testai ir žinoma prieinamą kainą, kas daro Hankook produkciją tokia populiaria tarp automobilių savininkų. Pripažinti padangų ekspertai pažymi, kad paimtos testams korėjietiškos padangos pasižymi neaukšta kaina, tačiau tai niekaip neatsispindi padangų kokybėje ir savybėse.

Pripažinimą kurį pasiekė Hankook padangos – tai rezultatas nuolatinio darbo tobulinimo ir tikslo siekimo. Korėjos kompanijos padangos metai iš metų nuolat užtikrintai kilo, žingsnis po žingsnio, kad patektų ant pjedestalo tarp šios pramonės lyderių: Amerikos, Europos ir Japonijos įmonių, kurių pavadinimai yra daugelio metų sėkmės sinonimai.

hankook factoryhankook padangospadangahankook GUHankook Hungary padangos
Hankook tire
Įmonės istorija
1941 Hankook įkūrimas - pirmasis padangų gamintojas Korėjoje
1979 Pastatyta gamykla Tedžone Pietų Korėja, tuo metu didžiausia padangų gamykla pasaulyje
1981 įkurta dukterinė įmonė JAV, Hankook Tire Tire America Corporation
2001 Pastatytas Europos didmeninės prekybos centras Roterdame, Olandija
2003 sudarė strateginį aljansą su "Michelin"
2004 Pastatytas bandymų poligonas su sausa danga Keumsane, Pietų Korėja
2006 Vengrijoje įkurta pirma Europoje Hankook gamykla. Pradėta nauja pasaulinė reklamos koncepcija "Sutramdyk žvėrį“
2007 Hankook užima septintą vietą tarp padangų gamintojų pasaulyje
2010 Atidarytas pasaulinis padangų gamintojų mokymo centras "Visuotinio švietimo centras Hankook"
2011 Hankook tampa oficialus padangų tiekėjas DTM lenktynėse

Hankook ir autosportas

hk Nuo 2011 metų Hankook Tire tampa išskirtinių padangų tiekėju populiariausių tarptautinių serijinių gamyklinių automobilių lenktynese DTM. Gavus titulą ekskliuzyvinio padangų tiekėjo DTM lenktynėse, Hankook Tire pradėjo nauja erą auto sporte. Praeityje kompanija bendradarbiavo su žiedinių lenktynių ilgais atstumais organizatoriais, ir yra pasidalinusi aukštais laimėjimais su lenktynių nugalėtojais tokiose kaip klasikinis 24-valandų "Le Mans" serijos ir "Nürburgring" lenktynių maratonuose. Šiuo metu Hankook autosporto veikla orientuota į bendradarbiavimą su DTM.

 

Kitos tarptautinės varžybos su Hankook

Super GT
Super GT
VLN
VLN
Formulė D
Formulė D
IRC
IRC

Kompanijos apdovanojimai

 

  • Novatoriškos padangos Hankook Ventus S1 evo ² gavo apdovanojimą „IF Design Award".
  • "Padangų technologijos apdovanojimas už inovaciją ir išskirtinumą 2011" Kategorijoje "Metų padangų gamintojas"
  • Ford Motor Company apdovanojo Hankook Q1 premija už kokybę tiekiamų padangų į pirminę komplektaciją.
  • Vokietijos aplinkos ministerija pažymėjo Hankook kompaniją "Mėlynojo angelo" ženklu už ekologiškas padangas Optimo 4S.
  • Dizaino premija Red Dot už žiemines Hankook padangas UHP i-Cept evo.
  • Ceremonijoje Tire Technology International Awards Hankook gavo pagrindinį apdovanojimą "Metų padangų gamintojas"

 


hk

Hankook ir futbolas

Nuo 2012 metų Hankook yra vieno iš sudėtingiausių ir įdomiausių tarptautinio futbolo turnyrų - Europos lygos oficialiu rėmėju. Hankook taip pat yra pagrindinis rėmėjas Melburno futbolo klubo Australijos futbolo lygos ir UEFA finalinių stadijų 2013, 2014 ir 2015 metų rėmėjas.

Borussia Dortmund
Futbolo klubas "Borussia Dortmund", Vokietija
vcf-espanyol
Futbolo klubas "Valencia CF", Ispanija
Northampton Saints
Regbio klubas "Northampton Saints", Jungtinė Karalystė
art_wbMELleaders
Regbio klubo "Melburnas Football Club", Australija

Borussia Dortmund

"Hankook" kompanija yra oficialus rėmėjas Vokietijos "Bundesliga" klubo Borussia Dortmund. Klubas yra daugkartinis Vokietijos čempionas, Taurių taurės laimėtojų ir Čempionų lygos.

Valencia CF

Hankook remia Ispanijos futbolo klubą Valencia CF - vieną iš garsiausių klubų ne tik Ispanijoje, bet ir visame pasaulyje. Klubas yra vienas iš dešimties stipriausių Europos klubų ir rodo gerus rezultatus tarptautinėse futbolo varžybose.

Be futbolo Hankook kompanija remia ir regbį, yra regbio klubo Northampton Saints rėmėjas.


Gamyklinė komplektacija (OE)


Šiuo metu vis daugiau ir daugiau automobilių gamintojų pasirenka Hankook padangas į originalios įrangos komplektaciją. Nuolat plečiamas padangų linijos asortimentas padarė reikšmingą indėlį į Hankook Tire sėkmę tiekiant padangas į originalią komplektaciją automobilių gamintojams. 2011 metais bendrovė pademonstravo įspūdingą šio segmento augimą, padidinusi padangų tiekimą į naujų automobilių surinkimo linijas iki 52%. Tai - pagrindinis įrodymas prekinio ženklo populiarėjimo ir vis didesniu automobilių gamintojų pasitikėjimu Hankook Tire aukšta kokybė. Šiandien kompanija tiekia padangas tokių automobilių markių gamintojams, kaip Volkswagen, Audi, BMW, Ford, Hyundai, Kia, Chevrolet, Daihatsu, Mini, Toyota, Opel, Renault, Mitsubishi.hk


hankook
vredestein
nexen
maxxis