Vredestein Nord-Trac XtremeNord-trac xtreme

Vredestein projektuoja ir gamina premium klasės padangas skirtas įvairaus tipo automobiliams esant bet  kokioms klimato sąlygoms

 

Nord-Trac Xtreme padanga, sukurta specialiai šalims, kur yra aukštas poreikis „skandinaviškų“ padangų ekstremalioms žiemos oro sąlygoms ir šioms oro sąlygoms, būdingiems skirtingiems sniego ir ledo paviršiams.

Nord-Trac Xtreme protektoriaus gumos mišinio sudėtyje naudojami specialūs minkšti komponentai, kurie užtikrina puikų padangos sukibimą su kelio paviršiumi net ir esant ekstremaliai žemai temperatūrai.

Naujoviška lamelių taikymo technologija užtikrina puikias padangos žiemos charakteristikas. Nukreiptos lamelės, išdėstytos statmenai judėjimo krypčiai, užtikrina puikų sukibimą su apsnigtu keliu, o konstrukcija ir zigzago formos šoninėje dalyje esančios lamelės garantuoja aukštą valdymo lygį. 

Giugiaro dizainas

Nuo 1997 metų Vredestein aktyviai bendradarbiauja su pasaulyje garsia dizaino studija – Giugiaro Design. Giorgetto sūnus ir įpėdinis – Fabrizio Giugiaro stipriai įtakojo prekinį ženklą ir Vredestein produkciją. Abi šio unikalaus prekinio ženklo alijanso pusės skina bendradarbiavimo vaisius ir šiandien. Dėka bendradarbiavimo su Giugiaro prekinis ženklas Vredestein ištobulėjo ir rado sau vietą Europos premium padangų klasėje, išsiskiriantis tokiomis savybėmis kaip saugumas ir dizainas.

Dizaino studija Giugiaro Design sukūrė unikalų protektoriaus raštą ir šonines sieneles Ultra High Performance klasės. Įmonės inžinieriams lemiamas veiksnys yra produkto saugumas, bet Vredestein saugumas ir dizainas visuomet eina koja kojon. 


 

Technologiniai sprendimai

 


 
 
Savybės Privalumai

Labai minkštas protektorius dėl unikalios gumos mišinio sudėties.

Nuostabus padangos sukibimas su kelio danga esant ektremaliai žemai temperatūrai.

Naujoviška lamelių taikymo technologija.

Puikios žiemos charakteristikos: puikus sukibimas ant apsnigto kelio, aukštas valdymo lygis.

Speciali sluoksnio, esančio tarp karkaso ir protektoriaus, konstrukcija (brekerio).

Nuostabus valdymas.

Giugiaro studijos dizainas.

Agresyvios protektoriaus rašto linijos suteikia padangai galingą vaizdą.

Tolygus slėgio paskirstymas visoje padangos kontaktinėje zonoje.

Žemas triukšmo lygis visą padangos tarnavimo laiką

 

VREDESTEIN žiemines padangos

Arctrac sukurtos ekstremalioms žiemos sąlygoms bei važiavimui įvairia ledo ir sniego mase.
Comtrac Winter padanga turi kryptinį protektoriaus raštą, kas kartu su dviem periferiniais grioveliais užtikrina puikų vandens pašalinimą ir užkerta kelią slydimui vandens sluoksniu (akvaplaniravimui).
Nord-Trac 2 – tai minkštos žieminės padangos, specialiai sukurtos ekstremalioms žiemos oro sąlygoms.
Nord-Trac Xtreme padanga, sukurta specialiai šalims, kur yra aukštas poreikis „skandinaviškų“ padangų ekstremalioms žiemos oro sąlygoms ir šioms oro sąlygoms, būdingiems skirtingiems sniego ir ledo paviršiams.
Vredestein Wintrac xtreme yra pirmoji žieminė padanga sukurta bendradarbiaujant su garsia italų dizaino kompanija Giugiaro Design.
Kompanija Vredestein visada buvo žinoma kaip teikianti pirmenybę saugumui, ką dar kartą patvirtina Snowtrac 3.
Wintrac 4 xtreme – tai pirmoji aukščiausios klasės žieminė padanga lengviesiems visureigiams, sukurta bendradarbiaujant su žinomu dizaineriu.
Wintrac xtreme S padangos – tai naujausios itin aukštos kokybės Vredestein padangos.

 
hankook
vredestein
nexen
maxxis