Vredestein Nord-Trac 2Nord-trac 2

Vredestein projektuoja ir gamina premium klasės padangas skirtas įvairaus tipo automobiliams esant bet  kokioms klimato sąlygoms

 

Nord-Trac 2 – tai minkštos žieminės padangos, specialiai sukurtos ekstremalioms žiemos oro sąlygoms. Sumažintas protektoriaus mišinio kietumas ir tankus zigzago formos kanalėlių tinklas užtikrina išskirtinį sukibimą ir puikų gebėjimą pašalinti purvą, ledą ir įvairių tipų sniegą net ir esant labai žemoms temperatūroms. Be to, dėl sustiprinto standumo su Nord-Trac 2 vairavimas yra labai tikslus. Nord-Trac 2 idealiai pritaikytos žiemos sąlygoms. Jos demonstruoja puikius parodymus ant sauso ir šlapio kelio paviršiaus, minkštų padangų segmente.

Giugiaro dizainas

Nuo 1997 metų Vredestein aktyviai bendradarbiauja su pasaulyje garsia dizaino studija – Giugiaro Design. Giorgetto sūnus ir įpėdinis – Fabrizio Giugiaro stipriai įtakojo prekinį ženklą ir Vredestein produkciją. Abi šio unikalaus prekinio ženklo alijanso pusės skina bendradarbiavimo vaisius ir šiandien. Dėka bendradarbiavimo su Giugiaro prekinis ženklas Vredestein ištobulėjo ir rado sau vietą Europos premium padangų klasėje, išsiskiriantis tokiomis savybėmis kaip saugumas ir dizainas.

Dizaino studija Giugiaro Design sukūrė unikalų protektoriaus raštą ir šonines sieneles Ultra High Performance klasės. Įmonės inžinieriams lemiamas veiksnys yra produkto saugumas, bet Vredestein saugumas ir dizainas visuomet eina koja kojon.


 

Nepriklausomų ekspertų padangos testų rezultatai


 test-world-logo 2012
Vredestein Nord-Trac 2 205/55/16
Ivertinimas
3 vieta


Technologiniai sprendimai

 

Konstrukcijos savybės

Viena iš konstrukcinės padangos Nord-Trac 2 savybių yra šoninės protektoriaus dalies struktūra, turinti dvi papildomas blokų eiles. Ant šių protektoriaus elementų paviršiaus inžinieriai įdiegė daug lamelių, kurios išdėstytos skirtingais kampais, lyginant su judėjimo kryptimi. Dėl šio sprendimo pavyko pasiekti ženkliai geresnį sukibimą ant apledėjusių paviršių, stabdymo ir įsibėgėjimo efektyvumą,  taip pat ženkliai padidintas stabilumas ekstremaliose situacijose apvažiuojant kliūtis. 

Centrinėje Nord-Trac 2 protektoriaus dalyje įrengti specialūs elementai, padidinantys konstrukcijos stabilumą. Tai padeda pagerinti krypties tolydumą,  taip pat suteikia valdymui stabilumą ir patikimumą, ypač važiuojant asfaltu.Taip pat standi centrinė protektoriaus dalis leido kompensuoti  pagerintą elastingumą. Dėl papildomai panaudotų specialių komponentų, padangos gumos mišinys išlieka pakankamai minkštas net ir esant labai žemai temperatūrai.

 
 
Savybės Privalumai

Sumažinto kietumo gumos mišinys suunikaliais reaktyviais užpildais

Išskirtinis sukibimas su sniegu ir ledu net esant labai žemoms temperatūroms
Išskirtinis sukibimas ir valdomumas ant šlapio ir sauso kelio paviršiaus
Mažas pasipriešinimas riedėjimui

Zigzago formos kanalėlių raštas

Trumpas stabdymo kelias
Spartus įsibėgėjimas žiemos sąlygomis

Pakopinis centrinis žiedinis griovelis

Minimali paslydimo ir akvaplanavimo tikimybė
Geras radialinis ir šoninis sukibimas su sniegu

Įmantrus kryptinių V formos elementų protektorius

Išskirtinis sukibimas su sniegu ir ledu
Optimalus gebėjimas pašalinti purvą ir sniegą
Maksimalus vandens nutekėjimas
Skleidžia mažai triukšmo

Kampuoti kraštai

Tvirta išvaizda
Geras sukibimas vingiuose, važiuojant ant sniego ir ledo

 

VREDESTEIN žiemines padangos

Arctrac sukurtos ekstremalioms žiemos sąlygoms bei važiavimui įvairia ledo ir sniego mase.
Comtrac Winter padanga turi kryptinį protektoriaus raštą, kas kartu su dviem periferiniais grioveliais užtikrina puikų vandens pašalinimą ir užkerta kelią slydimui vandens sluoksniu (akvaplaniravimui).
Nord-Trac 2 – tai minkštos žieminės padangos, specialiai sukurtos ekstremalioms žiemos oro sąlygoms.
Nord-Trac Xtreme padanga, sukurta specialiai šalims, kur yra aukštas poreikis „skandinaviškų“ padangų ekstremalioms žiemos oro sąlygoms ir šioms oro sąlygoms, būdingiems skirtingiems sniego ir ledo paviršiams.
Vredestein Wintrac xtreme yra pirmoji žieminė padanga sukurta bendradarbiaujant su garsia italų dizaino kompanija Giugiaro Design.
Kompanija Vredestein visada buvo žinoma kaip teikianti pirmenybę saugumui, ką dar kartą patvirtina Snowtrac 3.
Wintrac 4 xtreme – tai pirmoji aukščiausios klasės žieminė padanga lengviesiems visureigiams, sukurta bendradarbiaujant su žinomu dizaineriu.
Wintrac xtreme S padangos – tai naujausios itin aukštos kokybės Vredestein padangos.hankook
vredestein
nexen
maxxis