WINGUARD SNOW`G WH2 
Winguard snow g wh62
 
 
 
 

Jau daugiau nei 70 metų kompanija Nexen Tire gamina kokybišką produkciją, kurios gamyboje naudoja inovatyvius metodus ir technologijas.

 

Nexen Winguard Snow'G WH2 –nedygliuojama žieminė automobilių padanga su kryptinio dizaino padangos protektoriumi. Ši padanga pasižymi patikimomis stabdymo ir sukibimo savybėmis ne tik ant šlapių kelių, bet ir ant „apvyniotų“ sniegu ir ledu trasų. Ši padanga užtikrina optimalų  lengvųjų automobilių valdomumą   eksploatuojant žiemos sąlygomis.

Dėka korėjiečių kūrėjų kompiuterinės simuliacijos naudojimo, padangų protektoriaus dizaino kūrimo procese, padangos Nexen Winguard Snow`G WH2 sugeba užtikrinti patikimas ,,žiemines“ eksploatacijos charakteristikas.

Padangos stabilumą ir efektyvų stabdymą žiemos trasose užtikrina daugybė trimačių lamelių ir zigzago formos grioveliai, - pabrėžia kompanijos Avitech specialistas. Plačių V formos kanalų tinkas ir du žaibo formos  grioveliai, suformuojantys automobilio padangos drenažo sistemą, efektyviai susidoroja su vandens ir  patižusio sniego košės šalinimu iš sąlyčio taško. O padedant kietiems sustiprintiems šoniniams blokams Nexen WH2 išlaiko stabilų automobilio valdomumą ,,sausumoje” ir manevringumą esant didelio greičio važiavimo rėžimui.

Pagrindinės protektoriaus savybės

Geresnei traukaiLamelės šoniniuose grioveliuose – Dėka lamelėms esančioms šoniniuose grioveliuose užtikrina trauka padangai dėvintisPagerintas šoninis sukibimas ant sniegoDvigubi Z-formos grioveliai – Pagerintas šoninis sukibimas ant sniego dėka Z-formos griobeliams centrinėje protektoriaus dalyje. Geresnis našumas ant sniego ir šlapios dangos dėka padidintam centrinių blokų kietumui su Z-formos centrine lamele. Pagerinta traukaZigzago formos blokai su mikro – krašteliais – Dėka blokų formos su mikro – krašteliais pagerinta trauka ant sniego/ledo.Geresniam drenažuiŠlapia danga ir vanduo – Dėka apvaliems V-formos skersiniams grioveliams pagerintas vandens ir sniego drenažas.Pagerinta karkaso struktūra - nauja pritaikyta optimizuota karkaso formos (OCCS) sistema užtikrina geresnį tvirtumą, minimizuojant padangos deformaciją važiuojant dideliu greičiu .Optimalus protektoriaus raštas - griovelių stabdančių elementų formos optimizacija pagerina dyglių efektyvumą (užkerta kelią ledo atsiskyrimą nuo dyglių).Didelio tvirtumo diržai iš plieno - pagerintas stabdymas su OBCS technologija optimaliam sukibimui ir apkrovos pasiskirstymui. Pagerinta kraštų apsauga - geriausias stabilumas važiuojant ir tvirtumas dėka naujos apsaugos, užkertančiai kelią bet kokiems šonų pažeidimams važiuojant duobėtais (išmuštais) keliais.

NEXEN žieminės padangos

Eurowin


Nexen EuroWin – žieminė padanga skirta lengviesiems automobiliams su kryptiniu protektoriaus raštu.

N Priz 4S


Komfortas važiuojant apsnigtais ir sausais keliais.

winguard_winspike_wh62


WinGuard WinSpike WH62 - žinomos korėjiečių kompanijos pristatytas 2014 metų modelis.

winguard winspike


Dygliuota žieminė padanga turi kryptinį protektoriaus raštą, galingus šoninius blokus, daugybę lamelių išdėstytų visame padangos paviršiuje ir specialią dygliavimo sistemą.

winguard sport


Nexen Winguard Sport – žieminė padanga, turinti visas būtinas funkcijas, kurios leidžia vairuotojui jaustis užtikrintai ant bet kokios žieminės dangos.

winguard snow


Šis modelis buvo sukurtas specialiai vairuotojams, kurie pirmenybę teikia greitam važiavimui net ir sudėtingomis žiemos sąlygomis.

winguard suv


Nexen Winguard SUV – žieminės padangos skirtos krosoveriams ir visureigiams.

winguard ice


ieminė nedygliuojama padanga, skirta lengviesiems automobiliams. Turi kryptinį protektoriaus raštą, kuris išsiskiria dideliu kiekiu sudėtingos formos protektoriaus elementų.

winguard 231


Nexen Winguard 231 – dygliuojamos žieminės padangos, užtikrinančios patikimą sukibimą ant sniego.

winguard


Nexen Winguard – nedygliuojama žieminė padanga su kryptiniu protektoriaus raštu.

 
hankook
vredestein
nexen
maxxis