Nexen Winguard Ice 
Nexen WINGUARD Ice
 
 
 
 

Jau daugiau nei 70 metų kompanija Nexen Tire gamina kokybišką produkciją, kurios gamyboje naudoja inovatyvius metodus ir technologijas.

 

Žieminė nedygliuojama padanga, skirta lengviesiems automobiliams. Turi kryptinį protektoriaus raštą, kuris išsiskiria dideliu kiekiu sudėtingos formos protektoriaus elementų. Padanga pasižymi puikiu savaiminiu išsivalymu, o tai pagerina valdymą važiuojant sniegu arba purvu. Winguard Ice padanga daugiau pritaikyta važinėti pavojingais slidžiais paviršiais, kurie yra būdingi žiemos sezono metu.

Unikali lamelių išdėstymo technologija centrinėje padangos dalyje leidžia maksimaliai sumažinti šoninio slydimo tikimybę (tai labai svarbu ant sniego sangrūdų ir plikledžio), suteikia automobiliui stabilumo važiuojant pasirinkta kryptimi. Dideliuose posūkiuose ir staigiai stabdant į darbą įsijungia šoniniai simetriniai blokai. Kaučiukas ir silikonas, esantys Nexen Winguard Ice sudėtyje padidina gaminio ilgaamžiškumą, padaro tolygų dėvėjimąsi.    

 
Savybės Privalumai
Keturi platūs centriniai grioveliai Užtikrina gerą vandens pašalinimą ir sumažina slydimo vandens sluoksniu (akvaplaniravimo) tikimybę žiemos sąlygomis
Šoninės zonos konstrukcija Pagerina valdymą ant apledėjusių ir apsnigtų kelių
Lamelizavimo struktūra Pagerina padangos charakteristikas ant apledėjusių ir apsnigtų kelių
Centrinio bloko konstrukcija Pagerina manevringumą važiuojant sniegu

Pagrindinės funkcijos protektoriaus

4 tiesūs platūs grioveliai
Puikus vandens drenažas ir sumažinta slydimo vandens sluoksniu (akvaplaniravimo) tikimybė esant bet kokioms žiemos oro sąlygoms
Šoninės dalies konstrukcija
Pagerina trauką ir užtikrina kontrolę ant sniego ir ledo
Dantyta multilamelinių griovelių forma
Pagerina efektyvumą ant žiemos kelių
  Centrinio bloko konstrukcija
Pagerina manevringumą tiesiaeigio važiavimo apsnigtu keliu metu

 

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis