Nexen Winguard 231 
Nexen 231
 
 
 
 

Jau daugiau nei 70 metų kompanija Nexen Tire gamina kokybišką produkciją, kurios gamyboje naudoja inovatyvius metodus ir technologijas.

 

Nexen Winguard 231 – dygliuojamos žieminės padangos, užtikrinančios patikimą sukibimą ant sniego. Platūs protektoriaus grioveliai pasižymi geru savaiminiu išsivalymu ir išsaugo puikias sukibimo savybes net ir giliame  sniege. Dėl naudojamo didelio Silica kiekio padangos gumos mišinio sudėtyje padanga demonstruoja puikų elastiškumą ir sukibimą esant pačioms žemiausioms temperatūroms.

Centrinė protektoriaus dalis ir keturi išilginiai grioveliai užtikrina stabilų tiesiaeigį važiavimą ir puikų valdymą. Didelis kiekis zigzago formos lamelių ir aštrios protektoriaus elementų briaunos sudaužo ledo plėvelę ir užtikrina saugumą ant ledo ir išvažinėto sniego.

Optimizuotas dygliams skirtų skylučių išdėstymas padidina dyglių naudojimo efektyvumą. Dygliai puikiai apsaugo nuo praslydimo važiuojant provėžomis arba ant apledėjusio paviršiaus.

 
Savybės Privalumai
V formos kryptinis dygliuojamas protektoriaus raštas Užtikrina optimalų valdymą ant aplėdėjusių ir apsnigtų kelių
Sujungti tarpiniai blokai ir tankiai išdėstyti grioveliai Užtikrina sklandų važiavimą, puikų sukibimą ir žemą triukšmo lygį
Dvylika eilių dyglių Sumažina traukos praradimą įsibėgėjant ant apledėjusių ir apsnigtų kelių

Pagrindinės funkcijos protektoriaus

V formos kryptinis dygliuojamas protektoriaus raštas
Optimizuoti valdymo parodymai ant apledėjusių ir apsnigtų kelių
Sujungti tarpiniai blokai ir tankiai išdėstyti grioveliai
Sujungti tarpiniai blokai ir tankiai išdėstyti grioveliai
12 dyglių eilių
Sumažina iki minimumo traukos jėgos praradimą ant ledo ir sniego

 

 

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis