Nexen logo

Bendrovė įkurta 1942 metais Korėjoje. Jau daugiau kaip 70 metų ji gamina kokybiškus padangų produktus, kuriant ir taikant inovacinius metodus ir technologijas gamybos procesuose. Daugelį metų bendrovė veikė daugiausia vietinėse rinkose, bet 2000 metais siekiant tęsti augimą ir vystymąsi buvo nuspręsta išeiti į tarptautinį lygį. Tuo pačiu metu buvo pakeistas senasis pavadinimas į dabartinį – „NexenTyre“. 

Per pastaruosius kelerius metus NexenTire – viena iš greičiausiai augančių bendrovių pasaulyje savo srityje. Šiuo metu ji turi atstovybes Europoje, Amerikoje ir Kinijoje. Bendrovei priklauso trys didžiulės gamyklos – Chengniong (beveik 500 000 m2 ploto), Yangsang ir Qingdao (529 000m2), sugebančius pagaminti keletą dešimčių milijonų padangų per metus, ir keturis mokslinių tyrimų centrus (Pietų Korėjoje, Europoje, Amerikoje ir Kinijoje).

Dėl nuolatinių investicijų ir plėtros, 2012 metais NexenTire metinės pajamos pasiekė naują rekordą 1,2 milijardų eurų (+18,9% lyginant su 2011 metais). Didžiuliais tempais auga originalios gamyklinės komplektacijos (OE) pardavimai – 31.1% 2012 metais, o taip pat UPH klasės padangos – 25.6% per tą patį periodą.

NexenTire vizija: 2015 metų pabaigoje patekti į didžiausių pasaulyje automobilių padangų gamintojų dešimtuką.  Dėl šios priežasties per paskutinius kelerius metus buvo atliktos didelio masto investicijos naujų pramoninių zonų statybai ir jų aprūpinimui naujausiais įrenginiais, intensyvi plėtra inovatyvių technologijų, siekiant sukurti maksimaliai patikimą ir ekologišką padangų produkciją, o taip pat aktyviai plėtojant bendradarbiavimą su pasaulio automobilių gamintojais ir užimant originalios gamyklinės komplektacijos (OE) rinką su savo produkcija.
Nexen produkcijos kokybė

Siekiant vartotojus aprūpinti pačia moderniausia ir aukščiausios kokybės produkcija, visi bendrovės NexenTire gamybos procesai vykdomi laikantis tarptautinių standartų ir kokybės reikalavimų ISO/TS16949 ir kitų.

Šiuo metu įmonė turi šiuos sertifikatus:

iso 14001 ts 16949 ohsas 18001 Brazilijos Kinijos Urugvajaus
ISO 14001 TS 16949 OHSAS 18001 Brazilijos sertifikacija Kinijos sertifikacija Urugvajaus sertifikacija

Įmonės istorija

Heung-A Tire Industry 1942 Įkurta įmonė „Heung-A Tire Industry“
Korėjoje pradžia 1956 Padangų gamybos Korėjoje pradžia
prekinis ženklas 2000 Įmonė pradeda sutelkti dėmesį į tarptautinę rinką; sukuriamas „NexenTire“ prekinis ženklas
Veiklos restruktūrizacija 2003 Veiklos restruktūrizacija; įmonė koncentruojasi į pelningesnės produkcijos kūrimą (UPH ir SUV klasės padangos)
Atidaryta atstovybė JAV 2005 Atidaryta atstovybė JAV (NexenTire America, Inc.)
Eksporto apimtys 2005 Eksporto apimtys pasiekė 200 milijonų dolerių
Qingdao NexenTire Corp 2006 Atidaryta atstovybė Kinijoje (Qingdao NexenTire Corp.); pradėtos gamyklos Qingdao (Kinija) statybos
Eksporto apimtys 2006 Eksporto apimtys pasiekė 300 milijonų dolerių
Eksporto apimtys 2007 Eksporto apimtys pasiekė 400 milijonų dolerių
NexenTire Europe GmbH 2008 Atidaryta atstovybė Europoje (NexenTire Europe GmbH)
provincija Ganga, Pietų Korėja 2009 Trečiosios įmonės gamyklos Changniong (provincija Ganga, Pietų Korėja) statybų pradžia, investicijų suma 1.2 trilijonai vonų
Eksporto apimtys 2010 Eksporto apimtys pasiekė 500 milijonų dolerių
Gamybos pradžia 2012 Gamybos pradžia Changniong gamykloje
nexen award
nexen award

Adovanojimai

2000 Įmonė buvo apdovanota „puikaus verslo“ už pasiekimus, darbo sąlygų ir valdymo kultūros srityje Įmonė buvo apdovanota
2002 Prezidento apdovanojimas už darbo vietų invalidams sukūrimą darbo vietų invalidams sukūrimą
2002 Korėjos Akademijos Grand-Prix už tarptautinę prekybą Grand-Prix už tarptautinę prekybą
2004
2006
2008
Daugybė apdovanojimų už produkcijos dizainus Daugybė apdovanojimų
2010 Apdovanojimas už dizainą «IF design awards» (Vokietija, transporto kategorija, N8000/Winguard Sport padanga) nexen padangos
2011 Apdovanojimas už personalo mokymus, sveikatos apsaugą, aptarnavimo kokybę ir finansines inovacijas; antrus metus iš eilės laimėjo geriausios įmonės titulą padangų pramonės srityje pagal tarptautinių partnerių pasitenkinimą; vardas „Pats gerbiamiausias prekybininkas Korėjoje“ Apdovanojimas už personalo mokymus
2012 Apdovanojimas už dizainą «American Good Design Award» (Winguard Sport padanga)
Apdovanojimas už dizainą « REDDOT Design award 2012» (N9000 padanga)
American Good Design Award
 

Mokslinių tyrimų darbas

Šiuo metu bendrovėje NexenTire veikia 4 mokslinių tyrimų centrai – Korėjoje, Europoje, Amerikoje ir Kinijoje. Pagrindinė tyrimų sritis – tai aukštos kokybės padangų gamyba, ekologiškų ir ekonomiškų medžiagų kūrimas, tyrimai, eismo sąlygų ir pasaulinės klimato kaitos srityse.

Su naujų padangų technologijų plėtra pagrindinis tikslas yra naujo saugumo lygio ir standartų siekimas. Tyrimai vykdomi trimis pagrindinėmis kryptimis – „Aukštosios technologijos“ siekiant pagerinti produkciją, „Pagreitis“ – siekiant sumažinti laiką, kuris reikalingas nuo produkto kūrimo pradžios iki pardavimų pradžios ir „Personalo valdymas“ siekiant daug efektyvesnio galimybių atskleidimo ir kompetetingų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų mokymo.

nexen

Mokslinės veiklos rezultatas yra nuolatinis gamybos procesų gerinimas – pagerinto protektoriaus rašto ir padangos konstrukcijos kūrimas, geresnė gumos mišinio sudėtis ir technologiniai procesai.

Mokslinių tyrimų centras Yangsane (Pietų Korėja)
Centrinis mokslinių tyrimų ofisas, užsiimantis naujų technologijų plėtra. Pagrindinės užduotys – visų centrų valdymas, naujų technologijų diegimas, aukštos kokybės padangų produkcijos kūrimas.

Europos techninis centras NEXENTIRE
Veikla nukreipta į prekinio ženklo populiarinimą tarp vartotojų, naujų automobilių padangų, skirtų Europos rinkai, tame tarpe ir didžiausiems automobilių gamintojams, kūrimą. 

Amerikos techninis centras NEXENTIRE
Siekiant užkariauti Šiaurės Amerikos rinką, kuriant ir pritaikant produkciją, atitinkančią vietines sąlygas, konceptualiai naujų technologijų kūrimas aukštos kokybės padangų srityje.

Techninis centras NEXENTIRE Kinijoje
Sukurtas su tikslu, siekiant ištirti pačią didžiausią pasaulio rinką – Kiniją. Pagrindinės užduotys: maksimaliai pritaikytos padangų produkcijos kūrimas vietinėms sąlygoms, taip pat pirminės (OE) ir antrinės rinkos produkcija.

Gamybos pajėgumai

Dėl gamybos centrų sukūrimo ir plėtros, NexenTire 2015 metais planuoja pagaminti apie 40 milijonų padangų per metus. Tai grindžiama glaudžiu koordinavimu ir bendradarbiavimu tarp trijų įmonės pramoninių kompleksų, kurių kiekvienas atlieka atitinkamą vaidmenį bendrame gamybos tinkle. 

changnyong

Changniong gamykla (Pietų Korėja)

Naujausia ir moderniausia NexenTire gamykla, kuri neseniai pradėjo dirbti pilnu pajėgumu – 2012 metais. Gamykloje naudojami patys moderniausi ir efektyviausi gamybos plotai ir gaminama aukštos kokybės produkcija, taip pat aplinką tausojančios aukštos kokybės padangos.

 
yangsan

Yangsang gamykla (Pietų Korėja)

Užima pagrindinį vaidmenį, kuriant aukščiausios kokybės ir pažangiausią įmonės produkciją bei yra pagrindinis mokslinių tyrimų centras.

 
quindao

Qingdao gamykla (Kinija)

Pagrindinė užduotis – produktų ir technologijų plėtra, siekiant sukurti sėkmingą, eksportui skirtą, įmonės produkciją. Gamykla yra atsakinga už lokalizaciją ir inovacijas valdymo srityje ir originalios gamyklinės komplektacijos (OE) rinkos plėtrą už Korėjos ribų.

 

Dalyvavimas tarptautinėse parodose

essen

Reifen Essen padangų paroda
Didžiausia tarptautinė padangų paroda, kuri vyksta vieną kartą per du metus Esene, Vokietijoje. NexenTire dalyvavimo tikslas – pritraukti viso pasaulio pirkėjų dėmesį, pasitelkiant naują produkcijos liniją ir pažangias technologijas.

nexen sema

SEMA paroda
Viena iš didžiausių pasaulyje automobilių parodų, kuri vyksta Las Vegase. Kiekvienais metais čia dalyvauja daugiau kaip 2000 automobilių ir susijusių su automobiliais įmonių ir apie 100000 lankytojų. NexenTire dalyvavimo tikslas – supažindinimas su savo naujausiomis technologijomis, taip pat ir UPH klasės produkcija ir ekologiškais produktais.

 
autoshanghai

Auto Shanghai
Paroda pristatanti Kinijos rinką – šiuo metu didžiausia automobilių rinka pasaulyje. NexenTire stengiasi skatinti ir pritaikyti savo produkciją šiai rinkai.

autopromotec

AUTOPROMOTEC
Viena iš trijų didžiausių automobilių įrangos ir transporto priemonių priežiūros ir remonto reikmenų parodų pasaulyje. Vyksta Bolonijoje, Italijoje. NexenTire supažindina Europos rinką su savo naujausių technologijų ir naujos kartos produkcija.

exen mmas

Tarptautinė automobilių paroda Maskvoje
Nuo 2012 metų NexenTire dalyvauja didžiausioje automobilių parodoje Rusijos rinkoje, kuri vyksta Maskvoje. NexenTire dalyvavimo tikslas – supažindinti vartotojus su naujausia savo produkcija.

 

NexenTire ir sportas

formulad

Formula D Drift (JAV)

Formula D Drift Racing – vienas iš pagrindinių auto sporto renginių JAV, kuri vyksta skirtinguose miestuose visoje šalyje. Yra didžiausios varžybos drifto srityje pasaulyje. NexenTire palaiko perspektyvius lenktynininkus juos remdami, taip pat reklamuoja savo pažangiausius pasiekimus.

 
nexen tire speedracing

NexenTire Speed Racing

Pelniusios didelį populiarumą įdomiose žiedinėse lenktynėse, kuriose sunkūs visureigiai lenktyniauja maksimaliais greičiais.

 
super race

CJ Super Race

Būsimas oficialus CJ Super Race padangų rėmėjas, NexenTire sukūrė Nexen N9000 klasės padangas, 2000 metais kaip profesanalių automobilių lenktynės. Varžyboms reikalinga didelė lenktynių sparta su varikliais, kurių darbinis tūris 1600 cm3 su UPH klasės padangomis.

 
nexen heroes

Profesionali beisbolo komanda NexenHeroes

Sukurta 2012 metų vasarį, paremta rėmimo sutartimi tarp NexenTire ir komandos Heroes 

 

Politika ir pasiekimai ekologijos srityje

nblue hd waterfall

Bendrovė NexenTire nuolatos siekia sumažinti kenksmingų išmetamų dalelių į aplinką kiekį, kurdama ekologišką produkciją ir technologinius procesus, o taip pat mokydami darbuotojus ekologijos ir gamtos apsaugos klausimais ir dalyvaudama vietiniuose „žaliųjų“ akcijose.

  • Aplinkos apsaugos sistemos, saugumo ir sveikatos apsaugos: įmonė gavo sertifikaciją pagal ISO14001 ir OHSAS 18001 reikalavimus
  • Nuolatinis aplinkos taršos stebėjimas aplink gamybos teritorijas
  • Pakartotinis 90% vandens resursų panaudojimas, reikalingo gamybos procesuose
  • Išmetamų teršalų į aplinką valdymo sistemos ir perdirbimo išteklių didinimas
  • Dalyvavimas aplinkos apsaugos akcijose
 
hankook
vredestein
nexen
maxxis