Hankook Winter RW06 

Kompanija Hankook Tire – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių kompanijų tarp padangų gamintojų, gaminanti naujos kartos aukštos kokybės padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai kompanija Hankook užima garbingą septintą vietą tarp didžiausių pasaulyje padangų gamintojų ir yra sparčiausiai augantis padangų gamintojas pasaulyje.

Apie prekinį ženklą

Žieminė nedygliuojama padanga skirta komerciniam transportui.

Hankook Winter RW06 – žieminė nedygliuojama padanga skirta lengviems sunkvežimiams. Protektoriaus raštas leidžia pasiekti maksimalų efektyvumą ir valdymo stabilumą ant sniego, sauso ir šlapio kelio. Simetrinis protektoriaus raštas turi zigzago formos griovelius, kurie atskiria blokus periferinėje zonoje, tokiu būdu pagerinamos traukos ir stabdymo charakteristikos esant plikledžiui.

Winter RW06 ypatumas yra tiesus centrinis ir du zigzago formos grioveliai. Ši padangos dalis pašalina vandenį ir ištižusį sniegą iš padangos kontaktinės zonos, užkerta kelią slydimui vandens sluoksniu (akvaplaniravimui). Specialios įpjovos ant tiltelių, jungiančių šoninės zonos protektoriaus blokus, leidžia išsaugoti aukštas eksploatacines charakteristikas net esant labai žemai temperatūrai. Taip pat šis ypatumas, apsaugo nuo netolygaus padangos dėvėjimosi ir užtikrina didesnę keliamąją galią.

Galimi padangų dydžiai ir kainos

Technologiniai sprendimai


Kryžminių blokų sistema
Kryžminiai sujungti protektoriaus blokai užtikrina saugumą ir puikias stabdymo savybes ant apledėjusio kelio.
Tiesus centrinis ir du zigzago formos grioveliai
Trys pagrindiniai protektoriaus padangos grioveliai užtikrina saugumą ant šlapio kelio, pašalindami vandenį ir sniegą iš padangos kontaktinės zonos.
Intarpai tarp protektoriaus blokų
Nauja intarpų technologija kartu su protektoriaus blokais šoninėje zonoje pagerina valdymą ant sauso paviršiaus ir padidina trauką ant ledo ir sniego. Įpjovos ant šoninėje dalyje esančių intarpų nesumažina padangos kokybės ant sniego net ir viduryje padangos tarnavimo laiko
Šoniniai grioveliai
Šoniniai grioveliai padidina padangos krašrinės dalies efektyvumą ant sniego.

Protektorius kurio sudėtyje naudojama Silica
Silica padangos sudėtis pagerina padangos kokybę ant sniego ir šlapio kelio.

Kontūro standumo valdymo technologija SCCT (Stiffness Control Contour Theory)
Siekiant prailginti padangos tarnavimo laiką ir padidinti tvirtumą naudojama nauja kontūro standumo valdymo technologija SCCT (Stiffness Control Contour Theory).


Padangos struktūra

1. Žieminis protektorius, kurio sudėtyje naudojama Silica
Geresnė trauka ant šlapio paviršiaus ir sumažintas pasipriešinimas riedėjimui.

2. Plačios elastingos plieninės juostos
Sustiprintas protektoriaus standumas siekiant daug greitesnės reakcijos į vairo pasukimus ir daug ilgesniam tarnavimo laikui pasiekti.

3. Vientisas šoninis žiedas
Stabilus važiavimas ir komfortas.

4. Patikima borto konstrukcija
Stabilumas esant dideliam greičiui, tvirtumas ir maksimaliai tiksli reakcija į vairo pasukimus.

 

Tehnologija Kontrol - tai technologijų filosofija Hankook Tire kuri atspindi koncepciją, kad padanga turi nepriekaištingai kontroliuoti bendradarbiavimą tarp vairuotojo, automobilio ir kelio dangos. Ji rado panaudojimą tam, kad Hankook Tire produkcija suteiktų vartotojam maksimalų privalumą ir geriausią vairavimo patirtį saugumo klausymais, komforto, valdymo, efektyvumo ir draugiškumo aplinkai.

Vykdymas Saugumas Komfortas Ekologijahankook
vredestein
nexen
maxxis