Westlake SW606 SW 606

SW 606WestLake SW606 – žieminė dygliuojama padanga, skirta lengviesiems automobiliams, išsiskirianti geromis sukibimo charakteristikomis. Kryptinis V formos protektoriaus raštas užtikrina puikų valdymą ir stabilumą, tiek ant sniego, tiek ir ant sauso kelio,  taip pat leidžia pasimėgauti komfortišku važiavimu, dėl žemo triukšmo lygio. Dyglių išdėstymas padidina sukibimą su apledėjusia kelio danga.

Unikali Westlake SW606 protektoriaus struktūra ir šiuolaikiškas lamelių išdėstymas užtikrina aukštas sukibimo ir stabilumo charakteristikas ant žiemos kelio paviršiaus. Protektoriaus gylis ne tik pagerina valdymą, bet ir užtikrina puikų akustinį komfortą. Panaudotas natūralus kaučiukas gumos mišinio sudėtyje leidžia ženkliai pagerinti atsparumą dėvėjimuisi ir užtikrina padangos elastiškumą net ir esant labai žemai temperatūrai.

 

Savybės Privalumai
Kryptinis V formos protektoriaus raštas Stabilus valdymas, tiek ant sniego, tiek ir ant sauso kelio, gerai pašalina vandenį ir ištižusį sniegą iš padangos kontaktinės zonos.Akustinis komfortas
Platūs centriniai grioveliai Geras valdymas ir stabilumas ant žiemos kelių

Didelis kiekis lamelių

Aukštos sukibimo ir stabilumo charakteristikos ant žiemos kelio paviršiaus

Peržiūrėti dydžius ir kainas

Pagrindinės padangų savybės

 

Westlake SW 606 
Ledas ir sniegasSukibimas
« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis