Westlake SW602 SW 602

SW 602Žieminės padangos WestLake SW602 sukurtos lengviesiems automobiliams eksploatuojamiems miesto sąlygomis,  taip pat važiavimui apsnigtais ir apledėjusiais ruožais.

Nauja gumos mišinio sudėtis leidžia ženkliai pagerinti eksploatacines padangos charakteristikas, padidinti padangos atsparumą dėvėjimuisi.

Protektoriaus raštas užtikrina puikias sukibimo savybes ant žiemos kelio paviršiaus, o griovelių išdėstymas greitai pašalina vandenį ir ištirpusį sniegą iš padangos kontaktinės zonos. Modernus lamelių išdėstymas pagerina valdymo charakteristikas ir užtikrina patikimą stabilumą esant dideliems greičiams.

Esminis WestLake SW602 protektoriaus rašto elementas yra V formos grioveliai, simetriškai išdėstysi išilgai centrinės protektoriaus dalies. Toks išdėstymas stabilizuoja važiavimą, užtikrindamos žemą triukšmo lygį.

Padangos protektorius sudarytas iš didelio kiekio bangelių formos lamelių, tankiai išdėstytomis visame padangos paviršiuje. Tai ženkliai padidina sukibimo savybes ant apledėjusių kelių ir padidina trauką ant sniego.

Šios padangos atitinka aukštus RMA (Rubber Manufacturers Association) ir RAC (Rubber Association of Canada) standartus, liudijančius apie aukštą šios produkcijos kokybę.

Savybės Privalumai
V formos protektoriaus raštas su dideliu griovelių kiekiu Stabilus valdymas ir žemas triukšmo lygis
Didelis kiekis bangelių formos lamelių Užtikrina puikų sukibimą ir trauką ant apsigtų ir apledėjusių kelių.
Moderni gumos mišinio sudėtis Pagerina eksploatacines charakteristikas, padidina padangos atparumą dėvėjimuisi.

Peržiūrėti dydžius ir kainas

Pagrindinės padangų savybės

SW 602 
Ledas ir sniegasTylaKomfortasSukibimas
« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis