High Performance SUV

V-formos grioveliai ir kryptinis protektorius, papildytas dviem plačiomis išilginėmis įpjovomis, skirtomis vandens išstūmimui ir ratlankio apsauga ant šono, užtikrina puikų stabilumą vairuojant automobilį.

Technologijų taikymas naudojant silicio dioksidą, kuris keičia tradicinę anglį, padeda sumažinti padangos dėvėjimąsi, padidinti sukibimo su keliu jėga ir sutrumpinti stabdymo kelią, kas užtikrina judėjimo saugumą.

Pagrindiniai privalumai padangos

  • Visasezonė padanga, kurios gumos mišinio sudėtyje yra Silica, tam kad pagerinti sukibimą ant šlapio ir sauso paviršiaus
  • Ratlankio apsauga saugo diską ir padeda apsisaugoti nuo deformacijos, tuo pačiu užtikrindama puikų valdymą posūkiuose.
  • Periferinis V formos griovelis užtikrina greitą ir efektyvų vandens išstūmimą.
  • Ištisinė centrinė dalis užtikrina stabilumą ir puikų sukibimą posūkiuose šlapiame kelyje.

Pagrindinės padangų savybės

Didelis griovelių ir lamelių kiekis optimizuoja padangos kontaktą su danga ir pageriną sukibimą posūkiuose. Ratlankio apsauga saugo diską ir padeda apsisaugoti nuo deformacijos.

V formos raštas su dviem periferiniais grioveliais užtikrina efektyvų vandens išstūmimą.

 
 

WESTLAKE vasarines padangos

RP26


Padanga sukurta sedanams ir mikroautobusams. Padangos užtikrina žemą triukšmo lygį ir sumažintas kuro sąnaudas

SC301


Dvigubas apsauginis konstrukcijos sluoksnis padangai leidžia išlaikyti didelę apkrovą ir ją daro žymiai stipresne

SC328


Vasarinės padangos WestLake SC328 skirtos komerciniam transportui – lengviesiems sunkvežimiams, mikroautobusams, furgonams ir pikapams.

SP06


Nesimetrinis protektoriaus dalių išdėstymas efektyviai slopina triukšmą, o siauri gilūs grioveliai užtikrina gerą sukibimą važiuojant posūkiuose.

SU307


Visasezonė 4х4 padanga su unikaliu protektoriaus raštu bei skersiniais šoniniais grioveliais ir mažomis zigzago formos lamelėmis užtikrina optimalias automobilio ..

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis