ALL-TERRAIN 4x4

Visasezonė 4х4 padanga su unikaliu protektoriaus raštu bei skersiniais šoniniais grioveliais ir mažomis zigzago formos lamelėmis užtikrina optimalias automobilio valdymo charakteristikas ir puikų judėjimo komfortą keliuose su danga ir be jos.

Pagrindiniai privalumai padangos

  • Visasezonė padanga, kurios gumos mišinyje yra komponento Silica, norint pagerinti sukibimą ant sausos ir šlapios dangos, nesutrumpinant padangos tarnavimo laiko.
  • Du platūs periferiniai grioveliai užtikrina greitą ir efektyvų vandens išstūmimą.
  • Sustiprinti protektoriaus blokai užtikrina maksimalų kontaktą su keliu tam kad pagerintų valdymą.


Pagrindinės padangų savybės

Skersinių šoninių griovelių naudojimas ir mažos zigzago formos lamelės užtikrina optimalias automobilio valdymo charakteristikas ir puikų judėjimo komfortą ant kelio su danga ir be jos..

 

WESTLAKE vasarines padangos

RP26


Padanga sukurta sedanams ir mikroautobusams. Padangos užtikrina žemą triukšmo lygį ir sumažintas kuro sąnaudas

SC301


Dvigubas apsauginis konstrukcijos sluoksnis padangai leidžia išlaikyti didelę apkrovą ir ją daro žymiai stipresne

SC328


Vasarinės padangos WestLake SC328 skirtos komerciniam transportui – lengviesiems sunkvežimiams, mikroautobusams, furgonams ir pikapams.

SP06


Nesimetrinis protektoriaus dalių išdėstymas efektyviai slopina triukšmą, o siauri gilūs grioveliai užtikrina gerą sukibimą važiuojant posūkiuose.

SV308


V-formos grioveliai ir kryptinis protektorius, papildytas dviem plačiomis išilginėmis įpjovomis, skirtomis vandens išstūmimui ir ratlankio apsauga ant šono ..

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis