Westlake ST313ST313

ST313

ST313

SW 602Pagerintas protektoriaus plotis ir šoninės padangos zonos užtikrina puikų tvirtumą ir apkrovą. 4 zig-zago formos grioveliai skirti puikiam efektyvumui ant asfaltuotų kelių užtikrinti. Pagerintas padangos šonas užtikrina geresnį palaikymą ir gerą efektyvumą, o trisluoksnė struktūra bei sustiprintas padangos bortas – ilgesnį padangos karkaso tarnavimo laiką. Sudėtis su mažu pasipriešinimu riedėjimui garantuoja geresnį kuro sąnaudų efektyvumą.

Savybės ir privalumai

  • Tinkama montuoti ant mikroautobusų, minivenų ir lengvųjų komercinių krovininių automobilių
  • Tvirta šonų konstrukcija užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką bei priešinasi įpjovimams ir nusidėvėjimui važiuojant miesto keliais
  • Trisluoksnis poliesterio sluoksnis diržuose sukuria tvirtą atramą ir užtikrina puikų stabilumą pervežant sunkius krovinius.

Peržiūrėti Galimi dydžiai ir kainos

 

NobraukumsRida
Saķere uz mitra segumaSukibimas
EkonomiskumsEkonomiškumas

WESTLAKE vasarines padangos

RP26


Padanga sukurta sedanams ir mikroautobusams. Padangos užtikrina žemą triukšmo lygį ir sumažintas kuro sąnaudas

SC301


Dvigubas apsauginis konstrukcijos sluoksnis padangai leidžia išlaikyti didelę apkrovą ir ją daro žymiai stipresne

SC328


Vasarinės padangos WestLake SC328 skirtos komerciniam transportui – lengviesiems sunkvežimiams, mikroautobusams, furgonams ir pikapams.

SP06


Nesimetrinis protektoriaus dalių išdėstymas efektyviai slopina triukšmą, o siauri gilūs grioveliai užtikrina gerą sukibimą važiuojant posūkiuose.

SU307


Visasezonė 4х4 padanga su unikaliu protektoriaus raštu bei skersiniais šoniniais grioveliais ir mažomis zigzago formos lamelėmis užtikrina optimalias automobilio ..

SV308


V-formos grioveliai ir kryptinis protektorius, papildytas dviem plačiomis išilginėmis įpjovomis, skirtomis vandens išstūmimui ir ratlankio apsauga ant šono ..

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis