Vredestein projektuoja ir gamina premium klasės padangas skirtas įvairaus tipo automobiliams esant bet kokioms klimato sąlygoms.

 

Padanga Vredestein Ultrac SUV Sessanta – unikali premium padangų naujiena, skirta SUV klasės automobiliams. Sessanta serijos pagrindas (verčiant iš italų kalbos „šešiasdešimt”, susijęs su Vredestein Banden B.V 60-dešimtmečiu) yra inžinierių optimizuota Vredestein Ultrac linija, kuri „liukso” segmente įgijo puikią reputaciją, kaip greita ir patogi padanga. Pagrindiniai pakeitimai palietė vairo valdymo tikslumo pagerinimą ir valdymo charakteristikas. Dar viena serijos Ultrac Sessanta ypatybė -  technologinių savybių ir naujovių su unikaliu dizainu sujungimas, sukurtų bendradarbiaujant su garsia Italų dizaino studija Giugiaro Design.

Dizainas Giugiaro

Nuo 1997 metų Vredestein aktyviai bendradarbiauja su pasaulyje garsia dizaino studija – Giugiaro Design. Giorgetto sūnus ir įpėdinis – Fabrizio Giugiaro stipriai įtakojo prekinį ženklą ir Vredestein produkciją. Abi šio unikalaus prekinio ženklo alijanso pusės skina bendradarbiavimo vaisius ir šiandien. Dėka bendradarbiavimo su Giugiaro prekinis ženklas Vredestein ištobulėjo ir rado sau vietą Europos premium padangų klasėje, išsiskiriantis tokiomis savybėmis kaip saugumas ir dizainas.

Dizaino studija Giugiaro Design sukūrė unikalų protektoriaus raštą ir šonines sieneles Ultra High Performance klasės. Įmonės inžinieriams lemiamas veiksnys yra produkto saugumas, bet Vredestein saugumas ir dizainas visuomet eina koja kojon.        

 

Nepriklausomų ekspertų padangos testų rezultai

Tarptautiniai nepriklausomi testai parodė, kad padangos ne tik stilingos, bet ir demonstruoja neprilygstamą efektyvumą, laimėdamos apdovanojimus testuose.

Technologiniai sprendimai

Parametrinis dizainas nuo piešimo lentos iki prekystalio

Ultrac Sessanta sukurta parametriškai. Tai reiškia, kad protektoriaus konstrukcija, forma ir kontūrai optimizuoti kiekvienam dydžiui, naudojant matematines formules, remiantis dizaino parametrais. Todėl kiekvienas Ultra Sessante dydis užtikrina aukščiausią kokybę

Labai tvirta padangos konstrukcija užtikrina padidintą keliamąją galią, kas puikiai tinka šiuolaikiniams SUV klasės automobiliams.

Protektoriaus raštas, pagrindinės savybės/charaktersitikos tokios kaip neprilygstamas valdymas ir stabilumas, sukurti bendradarbiaujant su Giugiaro Design. Ypač platus protektorius užtikrina fantastišką krypties tolydumą, kartu išlaikant aukštą konforto lygį ir žemą triukšmo lygį.

Kuriant SUV Sessante, Vredestein nustatė naujus aukščiausius SUV standartus.

Modernus  protektoriaus raštas

SUV Sessante protektoriaus raštas su 4 periferiniais grioveliais užtikrina puikų pasipriešinimą slydimui vandens sluoksniu ir žemą triukšmo lygį. Speciali protektoriaus sudėtis užtikrina puikų sukibimą su danga. Sutvirtinta padangos konstrukcija sukurta naudojant  HTS+ (Handling Tuned Sidewall) technologijas.

Tai leidžia optimizuoti kontaktą su keliu, užtikrinant tikslią vairo reakciją posūkiuose, tuo pačiu išsaugant aukštą komforto lygį.

Ši nuostabi padanga, neprilygstamai patogiai manevruojama yra idealus pasirinkimas, tinkantis sportiniams automobiliams su puikiomis valdymo charakteristikomis, dideliais greičiais ir didele mase.

SUV Sessanta – puikus pasirinkimas atidiems SUV vairuotojams.

 
Savybės Privalumai

Du viskozės sluoksniai ir ypač tvirta konstrukcija

Didelė keliamoji galia ir geras stabilumas

Modernus dizainas su 4 periferiniais grioveliais

Labai geras pasipriešinimas slydimui vandens sluoksniu ir išskirtinai tylus važiavimas

Ypatingai stipri protektoriaus medžiaga Handling Tuned Thread Compound (HTTC).

Puikus sukibimas posūkiuose

Sutvirtinta padangos konstrukcija sukurta naudojant  HTS+ (Handling Tuned Sidewall) technologijas

Optimizuotas kontaktas su keliu, užtikrinant tikslią vairo reakciją posūkiuose, tuo pačiu išsaugant aukštą komforto lygį

Profilis, forma ir kontūrai puikiai subalansuoti kiekvienam dydžiui

Puikus valdymas ir pasipriešinimas slydimui vandens sluoksniu.

Šiuolaikinis dizainas sukurtas bendradarbiaujant su dizaino studija Giugiaro Design.

Unikalus dizainas UPH klasės automobiliams.
 

Vredestein Ultrac SUV Sessanta Ženevos automobilių parodoje 2013 m.


VREDESTEIN vasarines padangas

Vredestein Sportrac 3 – padanga – gavusi daugybę apdovanojimų, sukurta Vredestein vidutinio dydžio automobiliams ir galima 15-17 colių dydžio.
Naujos Vredestein vasarinės padangos yra atnaujinta Sportrac 3 padangų versija, puikiai save parodžiusi bandymų metu.
Ultrac Cento – premium segmento padanga. Gaminant šią padangą, pačia svarbiausia užduotimi, kurią išsikėlė sau bendrovė Vredestein ..
Ultrac Vorti R šiuo metu yra pati sportiškiausia padanga Vredestein aukštos kokybės (Ultra High Performance) padangų segmente.
« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis