VREDESTEIN Sportrac 5

 

Vredestein projektuoja ir gamina premium klasės padangas skirtas įvairaus tipo automobiliams esantbet kokioms klimato sąlygoms

 

Naujos Vredestein vasarinės padangos yra atnaujinta Sportrac 3 padangų versija, puikiai save parodžiusi bandymų metu. Įmonė sąmoningai „praleido“ numerį 4 naujienų pavadinime, norėdamos išnvengti painiavos su visasezonių Vredestein padangų pavadinimu. Sportrac 5 – tai visiškai tylios ir išskirtinai komfortiškos vasarinės padangos su puikiais stabilumo parodymais ir sportiniu profiliu, kuris užtikrina puikų valdymą tiek ant sauso tiek ir ant šlapio kelio paviršiaus. Sportrac 5 dydžių diapazonas leidžia naudoti šias padangas ant daugiau prestižinių vidutinės klasės automobilių.  

Giugiaro dizainas

Vredestein Sportrac 5 padangos sukurtos bendradarbiaujant su Italijos dizaino įmone Giugiaro. Per keletą paskutinių metų šis produktyvus bendradarbiavimas jau paskatino sukurti tokias padangas, kaip Vredestein Ultrac Cento ir Ultrac Sessanta, sulaukusių didelio populiarumo vairuotojų tarpe.

Giugiaro Design įmonė sukūrė protektoriaus raštą ir ženklinimą ant Sportrac 5 padangos šoninių sienelių, bei kai kuriuos svarbius komponentus. Patamsėjimai visuose keturiuose protektoriaus grioveliuose pabrėžia asimetriškumą ir padangai suteikia sportinę išvaizdą, o ženklinimas ant šoninio paviršiaus papildo unikalų ir elegantišką dizainą. Be to, ant Sportrac 5 padangos yra Vredestein logotipas šalia nusidėvėjimo indikatoriaus.

 

Nepriklausomų ekspertų padangos testų rezultatai

adac-sportrac5-ace-sportracsportrac-5-tests-2013-lt
 

Тechnologiniai sprendimai

Puikus valdymas ir ilgas tarnavimo laikas
Skirtingai nei Sportrac 3 padangos Sportrac 5 turi asimetrinį, o ne kryptinį protektoriaus raštą. Padangos taip pat turi ir konstruktyvius lenkimo taškus centriniuose grioveliuose, kurie užtikrina lankstumą, tam kad būtų žemas pasipriešinimas riedėjimui ir optimaliai paskirstomas slėgis ant kelio paviršiaus. Tai užtikrina vienodą padangos nusidvėjimą ir puikų valdymą tiek ant sausos, tiek ir ant šlapios dangos.

Handling Tuned Sidewall technologija
Sportrac 5 naudoja Handling Tuned Sidewall technologiją. Kartu su sustiprintais šonais ir tvirta konstrukcija ši technologija užtikrina specialų sportinio automobilio elgesį  ir puikų valdymą.

Saugumas ir tylus važiavimas
Sportrac 5 padangos turi keturis išilginius griovelius skirtus vandens išstūmimui ir maksimaliai apsaugai nuo slydimo vandens sluoksniu. Protingai paskirstyti šoniniai blokai užtikrina puikias stabdymo ant šlapios dangos charakteristikas bei žemą triukšmo lygį (vidinio ir išorinio). Suderinus visus šiuos privalumus, Vredestein inžinieriai sukūrė pačias sportiškiausias iš esamų rinkoje vasarinių padangų Sportrac 5 skirtas V segmentui.

 
 
Savybės Privalumai
Handling Tuned Sidewall technologija Sportinis automobilio elgesys ir puikus valdymas
Optimizuotas platus protektorius Žemas išorinio ir vidinio triukšmo lygis.
Tolygus slėgio pasiskirstymas ir tvirta padangos struktūrą Trumpas stabdymo kelias ir puikus valdymas ant sausos ir šlapios dangos.
Keturi išilginiai grioveliai su asimetriniais grioveliais šoninėje zonoje Efektyvus pasipriešinimas slydimui vandens sluoksniu ir daug žemesnis triukšmo lygis viduje
Grioveliai padangos protektoriuje Žemas pasipriešinimas riedėjimui
Asimetrinis dizainas sukurtas Giugiaro Patobulinta unikali sportinė padangos išvaizda
 

 

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis