Vredestein Sportrac 3

 

Vredestein projektuoja ir gamina premium klasės padangas skirtas įvairaus tipo automobiliams esant bet  kokioms klimato sąlygoms

 

Vredestein Sportrac 3 – padanga – gavusi daugybę apdovanojimų, sukurta Vredestein vidutinio dydžio automobiliams ir galima 15-17 colių dydžio. Vredestein Sportrac 3 yra tęsinys populiarios Vretestein modelio serijos. Trečiasis Sportrac panaudojo visas pačias geriausias Vretestein Sportrac 2 savybes, optimizuodamas savo pagrindines charakteristikas.

Naujas protektoriaus dizainas sukurtas kartu su pasaulyje garsia Italijos dizaino studija Giugiaro Design ir jis tikrai suteikia patrauklumo bet kokiam automobiliui. Protektorius sudarytas iš V formos blokų bei sukurtas panaudojant HTS+ (Handling Tuned Sidewall) technologiją. Šios naujovės leido pagerinti padangos efektyvumą posūkiuose, suteikia daugiau sportiškumo, padanga pasižymi greitesne reakcija į vairo pasukimus ir aukštu valdymo koeficientu.

Giugiaro dizainas

Nuo 1997 metų Vredestein aktyviai bendradarbiauja su pasaulyje garsia dizaino studija – Giugiaro Design. Giorgetto sūnus ir įpėdinis – Fabrizio Giugiaro stipriai įtakojo prekinį ženklą ir Vredestein produkciją. Abi šio unikalaus prekinio ženklo alijanso pusės skina bendradarbiavimo vaisius ir šiandien. Dėka bendradarbiavimo su Giugiaro prekinis ženklas Vredestein ištobulėjo ir rado sau vietą Europos premium padangų klasėje, išsiskiriantis tokiomis savybėmis kaip saugumas ir dizainas.

Dizaino studija Giugiaro Design sukūrė unikalų protektoriaus raštą ir šonines sieneles Ultra High Performance klasės. Įmonės inžinieriams lemiamas veiksnys yra produkto saugumas, bet Vredestein saugumas ir dizainas visuomet eina koja kojon.        

 

Nepriklausomų ekspertų padangos testų rezultai

Daugybė tarptautinių nepriklausomų testų parodė, kad Vredestein Sportrac 3 padangos ne tik stilingos, bet ir demonstruoja neprilygstamą efektyvumą, laimėdamos apdovanojimus testuose.

Technologiniai sprendimai

Valdymas
Vredestein Sportrac 3 suteikia daugiau sportiškumo ir neprilygstamą stabilumą ant sausos dangos dėka HTS+ (Handling Tuned Sidewall) technologijos, kas užtikrina minimalią šoninės dalies deformaciją ir maksimalų šoninį stabilumą. Plati šoninė dalis ir 3D V formos protektoriaus blokai centrinėje dalyje užtikrina puikų efektyvumą posūkiuose.

Saugumas
Tolygus apkrovos paskirstymas sutrumpina stabdymo kelią ant šlapios ir sausos dangos. Padanga pasižymi efektyviu vandens išstūmimu, kas leidžia užtikrintai išlaikyti kelią ir sumažina slydimo vandens sluoksniu tikimybę. Patobulinti High Silica Solution V komponentai protektoriaus sudėtyje užtikrina aukščiausius rezultatus stabdant ir sumažina pasipriešinimą riedėjimui.

Dizainas
Stilinga išvaizda sukurta Giugiaro studijos dizainerių.

 
 
Savybės Privalumai
Unikalus protektoriaus raštas sukurtas Giugiaro Design. Sportiniams automobiliams suteikia dar stilingesnę išvaizdą
HTS+ (Handling Tuned Sidewall) technologija. Sportinės važiavimo charaktersitikos, greita reakcija posūkiuose, aukštas valdymo koeficientas.
Didelis Silica Solution V kiekis protektoriuje Optimalus stabdymas ir žemas pasipriešinimas riedėjimui
Sustiprintas reljefas centrinėje protektoriaus dalyje Optimalus vandens išstūmimas
Tolygus slėgio pasiskirstymas Žemas triukšmo lygis, sumažintas stabdymo kelias ant sausos ir šlapios dangos, pagerintos sukibimo savybės
Užapvalintas protektoriaus įspaudas Puikūs valdymo rodikliai.
Optimalus vandens išstūmimas posūkiuose.
 

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis