Vredestein Frankfurte pademostravo bendrą stendą su MansoryApollo Vredestein ir gerai žinoma tiuningo studija  Mansory susijungė norėdamos pademonstruoti savo naujoves autosalone Frankfurte.

mansory

Bendrame  dviejų žinomų premium prekinių ženklų stende buvo pristatyta keletas naujų išskirtinių Mansory automobilių su sumontuotomis Vredestein padangomis, be to padangas gaminanti kompanija parodoje pristatė didžiausią reklaminę online kampaniją savo istorijoje - #Rocktheroad.

1989 metais įkurta įmonė Mansory specializuojasi prabangių automobilių, tokių kaip Rolls-Royce, Bentley ir Aston Martin, tiuningavime. Komanda, kurią sudaro daugiau kaip 200 specialistų, pasirengusi įvykdyti praktiškai bet kokį  savo klientų išskirtinį norą, o Wredestein padangos buvo pasirinktos dėl tos pačios priežasties, jog jos ne tik  leidžia išnaudoti visą galingų automobilių potencialą, bet ir pasižymi efektyviu dizainu.

Kampanija #Rocktheroad buvo pradėta rugsėjo 8 dieną Ibizoje (Ispanija), o jos realizacijai buvo privilioti DJ Hardwell, du kartus pripažintas geriausiu pasaulyje DJ, ir Ispanijos pilotas - bandytojas Karmen Korda (Carmen Jorda). Pagrindinis dėmesys vykdant kampaniją bus skirtas muzikai, o taip pat plataus masto socialinės žiniasklaidos naudojimui, kas yra naujovė Vredestein marketingo strategijoje.

Colesa.ru

 

 

 

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis