Nexen Winguard Winspike WH62 
Winguard winspike wh62 1
 
 
 
 

Jau daugiau nei 70 metų kompanija Nexen Tire gamina kokybišką produkciją, kurios gamyboje naudoja inovatyvius metodus ir technologijas.

 
WinGuard WinSpike WH62 - žinomos korėjiečių kompanijos pristatytas 2014 metų modelis. Tai kokybiška dygliuojamo tipo žieminė padanga. Greta tradicinio kryptinio protektoriaus rašto su daugybe elementų, leidžiančių saugiai judėti apledijusiais keliais, WinGuard WinSpike WH62 padangos turi 12 eilių dyglių, kurie taip pat išdėstyti ir  centrinėje protektoriaus dalyje.

Važiuojant ledu tai WH62 padangai suteikia ypatingai didelę stabilią trauką bei stabilumą. Dėka specialiems išilginiams grioveliams ši padanga demonstruoja puikų stabdymą. Protektorius turi V formos blokus, kurie šalina vandenį ir patežusį sniegą  iš sąlyčio taško.

Vidiniai kompanijos testai parodo, jog eksploatuojant korėjietišką dygliuojamą padangą WinGuard WinSpike WH62, vairuotojas galės pamiršti apie charakteringą, dygliuotoms padangoms būdingą, akustinį diskomfortą bei mėgautis tylia kelione.

 

Pagrindinės protektoriaus savybės

NEXENwh62 1 Stabilumas važiuojant ir valdant – dėka centrinio šono blokams užtikrinamas puikus valdomumas ir stabilumas esant ekstremalioms situacijoms. NEXENwh62 3 Padidintas efektyvumas ant sniego ir šlapio paviršiaus – pagerintas sniego ir vandens šalinimas per plačius V formos griovelius.
NEXENwh62 2 Efektyvumas stabdant ant sniego/ledo – dėka zigzago formos grioveliams padidintas efektyvumas stabdant, o taip pat padidinta trauka ant apsnigtų ir apledijusių dangų. NEXENwh62 4 Dyglių išdėstymas centriniuose blokuose – dėka esamiems dygliams centriniuose blokuose padidintas sukibimas ir stabilūs dinaminiai rodikliai.

 

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis