NEXEN Roadian HPPuiki kokybė SUV klasės automobiliams
 
 
 
 

Jau daugiau kaip 70 metų NexenTire įmonė gamina kokybišką produkciją, kuriant ir taikant inovatyvius metodus ir technologijas gamybos procesuose.

 

Padangos Roadian HP sukurtos aprūpinti prabangius visureigius aukštos kokybės padangomis. Naujoji padangų Roadian HP serija suteikia išskirtinį valdymą ant šlapios ir sausos kelio dangos kryptinio protektoriaus dėka, kuris buvo kuriamas specialiai tiuninguotiems visureigiams ir gyvenamiems treileriams.

Silicio komponentas įeina į gumos mišinio sudėtį ir suteikia gerą trauką bet kokiomis oro sąlygomis, tame tarpe ir iškrentant nedideliam sniego kiekiui. Padangos pagrinde skirtos naudojimui asfaltuotais keliais.

Apdovanojimas «Good Design Award»
Suteikiamas produkcijai, kurios dizainas kompetitingos komisijos pripažįstamas puikiu, komisijos nariai specializuojasi apipavidalinimo, funkcionalumo, naudojamų medžiagų ir ekonomiškumo klausimais. Apdovanojimai įteikiami kasmet nuo 1985 metų.

 

Pagrindinės protektoriaus savybės

 

1. V-formos kryptinis raštas
V – formos protektoriaus raštas sukurtas kompiuteriniu būdu geram sukibimui su bet kokia kelio danga.
3. Platūs ir gilūs kryptiniai grioveliai
Protektoriaus rašto naudojimas su dviem plačiais grioveliais suteikia geresnį valdymą ant šlapios kelio dangos, pasipriešinimą akvaplanavimui, puikų vandens išstūmimą ir stabdymą.
2. Persikeičiantis 5 blokų rūšių išdėstymas
Optimizuota protektoriaus rašto struktūra triukšmo mažinimui: 5 rūšių blokai protektoriaus rašte optimizuotos išmieros išskaido ir mažina garso bangas keliamas padangų.
4. Stambūs blokai šoninėje protektoriaus dalyje
Suteikia maksimalų sukibimą posūkiuose.
« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis