Nexen N8000Aukščiausios kokybės asimetrinės vasarinės padangos UHP (Ultra High Performance) klasės.
 
 
 
 

Jau daugiau nei 70 metų kompanija Nexen Tire gamina kokybišką produkciją, kurios gamyboje naudoja inovatyvius metodus ir technologijas.

 

Naujas protektoriaus raštas UHP klasės charakterizuojamas asimetriniu išdėstymu standžių protektoriaus blokų ir ištisiniu blokų išorinėje protektoriaus dalyje, kas suteikia puikų jautrumą į vairo judesius ir stabilumą posūkiuose. Ištisiniai tarpiniai blokai suteikia pastovų kontaktą su kelio danga, žemą triukšmo lygį ir geras stabdymo savybes

Protektorius su plačiais ir tiesiais grioveliais pagal principą «3 + 1»Griovelių panaudojimas «3 + 1» principu gerina drenažines savybes ir mažina akvaplanavimo tikimybę ant šlapių kelių.

Asimetrinis protektoriaus raštas gerina stabilumą posūkiuose ir gerina vandens šalinimo efektyvumą iš protektoriaus kontakto dėmės važiuojant dideliais greičiais.

Tiesus centrinis protektoriaus blokas gerina valdymą. Pastovus sukibimas su kelio danga gerina stabilumą važiuojant tiesia kryptimi dideliais greičiais ir puikų vairo jautrumą judesiams atsiradus netikėtai kliūčiai.

Vokietijos apdovanojimas už dizainą «IF Design Award»
Apdovanojimas «IF Product Design Award» įsteigtas 1954 metais ir kasmet įteikiamas Tarptautiniu Dizaino Forumu «iF». Kasmet daugiau negu 2000 naujovių iš maždaug 37 pasaulio šalių pateikiami vertinimui. Žymių ekspertų komisija sprendžia kuri iš pateiktos vertinimui produkcijos pasipuoš «iF» lipduku už išskirtinį dizainą.

 

Apdovanojimas – «Good Design Award»
Suteikiamas produkcijai, kurios dizainas kompetetingos komisijos pripažįstamas puikiu, komisijos nariai specializuojasi apipavidalinimo, funkcionalumo, naudojamų medžiagų ir ekonomiškumo klausimais. Apdovanojimai įteikiami kasmet nuo 1985 metų.

Nepriklausomų tyrimų rezultatai

 

Pagrindinės funkcijos protektoriaus

 


 

1. Valdymas ir efektyvumas ant šlapios kelio dangos
Asimetrinis protektoriaus raštas: išorinė protektoriaus zona suteikia puikų valdymą, vidinė – padidina efektyvumą ant šlapios kelio dangos.
3. Dinaminis stabilumas
Tiesus išilginis centrinis blokas: suteikia stabilumą važiuojant tiesiu keliu dideliais greičiais ir puikų jautrumą vairo pasukimams.
2. Sustiprinta trauka
Lenktos formos šoniniai grioveliai: padeda suteikti sustiprintą trauką ant šlapios ir ant sausos dangos.
4. Posūkių įveikimas ir valdymas
Protektoriaus raštas su standžiais šoniniais blokais: Geresnis posūkių įveikimas ir stabilumas vairuojant.
« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis