NEXEN N’blue HD
Ekologiškos vasarinės padangos
 
 
 
 

Jau daugiau nei 70 metų kompanija Nexen Tire gamina kokybišką produkciją, kurios gamyboje naudoja inovatyvius metodus ir technologijas.

 

Patirkite puikaus valdymo malonumą kartu su gamtos saugojimu.

Padangų kokybė N’blue HD įrodyta Auto Express žurnalo specialistų.

 

Pagrindinės funkcijos protektoriaus

 

1. Puikus kursinis stabilumas
Trys ištisiniai centriniai blokai gerina kursinį stabilumą dideliame greityje.
4. Žemas triukšmo lygis
Kompiuteriniu būdu optimizuotas protektoriaus persikeičiančių blokų išdėstymas (5 variantai) mažina protektoriaus skleidžiamą triukšmo lygį ir transporto priemonės vibraciją, suteikiant ramų važiavimą.
2. Efektyvus vandens šalinimas
???????????? ???????? ????????????? ?????? ?????????? ??????? ? ?????? ????????? ??????? ??????? ?????????? ?????????? ???? ? ???????????? ????????????????.
5. Puikus stabilumas ant šlapios kelio dangos
Šoniniai grioveliai suteikia efektyvų vandens drenažą, gerina dinaminį stabilumą ant šlapios kelio dangos.
3. Ilgas protektoriaus tarnavimo laikas
Protektoriaus raštas su dvigubais įpjovimais optimizuoja protektoriaus blokų kietumą ir didina protektoriaus tarnavimo laiką.
6. Puikus efektyvumas posūkiuose
Ištisiniai šoniniai blokai gerina tikslumą posūkiuose ir efektyvumą įveikiant posūkius bet kokia trajektorija dėka tolygaus apkrovos paskirstymo.

Valdymas ant skirtingų kelio dangų

Maksimalus efektyvumas vairuojant
Geriausi valdymo rodikliai pasiekiami dėka konceptualiai naujo asimetrinio protektoriaus rašto ir gumos mišinio.

Riedėjimo pasipriešinimo testavimo rezultatai

Valdymo stabilumas
Tvirti išoriniai ir vidiniai šoniniai blokai suteikia padidintą sukibimą geresniam posūkių įveikimui ir ekstriniam stabdymui sudėtingomis sąlygomis kelyje.

Protektoriaus sudėtis maksimaliam sukibimui
Specialus protektoriaus mišinys su hidrofiliniu užpildu ir specialiu polimeriniu junginiu, atsakančiu už gumos mikro struktūros stabilumą, suteikia puikius sukibimo rodiklius ant sausos ir šlapios kelio dangos.

 

Sumažintas pasipriešinimas riedėjimui

Riedėjimo pasipriešinimo testavimo rezultatai

N’blue HD mažina kuro sąnaudas ir CO2 išmetamųjų dujų kiekį, dėka naujų technologijų naudojimo mažinančių riedėjimo pasipriešinimą.

Gumos mišinys ir optimizuota pagrindo struktūra, skirtinga kiekvienoje protektoriaus dalyje, suteikia mažesnes kuro sąnaudas ir CO2 išmetamųjų dujų kiekį, kas garantuoja didelį energetinį efektyvumą.

 

Pagerinti rodikliai ant šlapios kelio dangos

Keturi platūs protektoriaus grioveliai puikiai išstumia vandenį iš protektoriaus kontakto dėmės, o asimetrinis protektoriaus raštas gerina pasipriešinimą akvaplanavimui ir suteikia puikų sukibimo lygį ant šlapios kelio dangos.

Dėka kombinuotų išilginių ir skersinių griovelių, N'blue HD padanga demonstruoja pagerintas vandens išstūmimo charakteristikas, kas suteikia puikų stabdymą ir efektyvų valdymą.
 

Vandens šalinimo iš kontakto dėmės procesų modeliavimas

Stabdymo ant šlapios kelio dangos testavimo rezultatai

Padangos efektyvumo testavimo rezultatai

H’blue HD – tai draugiškos aplinkai padangos, kurios parodo efektyvų stabdymą ir puikius valdymo rezultatus ant šlapios kelio dangos.

 

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis