Nexen gavo apdovanojimą iš FCA už tiekimo kokybęKompanija Fiat Chrysler Automobiles (FCA) įteikė Outstanding Quality Supplier Award apdovanojimą korėjiečių firmai Nexen.

Nexen tire

Kiekvienais metais FCA įvertina tiekėjus pagal techninę kvalifikaciją, produkcijos kokybę, prekinio ženklo vertę ir t.t., ir praeitą kartą Nexen buvo pripažinta „puikiu tiekėju“ Azijos – Ramiojo vandenyno regione. Šiais metais iš 1500 pasaulinių tiekėjų buvo išrinktos tik penkios  keturių gamintojų padangų gamyklos, tame tarpe gamybiniai kompleksai Nexen įsikūrę Changyeong ir Yangsan, tarp kita ko kompanija tapo vienintele Korėjos padangų gamintoja „išskirtinių tiekėjų“ sąraše.

„Mums garbė, jog šiais metais mes ir vėl gavome apdovanojimą iš FCA, - pažymėjo Nexen. – Šis Nexen padangų pasiekimas yra įrodymas mūsų aukšto lygio technologijų ir išskirtinės kokybės. – Ateityje mes ir toliau sieksime patenkinti mūsų klientų, iš pasaulinių automobilių gamintojų, reikalavimus produkcijos aukštos kokybės ir serviso sąskaita“.

Nexen tiekia padangas keletui FCA automobilių komplektacijai, tame tarpe Fiat 500X, pirmajam itališkos markės krosoveriui, naujajam vidutinio dydžio Chrysler 200 sedanui ir Ram 3500 pikapui. Naujausia sudaryta sutartis  -  padangų  tiekimas komerciniam furgonui Fiat Ducato.

Nuo 2012 metų Nexen taip pat pradėjo bendradarbiavimą su kitais pasauliniais automobilių koncernais, tokiais kaip Mitsubishi ir Volkswagen.

Colesa.ru

 

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis