Naujoji žieminė Hankook padanga jau gavo žurnalo Auto Bild apdovanojimą Eco-Master 2015Nauja žimienė Hankook i*cept RS² padanga jau suspėjo garbingai pademonstruoti save pirmuose testuose. Pagaminta miesto sąlygoms, kompaktiniams ir vidutinio dydžio automobiliams, padanga buvo  pratestuota nepriklausomame super teste, kurį organizavo Auto Bild, didžiausio tiražo visoje Europoje automobilių žurnalas, ir tarp 50 prekinių ženklų ši padanga buvo apdovanota “Auto Bild Eco-Master 2015” apdovanojimu.

hankookRS2

Papildomai prie puikių saugumo charakteristikų ant sniego, šlapios ir sausos dangos, i*cept RS² padanga užtikrintai priešinosi konkurentams kalbant apie  mažą pasipriešinimą riedėjimui, pamažintas kuro sąnaudas, o taip pat dėka didelei ridai ir kainos - kokybės santykiui.  Naujoji Hankook Winter i*cept RS² šiuo metu rinkoje galima įsigyti standartinių dydžių – nuo 14 iki 17 colių.

Neu-Isenburg, Vokietija, 2015 metų spalio 7 diena – Kartu su būtinu visų kriterijų efektyvumu, susijusiu su saugumu, paskutinės kartos premium klasės gamintojo Hankook  padangos labai ekonomiškos. Naujosios i*cept RS² sugebėjo nugalėti konkurentus pagal aplinkos apsaugos ir patvarumo aspektus  nepriklausomuose testuose, kuriuos vedė didžiausias Europoje automobilių žurnalas - Auto Bild. Rezultate Hankook’s Winter i*cept RS2 padangos  gavo apdovanosimą “Eco-Master 2015”. Su pilnu testo rezultatų aprašymu galima susipažinti 40-tame žurnalo Auto Bild numeryje, išleistame 2015 metų spalio 2 dieną (VW Polo pagalba buvo testuojama 50 modelių, skirtingų ženklų, 185/60 R 15 T dydžio, padangų).

„Tokie aspektai kaip kuro ekonomija ir atsargus išteklių naudojimas tampa vis labiau svarbiu įsigyjant padangas“, - paaiškino kompanijos Hankook marketingo ir pardavimų Europoje  vice prezidentas Ti Ly ( Tony Lee). „Mūsų naujas gaminys parodo, jog šiuolaikinė, didelio efektyvumo žieminė padanga gali patenkinti klientų reikalavimus, kalbant apie patvarumą ir aplinkos apsaugą. Mes labai džiaugiamės nepriklausomų testų, kuriuos atliko Auto Bild, rezultatais ir  dėl to, jog gavome Eco-Master 2015 apdovanojimą mūsų naujai i*cept RS² padangai “.

Padanga i*cept RS² buvo pagaminta siekiant užtikrinti subalansuotas charakteristikas oro sąlygomis, būdingoms Vakarų ir Centrinės Europos žiemoms. Naujoviškas stireno - butadieno  protektoriaus gumos mišinys su didelio dispersiškumo nano-silicio sudėtimi leidžia padangai išlikti elastingai netgi prie labai žemų temperatūrų. Rezultate padidinto padangos su kelio paviršiumi sąlyčio taško, padanga užtikrina puikią trauką ir stabdymą, ypatingai  esant šaltoms ir šlapioms oro sąlygoms, būdingoms vėlyvam rudeniui.
Dėka padidinto kryptinio protektoriaus rasto su technologinėmis įpjovomis, skirtomis vandens šalinimui, ir
ypatingai efektyviai sąveikai tarp išilginių ir skersinių griovelių, užtikrinamas efektyvesnis vandens ir patežusio sniego šalinimas. Hankook Winter i*cept RS² padangų kryptinio V formos protektoriaus rašto blokų kiekis buvo padidintas 28% lyginant su  padanga – pirmtake, be to padidintas bendras blokų kraštų ilgis, kas užtikrina geresnę trauką ant sniego.

Specialios ledinės lamelės ir trimačiai nago formos blokų kraštai užtikrina geresnį manevringumą ir posūkių įveikimą apsnigtose keliuose, o taip pat geresnę trauką ant sniego. 3D lamelės, išdėstytos per visą protektoriaus plotį, pagerina traukos ir stabdymo parametrus ant glotnaus paviršiaus, taip pat pagerindamos valdomumą ir šoninį stabilumą esant bet kokioms kelio sąlygoms šaltu metų laiku.

Jos taip pat pagerina valdomumą ir šoninį stabilumą esant bet kokioms kelio sąlygoms, būdingoms šaltam metų laikui, optimizuodamos valdomumą dėka kraštinių efekto maksimizavimo ir vidinių blokų poslinkio minimizavimo, kas taip pat teigiamai veikia ir padangos nusidėvėjimą.

Tolimesnis padangos i*cept RS2 struktūros gerinimas privedė prie tolygesnio apkrovos pasiskirstymo ir padangos atspaudo padidėjimo apie 5 % lyginant su standartinėmis padangomis, kas dar labiau pagerino stabdymo charakteristikas ir ant šlapio, ir ant sauso kelio.

Kietesnis padangos šonas ir briauna užtikrina tikslesnes atsakomąsias reakcijas į vairo pasukimus, o taip pat geresnį šoninį stabilumą ant sauso kelio.
Naujoji i*cept RS² padanga skirta nedideliems miesto automobiliams, taip pat kompaktinio ir vidutinio dydžio automobiliams bei mikroautobusams. Sukurtos specialiai Centrinės ir Vakarų Europos klimato sąlygoms, šiuo metu rinkoje i*cept RS2 galimos 19-os dydžio,  nuo 165/70 R 14 iki 225/45 R 17 su greičio indeksais nuo T iki H.

 

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis