Korėjos padangų gamintojai sudarinėja naujus kontraktus su pasauliniais auto gigantais 

Hankook ir Nexen stiprina savo pozicijas originalios įrangos komplektacijos segmente pasaulinėje rinkoje,  bei sudarinėja naujus kontraktus dėl padangų tiekimo su pačiais didžiausiais ir prestižiškiausiais pasauliniais automobilių gamintojais. Hankook ir Nexen paskelbė apie naujus kontraktus su pirmaujančiais pasauliniais automobilių gamintojais. Taigi, Korėjos padangų pramonės lyderė, Hankook Tire, paskelbė, jog Hankook Ventus S1 evo2 padangos buvo patvirtintos, kaip originalios komplektacijos, trečios kartos Audi TT ir TTS  automobiliams. Ant automobilių bus montuojamos 225/50R17, 245/45R17 ir 245/35R19 dydžio padangos, kurios bus tarsi standartinės, tarsi pasirenkamos komplektacijos, ir tai priklausys nuo automobilio versijos.
news-img-20141202 02

Hankook Ventus S1 evo2 leidžiamos Europoje ir demonstruoja „puikią nuostabaus valdomumo, efektyvaus stabdymo bei didelio kursinio stabilumo kombinaciją“. Dėka labai stipraus, tačiau  lengvasvorio kordo padangos pagerina automobilio dinamines savybes netgi esant didelei apkrovai.   Be to, šios padangos išsiskiria akustiniu komfortu bei mažu pasipriešinimu riedėjimui.
„Audi TT – tai stulbinančio dizaino pavyzdys, puikios  dinamikos ir inovatyvumo, ir todėl mūsų pavyzdinės Ventus S1 evo2 idealiai tinka šiam automobiliui, - pažymėjo Hankook Amerikos filialo generalinis direktorius Seung Hwa Suh. - Kuriant šias padangas buvo naudojamos moderniausios mūsų technologijos, kurios leis joms išsaugoti unikalų  TT charakterį. Mes labai džiaugiamės, jog tieksime padangas šiai automobilinio dizaino ikonai“.

 

news-img-20141202 01
Kompanija Nexen pranešė apie tai, jog kompanija Fiat Chrysler Automobiles (FCA) (šiai kompanijai padangos jau tiekiamos) jiems įteikė „puikaus tiekėjo“ apdovanojimą. Nexen pabrėžė, jog ji tapo vienintele padangų gamintoja, verta apdovanojimo Azijos-Ramiojo vandenyno regione. Tiekėjai buvo vertinami pagal keletą parametrų, pavyzdžiui tokius kaip produkcijos kokybė, prekinio ženklo vertingumas, techninis lygis ir t.t.

Colesa.ru

 

 

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis