Į VW Touran komplektaciją įtrauktos savaime užsiklijuojančios Hankook padangosKorėjiečių kompanija Hankook paskelbė, jog pradeda tiekti savo Hankook Ventus Prime2, su Sealguard konstrukcija, padangas, galinčias savarankiškai užklijuoti pradūrimus, Volkswagen automobilių komplektacijai, o pirmasis kontraktas buvo sudarytas  VW Touran, ant kurio montuojamos 215/55 R17 dydžio padangos, kompletacijai.

Hankook Volkswagen 17 09

Sealguard padangos išsiskiria pridėtu į konstrukciją sandarinimo medžiagos sluoksniu, kuris gali suklijuoti skyles protektoriuje, kurių diametras iki 5 mm, esant pradūrimui. Hankook pažymi, jog ši technologija leidžia atsisakyti atsarginės padangos, ir tai sutaupys naudingą vietą, o be to vairuotojui neteks keisti padangos kelyje. Be to, kūrėjai pabrėžia, jog kalbant apie Sealguard komfortą, šios padangos nenusileidžia tradicinėms padangoms.

Homologacijos metu VW automobiliams padangos praėjo seriją testų, įrodant, jog jos atitinka aukštus vidinius Vokietijos koncerno saugumo standartus. Hankook sako, jog „bioninis“ Hankook Ventus Prime2 protektoriaus raštas pagerina sukibimą ant sauso ir šlapio kelio, o naujoviškas iš trijų spindulių sudarytas profilis padidina kontrolę važiuojant dideliu greičiu ir staigiais posūkiais, netgi ant paviršiaus, padengto vandens sluoksniu. Padangos pagamintos iš „hibridinio“ junginio su silicio dioksidu, specialiomis polimerinėmis grandinėmis ir nanodalelių, kurios didina sukibimą ant šlapio paviršiaus, tuo pat metu mažindamos pasipriešinimą riedėjimui.

„Mes džiaugiamės, jog pradėjome tiekti Ventus Prime2 Sealguard padangas kompaktinio MVP (iš Volkswagen) komplektacijai. Mūsų savaime užsiklijuojančioms padangoms tai pirmas kontraktas OE segmente, ir jis tikrai mums padės plėsti bendradarbiavimą su Volkswagen kompanijos grupe, - sakė Hankook Europos skyriaus direktorius Ho Jul Pe (Ho Youl Pae). – Ateityje mes ketiname pradėti tiekti šias padangas ir kitų automobilių komplektacijai“.

Colesa.ru

 

 

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis