Hankook Winter Radial DW04Kompanija Hankook Tire – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių kompanijų tarp padangų gamintojų, gaminanti naujos kartos aukštos kokybės padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai kompanija Hankook užima garbingą septintą vietą tarp didžiausių pasaulyje padangų gamintojų ir yra sparčiausiai augantis padangų gamintojas pasaulyje.

Apie prekinį ženklą

Hankook Winter Radial DW04 - žieminės dygliuojamos padangos skirtos komerciniams automobiliams.

Puikios padangos ant apsnigtų kelių dėka stambių protektoriaus blokų optimalios išdėstymo struktūros. Platūs grioveliai su išėjimu į šoninės protektoriaus zonos išorinę pusę efektyviai šalina vandenį ir patižusį sniegą iš padangos kontaktinės zonos, kas leidžia išvengti akvaplaniravimo efekto. Puikios stabdymo žiemos sąlygomis charakteristikos užtikrinamos dėl didelio lamelių tankio ir sluoksniuoto protektoriaus, o speciali gumos mišinio sudėtis su dideliu Silica kiekiu užtikrina atsparumą nusidėvėjimui ir maksimalų sukibimą su keliu netgi prie žemų temperatūrų.


Galimi padangų dydžiai ir kainos

Tehnologija Kontrol - tai technologijų filosofija Hankook Tire kuri atspindi koncepciją, kad padanga turi nepriekaištingai kontroliuoti bendradarbiavimą tarp vairuotojo, automobilio ir kelio dangos. Ji rado panaudojimą tam, kad Hankook Tire produkcija suteiktų vartotojam maksimalų privalumą ir geriausią vairavimo patirtį saugumo klausymais, komforto, valdymo, efektyvumo ir draugiškumo aplinkai.

Vykdymas Saugumas Komfortas Ekologijahankook
vredestein
nexen
maxxis