Hankook Winter i*Pike LT RW09 

Kompanija Hankook Tire – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių kompanijų tarp padangų gamintojų, gaminanti naujos kartos aukštos kokybės padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai kompanija Hankook užima garbingą septintą vietą tarp didžiausių pasaulyje padangų gamintojų ir yra sparčiausiai augantis padangų gamintojas pasaulyje.

Apie prekinį ženklą

Hankook Winter i*Pike LT RW09 – dygliuojamos žieminės padangos skirtos, komerciniam ir lengvam sunkvežiminiam transportui.

Moderni trimatė modeliavimo technologija paremta keturiais plačiais grioveliais, kurie puikiai susitvarko su vandens ir ištižusio sniego pašalinimu iš padangos kontaktinės zonos, tokiu būdu užkertamas kelias slydimui vandens sluoksniu (akvaplaniravimui). Plati centrinė protektoriaus dalis užtikrina gerą krypties tolydumą, taip pat pagerina trauką ir padidina sukibimą snieguotuose ruožuose. Agresyvūs dvigubi protektoriaus blokai ir tankiai išdėstytos lamelės, ne tik priverčia padangą pašalinti sniegą, bet ir prailgina jos tarnavimo laiką. Pagalbinės lamelės centrinėje dalyje užtikrina puikų sukibimą su paviršiumi. Bangelių formos lamelės šoninėje protektoriaus dalyje, užtiktina puikų stabdymą.

Dar viena šios padangos ypatybė yra platūs skersiniai grioveliai, kurie maksimaliai padidina trauką ant apsnigtų kelių. Trimatė šių griovelių forma užtikrina puikų savaiminį išsivalymą. Tvirta šoninė protektoriaus sienelė apsaugo padangą nuo mechaninių pažeidimų į kelio bortą ar kelio netolygumus. Dėl ypatingos padangos konstrukcijos ir specialios gumos mišinio sudėties Winter i*Pike išsiskiria prailgintu tarnavimo laiku.

Galimi padangų dydžiai ir kainos

Technologiniai sprendimai


Modernios technologijos ir 3D dizainas
Protektoriaus raštas sudarytas iš 4 pagrindinių trimatės formos griovelių, užtikrinančių puikų vandens, sniego ir ištižusio sniego pašalinimą iš padangos kontaktinės zonos su keliu.


3D grioveliai
Trimatė griovelių forma pagerina padangos savaiminį išsivalymą ir pagerina efektyvumą ant apsnigto ir šlapio paviršiaus.

Platūs skersiniai grioveliai
Maksimaliai pagerina padangos traukos savybes

Pagalbinės lamelės
Pagalbinės lamelės pagerina sukibimą ant sniego

Centrinio griovelio įpjovos
Pagerina stabdymą ant apledėjusių paviršių

3D šoninės dalies blokai
Blokų konstrukcija šoninėje protektoriaus dalyje sustiprina trauką važiuojant sniegu

Agresyvūs dvigubi blokai
Užtikrina puikią trauką ant sniego ir prailgina padangos tarnavimo laiką

 


6 eilės dyglių

6 eilių dyglių išdėstymas užtikrina puikias traukos charakteristikas ant sniego ir ledo

 

 

 
3D grioveliai

Pagerina traukos parodymus ant sniego


 

 

Tehnologija Kontrol - tai technologijų filosofija Hankook Tire kuri atspindi koncepciją, kad padanga turi nepriekaištingai kontroliuoti bendradarbiavimą tarp vairuotojo, automobilio ir kelio dangos. Ji rado panaudojimą tam, kad Hankook Tire produkcija suteiktų vartotojam maksimalų privalumą ir geriausią vairavimo patirtį saugumo klausymais, komforto, valdymo, efektyvumo ir draugiškumo aplinkai.

Vykdymas Saugumas Komfortas Ekologija

 
hankook
vredestein
nexen
maxxis