Kompanija Hankook Tire – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių kompanijų tarp padangų gamintojų, gaminanti naujos kartos aukštos kokybės padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai kompanija Hankook užima garbingą septintą vietą tarp didžiausių pasaulyje padangų gamintojų ir yra sparčiausiai augantis padangų gamintojas pasaulyje.

Apie prekinį ženklą

Hankook Winter i*Cept W605 padangos, sukurtos atšiaurioms žiemos sąlygoms

Mikro dyglių pluošto technologija leidžia padangoms patikimai patikimai stovi kelyje, o diskiniai grioveliai, esantys ant protektoriaus blokų, papildomai pagerina padangos stabilumą. Daug elastingesnis gumos mišinys su nedideliu kiekiu aplinkai kenksmingų sudedamųjų dalių padangai suteikia patikimą sukibimą net ir esant labai žemai temperatūrai.

Protektoriaus raštas kartu su minkšta gumos mišinio sudėtimi užtikrina komfortą ir sklandų važiavimą. Centrinė protektoriaus dalis sudaryta iš trijų eilių ir atskirti periferiniai protektoriaus blokai.

Agresyvūs protektoriaus blokai šoninėje dalyje užtikrina pravažumą ant sniego ir suteikia stabilumo posūkiuose. Keturi tiesūs ir du zigzago formos grioveliai kartu su plačiais grioveliais periferinėje ir šoninėje zonose efektyviai pašalina vandenį, sniegą ir ištižusį sniegą iš padangos kontaktinės zonos.

Bangelių formos ir skirtingomis kryptimis išdėstytos lamelės esančios visame protektoriaus blokų paviršiuje ir koncentriniai grioveliai pagerina sukibimą visomis kryptimis, tuo pačiu metu pagerindami stabdymo parodymus ir krypties tolydumą.

Galimi padangų dydžiai ir kainos

Technologiniai sprendimai


Nuostabus stabdymas ant apledėjusio paviršiaus

Žiemos keliai 4-8 kartus slidesni nei įprastiniai paviršiai. Padangose Winter i*cept panaudotos pačios naujausios Hankook technologijos, leidžiančios sutrumpinti stabdymo kelią ant apledėjusio, slidaus kelio maždaug 10% lyginant su esamais analogais.

Kas yra padidinto standumo pluoštas (Super Tensile Spike Fiber)?

PSpecialus padidinto standumo pluošto naudojimas padangos gumos mišinio sudėtyje, kontaktuojant su apledėjusiu paviršiumi, veikia kaip mikro dygliai. Pluoštas įsirėžia į ledą ir pagerina stabdymo charakteristikas.

Pluoštas 20% daugiau tvirtesnis lyginant su esamais ir daug atsparesnis dėvėjimuisi.

Silica technologija

Komponento Silica panaudojimas gumos mišinio sudėtyje leidžia greičiau absorbuoti vandenį su ledu ir apsnigtais paviršiais. Ko pasekoje užtikrinama platesnė kontaktinė zona, leidžianti padidinto standumuo pluoštui funkcionuoti daug efektyviau ir apsaugoti nuo paslydimų.

Winter i*ceptEsamas analogas

 

 

 

 Grioveliai skirti efektyvesniam stabdymui

Koncentriniai grioveliai (0,3-0,5 mm gylio) padidina sukibimą visomis kryptimis, tuo pačiu pagerindami stabdymo parodymus ir krypties tolydumą

Didelis kiekis įpjovų geresniam valdymui

Ženkliai padidintas protektoriaus griovelių kiekis ir ilgis pagerina sukibimo charakteristikas, užtikrindamos puikų sukibimą ir valdymą

Šešios eilės griovelių geresniam drenažui

Šešios griovelių eilės puikiai pašalina plėvelę, susidarančią ant šlapio paviršiaus ir pašalina vandenį iš padangos kontaktinės zonos.

Centrinės dalies blokai traukos ir stabdymo pagerinimui

Centrinės dalies blokų naudojimas pagerino traukos ir stabdymo charakteristikas ir užtikrina daug saugesnį važiavimą žiemos keliais

Ledkalnio formos išsikišimai vidinėje šoninėje padangos dalyje

Winter i*cept padangos atrodo galingiau ir stilingiau dėl specialių ledkalnio formos išsikišimų vidinėje šoninėje padangos dalyje. Išsikišimai pagerina sukibimo charakteristikas ant sniego ir apledėjusio kelio.


Padangos struktūra

Plačios labai tvirtos plieno juostos ir vientisa neilono danga

Padidintas protektoriaus tvirtumas geriasniam valdymui ir siekiant ilgesnio tarnavimo laiko. Geresnis komponentų vienalytiškumas komfortiškesniam važiavimui ir tvirtumui.

Vientisas borto žiedas ir labai tvirtas borto užpildas

Pagerina stabilumą esant dideliam greičiui ir užtikrina patikimą valdymą ir važiavimo komfortą. Pagerina reakciją į vairo pasukimus, užtikrina stabilumą ir atsparumą dėvėjimuisi esant dideliam greičiui.

 

 

Tehnologija Kontrol - tai technologijų filosofija Hankook Tire kuri atspindi koncepciją, kad padanga turi nepriekaištingai kontroliuoti bendradarbiavimą tarp vairuotojo, automobilio ir kelio dangos. Ji rado panaudojimą tam, kad Hankook Tire produkcija suteiktų vartotojam maksimalų privalumą ir geriausią vairavimo patirtį saugumo klausymais, komforto, valdymo, efektyvumo ir draugiškumo aplinkai.

Vykdymas Saugumas Komfortas Ekologijahankook
vredestein
nexen
maxxis