Kompanija Hankook Tire – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių kompanijų tarp padangų gamintojų, gaminanti naujos kartos aukštos kokybės padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai kompanija Hankook užima garbingą septintą vietą tarp didžiausių pasaulyje padangų gamintojų ir yra sparčiausiai augantis padangų gamintojas pasaulyje.

Apie prekinį ženklą

Hankook Winter I*cept RS W442ekonomiškos žieminės padangos su geresniais sukibimo ir traukos parodymais ant apsnigtų ir apledėjusių kelių.

Hankook Winter I*cept RS W442 – žieminė padanga, skirta aukšto efektyvumo automobiliams. Protektoriaus blokai su didesniu kiekiu įpjovų ir lamelių užtikrina nepriekaištingą sukibimą ant sniego ir ledo. Padangos puikiai tinka atšiaurioms žiemos sąlygoms. Dėl gumos mišinio sudėties, kurio sudėtyje naudojama Silica komponentas, pasipriešinimas riedėjimui sumažintas iki minimumo, dėl to sumažinamas triukšmas, pagerinamas komfortas ir kas ne mažiau svarbu, sumažinamos kuro sąnaudos.

Centrinė protektoriaus dalis padalinta į segmentus užtikrina optimalų krypties stabilumą ir maksimalų valdymą apsnigtuose keliuose.

Protektoriaus grioveliai užtikrina neįprastai galingą sukibimą, taip pat trumpą stabdymo ir įsibėgėjimo kelią. Išilginiai grioveliai puikiai pašalina vandenį ir sniegą iš padangos kontaktinės zonos, tuo pačiu pagerina automobilio manevringumą ir stabilumą ant apledėjusio kelio.

Padangos protektoriaus karkasas buvo sukurtas pasitelkiant kompiuterinį modeliavimą, dėl to buvo maksimaliai optimizuotos visos padangos Hankook Winter I*Cept RS W442 savybės. Naujausių technologijų naudojimas kuriant padangą leido padidinti jų tvirtumą ir atsparumą dėvėjimuisi. Taip pat ženkliai sumažintas pasipriešinimo riedėjimui lygis, kas leido sumažinti ir kuro sąnaudas.

Galimi padangų dydžiai ir kainos

Bandymo rezultatai:


  2013
WINTER I*CEPT RS 225/45 R17
Rezultatai
4 vieta

  2012
WINTER I*CEPT RS 205/55R16
Rezultatai
4 vieta

  2012
WINTER I*CEPT RS 225/45 R17
Rezultatai
5 vieta

  2014
WINTER I*CEPT RS 205/55 R16
Rezultatai
Rekomenduojama

Technologiniai sprendimai:


1.4 eilės išilginių griovelių
Kryptinis protektoriaus raštas padeda efektyviai pašalinti vandenį ir ištižusį sniegą iš padangos kontaktinės zonos
>>> Sumažintas slydimo vandens sluoksniu (akvaplaniravimo) pavojus

2.Centrinės dalies blokų zigzago formos grioveliai
Pravažumui ant sniego ir ištižusio sniego
>>> Pagerina trauką ant sniego

3.Bangelių formos lamelių technologija
Išilgai išdėstyti grioveliai
>>> Puikus sukibimas ant slidžių paviršių

4.Platus protektorius
Maksimali padangos kontaktinė zona
>>> Padidintas efektyvumas ant ledo

5.Silica komponentas
Geresnis sukibimas ant žiemos kelių
>>> Padeda prailginti ridą ir sumažinti kuro sąnaudas.

Įvairių krypčių įpjovos
Įpjovos išdėstytos kampais nuo 0˚ iki 10˚ arba 15˚, dėl to užtikrinamas geresnis sukibimas esant bet kokioms sąlygoms.
Maksimalus įpjovų skaičius
У14% padidintas lamelių skaičius lyginant su galiojančiais standartais leido užtikrinti puikų sukibimą ant apsnigtų paviršių.

 

Geresnė padangos kontaktinė zona efektyvesniam stabdymui
Optimizuota padangos kontaktinės zonos forma, siekiant daug efektyvesnio stabdymo, gauta modeliuojant kontaktinės zonos plotį ir ilgį. Dėl didesnės padangos kontaktinės zonos lyginant su esamomis padangomis, Winter I*cept RS pasižymi geresnėmis stabdymo savybėmis ant sniego ir ant apledėjusių kelių.

Tehnologija Kontrol - tai technologijų filosofija Hankook Tire kuri atspindi koncepciją, kad padanga turi nepriekaištingai kontroliuoti bendradarbiavimą tarp vairuotojo, automobilio ir kelio dangos. Ji rado panaudojimą tam, kad Hankook Tire produkcija suteiktų vartotojam maksimalų privalumą ir geriausią vairavimo patirtį saugumo klausymais, komforto, valdymo, efektyvumo ir draugiškumo aplinkai.

Vykdymas Saugumas Komfortas Ekologija

 
hankook
vredestein
nexen
maxxis