Hankook Winter I’Pike W409 

Kompanija Hankook Tire – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių kompanijų tarp padangų gamintojų, gaminanti naujos kartos aukštos kokybės padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai kompanija Hankook užima garbingą septintą vietą tarp didžiausių pasaulyje padangų gamintojų ir yra sparčiausiai augantis padangų gamintojas pasaulyje.

Apie prekinį ženklą

Žieminė dygliuojama padanga, skirta lengviesiems automobiliams

Dėl agresyvaus kryptinio V formos protektoriaus rašto, maksimaliai padininta padangos kontaktinė zona su paviršiumi, tokiu būdu užtikrinamos maksimalios traukos ir sukibimo charakteristikos ant sniego. Protektoriaus raštas leidžia ženkliai sutrumpinti stabdymo kelią važiuojant apsnigtais keliais. Centrinė padangos protektoriaus dalis yra vientisa zigzago formos, suteikianti padangai žemą pasipriešinimo riedėjimui lygį, dėl to užtikrinamas žemas triukšmo ir vibracijos lygis, kuro ekonomija.

Protektoriaus raštas sudarytas iš didelio kiekio atskirų blokų, kurie leidžia padangai patikimai judėti apsnigtais keliais. Pakankamai didelis atstumas tarp blokų puikiai išvalo protektorių nuo sniego, ištižusio sniego ir purvo, taip pat puikiai pašalina vandenį. Didelis kiekis bangelių formos lamelių leidžia ženkliai padidinti padangos sukibimo savybes su slidžiu paviršiumi nedidinant pagrindinių protektoriaus elementų standumo.

Gumos mišinio sudėtyje tik aukščiausios kokybės sudedamosios medžiagos, užtikrinančios puikias padangos eksploatacines charakteristikas. Dėl Silica naudojimo gumos mišinio sudėtyje, padanga išsiskiria puikiu sukibimu su bet kokiu slidžiu paviršiumi. Be to, specialių medžiagų naudojimas gumos mišinio sudėtyje leido padangai išsaugoti elastingumą net ir esant labai žemai temperatūrai.


Galimi padangų dydžiai ir kainos


Technologiniai sprendimai

Nauja dyglių technologija
Standartinės trys dyglių eilės pakeistos šešiomis, siekiant pagerinti trauką ir sumažinti triukšmą. Specialus padidinto stiprumo gumos sluoksnis apsaugantis nuo deformacijos ir ir dyglių praradimo.

Padidintas bendras griovelių ilgis
Siekiant didesnio efektyvumo ant apsnigtų arba apledėjusių žiemos kelių grioveliai buvo patobulinti.

Trumpos įpjovos
Didelis kiekis trumpų įpjovų, išdėstytų aplink, pagerina skersinį stabilumą ant žiemos kelių.

Platus griovelis
Užtikrina sniego ir vandens drenažą ir pagerina traukos charakteristikas ant sniego.

Centrinis blokas
Blokas, esantis centrinėje protektoriaus dalyje sudarytas iš rodyklių formos elementų ir pagerina trauką ant sausos, apledėjusios ir apsnigtos dangos.

Optimalaus standumo blokai
Pagerina valdymo ir stabdymo parametrus

 Kontaktinės zonos forma

Panaudojant kompiuterinį modeliavimą optimizuota padangos kontaktinė zona. Padidinta padangos kontaktinė zona pagerina padangos trauką ant ledo ir ilgaamžiškumą.

 


Padangos struktūra

1. Sukurtas V formos protektoriaus raštas panaudojant kompiuterinį modeliavimą
Daug gilesnis protektorius, siekiant geresnės traukos ant žiemos kelių.

2. Žieminė protektoriaus gumos mišinio sudėtis
Papildomas sluoksnis dyglių įtvirtinimui

3. Plačios elastingos plieno juostos
Sustiprina protektoriaus tvirtuma siekiant greitesnės ir tikslesnės reakcijos į vairo pasukimus ir ilgesnio padangos tarnavimo laiko

4. Tvirta šoninės sienelės konstrukcija
Maksimaliai tiksli reakcija į vairo pasukimus ir tvirtumas.

 

Tehnologija Kontrol - tai technologijų filosofija Hankook Tire kuri atspindi koncepciją, kad padanga turi nepriekaištingai kontroliuoti bendradarbiavimą tarp vairuotojo, automobilio ir kelio dangos. Ji rado panaudojimą tam, kad Hankook Tire produkcija suteiktų vartotojam maksimalų privalumą ir geriausią vairavimo patirtį saugumo klausymais, komforto, valdymo, efektyvumo ir draugiškumo aplinkai.

Vykdymas Saugumas Komfortas Ekologija

 
hankook
vredestein
nexen
maxxis