Hankook W401 Zovac HP 

Kompanija Hankook Tire – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių kompanijų tarp padangų gamintojų, gaminanti naujos kartos aukštos kokybės padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai kompanija Hankook užima garbingą septintą vietą tarp didžiausių pasaulyje padangų gamintojų ir yra sparčiausiai augantis padangų gamintojas pasaulyje.

Apie prekinį ženklą

Hankook W401 Zovac HP – žieminė dygliuojama padanga, skirta lengviesiems automobiliams. Du platūs tiesūs grioveliai ir didelės radialinės krypties įpjovos užtikrina puikų vandens ir sniego pašalinimą.

Zigzago formos protektoriaus raštas kartu su daug tuštumos garantuoja optimalią trauką ir stabilią elgseną stabdant žiemos sąlygomis. Specialiai sukurta gumos mišinio sudėtis užtikrina maksimalų sukibimą taip pat esant ir žemai temperatūrai.

Ypač tvirtas šoninės sienelės užpildas padidina Hankook Zovac HP W401 padangos stabilumą šoninei apkrovai, dėl to ženkliai pagerinamas valdymas ir stabilumas posūkiuose. Padidintas dyglių kiekis ir jų optimalus trijų eilių išdėstymas užtikrina patikimą trauką. Platus plieno karkasas, padengtas neilonu, ženkliai padidina šios padangos tarnavimo laiką tiek normaliais, tiek ir didelės spartos režimais.

Galimi padangų dydžiai ir kainos

Padangos struktūra

1. Nepertraukiamas vientisas paviršius
Pagerina atsparumą esant dideliam greičiui dėl protektoriaus tvirtumo

2. Platus plieno juostų sluoksnis
Užtikrina optimalų tvirtumą, atsparumą dėvėjimuisi ir pagerina valdymą.

3. Tolygus karkaso sluoksnis
Sumažina deformaciją ir užtikrina šoninės sienelės tvirtumą

4. Ypač tvirtas šoninės sienelės užpildas
Geresnis valdymas ir greita reakcija į vairo pasukimus

 

Tehnologija Kontrol - tai technologijų filosofija Hankook Tire kuri atspindi koncepciją, kad padanga turi nepriekaištingai kontroliuoti bendradarbiavimą tarp vairuotojo, automobilio ir kelio dangos. Ji rado panaudojimą tam, kad Hankook Tire produkcija suteiktų vartotojam maksimalų privalumą ir geriausią vairavimo patirtį saugumo klausymais, komforto, valdymo, efektyvumo ir draugiškumo aplinkai.

Vykdymas Saugumas Komfortas Ekologija

 
hankook
vredestein
nexen
maxxis