HANKOOK Ventus V12 evo (K110)Kompanija Hankook Tire – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių kompanijų tarp padangų gamintojų, gaminanti naujos kartos aukštos kokybės ir padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai kompanija Hankook užima garbingą septintą vietą tarp didžiausių pasaulyje padangų gamintojų ir yra sparčiausiai augantis padangų gamintojas pasaulyje.

Apie kompaniją

Nauja padanga Hankook Ventus V12 Evo K110, dėl savo agresyvios išvaizdos ir puikių eksploatacinių savybių iš karto patraukė vairuotojų dėmesį. Sukurta pagal naujausius kompanijos mokslo ir technologijų pasiekimus, modelis atitinka aukščiausius standartus, kurie yra keliami aukščiausios klasės sportinių padangų klasei. Ji suteikia visišką automobilio kontrolę bet kokiu greičiu ir puikias stabdymo savybes.

Visa tai leidžia priskirti šios vasarinės padangos Hankook Ventus V12 Evo K110 klasei Ultra High Performance, kurioje suderintos puikios eksploatacinės charakteristikos kartu su padidintu komfortu. Šios padangos yra suprojektuotos daugiausiai galingų sportinių automobilių savininkams, kurios leidžia puikiai kontroliuoti transporto priemonę net ir važiuojant dideliu greičiu, todėl Hankook Ventus V12 Evo K110 gavo greičio indeksą «Z». Unikali padangos išvaizda pritraukia „tuning“ gerbėjus, kurie nori suteikti savo automobiliams super modernų

Ventus v12 evo2 k110
Ventus v12 evo2 k110
Ventus v12 evo2 k110
Ventus v12 evo2 k110
Ventus v12 evo2 k110
Ventus v12 evo2 k110

Galimi padangų dydžiai ir kainos

HANKOOK Ventus V12 evo gamyklinėje (OEM) komplektacijoje

Šios padangos buvo pasirinktos gamyklinėje komplektacijoje MINI automobiliams

 

Nepriklausomų ekspertų padangų testavimo rezultatai

Technologiniai sprendimai


Technologijos naudotos kuriant šias padangas leido pasiekti unikalias savybes, kurios ir leidžia jai būti vienai iš geriausių tarp sportinių padangų:

  • Hankook Ventus V12 EVO K110 šonkaulio formos peties zona sustiprina sukibimą manevruojant, stabilizuoja automobilį greituose viražuose ir važiuojant tiesiu keliu, o kintami šoninių blokų kampai mažina triukšmą ir suteikia patikimą padangos sukibimą visą jos tarnavimo laiką.
  • Standus protektoriaus blokas centrinėje protektoriaus dalyje suteikia puikias dinamines ir stabdymo charakteristikas, o taip pat suteikia automobiliui puikų kursinį stabilumą kaip ant sausos taip ir ant šlapios kelio dangos, ir važiuojant virš 200 km/val. greičiu.

Standus centrinis protektoriaus blokas skirtas puikiam stabilumui ir stabdymui net ir važiuojant dideliais greičiais. Trys gilūs išilginiai grioveliai ir V – formos protektoriaus raštas skirtas akvaplanavimo rizikos mažinimui.

 

 

  • V – formos protektoriaus raštas su trimis išilginiais grioveliais su kintamais protektoriaus blokų kampais leidžia efektyviai pašalinti vandenį iš protektoriaus kontakto dėmės su kelio danga ir mažina akvaplanavimo tikimybę iki minimumo
  • Protektoriaus raštas subalansuotas tokiu būdu, kad padidinti protektoriaus kontakto dėmę su kelio danga.
  • Specialus gumos mišinys paruoštas pagal HPSR sistemą, suteikia sukibimą su bet kokia danga, išlaikant savo savybes visą tarnavimo laiką. Šios sistemos dėka gaunama gumos mišinio struktūra pasižymi „prilipimo“ savybe prie šlapios kelio dangos, tuom mažindama stabdymo kelią.

 

Padidinta kontakto dėmė gerina valdymą važiuojant dideliais greičiais ir ant šlapios dangos. Pagerinta ir sustiprinta padangos struktūra suteikia maksimalų stabilumą ir patikimumą važiuojant įvairiais greičiais.

 

  • Apsaugoti šoninį paviršių numatytas specialus apsauginis žiedas.
  • Sandarinimo pagalvė po protektoriumi, platus plieninis besiūlis kordas, o taip pat tankus neiloninis brekeris daro padangą standesnę, todėl padanga žymiai mažiau deformuojasi esant apkrovoms
  • Plieninis kordas ir papildomas dvigubas neiloninis kordas padidinto tvirtumo didina padangos Hankook Ventus V12 EVO K110 tarnavimo resursą, gerina valdymą ir komfortą važiuojant dideliais greičiais.
  • Specialus neiloninis sluoksnis vidinėje padangos ertmėje sandarina karkasą, dėka to aprova ant padangos konstrukcijos paskirstoma tolygiau ir tuom mažina padangos dilimą.

 


Technologija Kontrol - tai technologijų filosofija Hankook Tire kuri atspindi koncepciją, kad padanga turi nepriekaištingai kontroliuoti bendradarbiavimą tarp vairuotojo, automobilio ir kelio dangos. Ji rado panaudojimą tam, kad Hankook Tire produkcija suteiktų vartotojam maksimalų privalumą ir geriausią vairavimo patirtį saugumo klausymais, komforto, valdymo, efektyvumo ir draugiškumo aplinkai.

Vykdymas Saugumas Komfortas Ekologija« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis