HANKOOK Ventus ST (RH06)Kompanija Hankook Tire – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių kompanijų tarp padangų gamintojų, gaminanti naujos kartos aukštos kokybės ir padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai kompanija Hankook užima garbingą septintą vietą tarp didžiausių pasaulyje padangų gamintojų ir yra sparčiausiai augantis padangų gamintojas pasaulyje.

Apie prekinį ženklą

Universali padanga Hankook RH06 Ventus ST skirta galingiems visureigiams. Padanga turi aukštus greičio indeksus «V» — iki 240 km/v ir «W» — iki 270 km/v.

V-formos kryptinio protektoriaus rašto dizainas turi ryškiai išreikštą agresyvią išvaizdą. Protektoriaus rašte yra daug lenktos formos vandenį išstumiančių griovelių, kurie prasideda centrinėje protektoriaus dalyje ir baigiasi kraštinėje dalyje. Šis sprendimas padėjo pasiekti efektyvų vandens šalinimą iš padangos kontakto dėmės, kas žymiai pagerino sukibimą ant šlapios kelio dangos net esant dideliam greičiui. Tam, kad pagerinti padangos sukibimo savybes nekietinant padangos mišinio, protektoriaus raštas Hankook RH06 Ventus ST buvo sukurtas su daugybe įpjovų.

 

Galimi padangų dydžiai ir kainos

Padangų bandymų rezultatai nepriklausomų ekspertų


 
Auto Zeitung 255/55R18
Vertinimas
Gerai

Auto Zeitung
Auto Zeitung: vasarinių padangų testas 255/55R18

Тechnologiniai sprendimai


V – formos protektoriaus raštas leido maksimaliai padidinti padangos kontakto dėmės plotą su kelio danga ir neprarasti kitų darbinių padangos savybių, kas suteikia puikų sukibimą su sausa kelio danga ir pagerina stabdymo savybes. Tokiam padangos protektoriaus raštui būdinga savybė: mažas pasipriešinimas riedėjimui, nuo kurių priklauso ir kuro sanaudų ekonomiškumas.


 

Protektoriaus dizainas

Naujas V-formos protektoriaus dizainas SUV padangoms suteikia puikias sukibimo, stabilumo ir stabdymo savybes. Gumos mišinio komponentai ir padangos konstrukcija suteikia optimalų padangos sukibimą su bet kokia kelio danga.

Triukšmas

Triukšmo lygis sumažintas dėka naujos palenktų blokų koncepcijos DDPT (Dual Depth Pitch Theory).

 

Ilgaamžiškumas

Kombinuotas kompiuterinis padangos protektoriaus sluoksnio modeliavimas su kontakto dėmės optimizavimu suteikia puikų padangos ilgaamžiškumą, kas ne visada būdinga UHP klasės padangom.

 

Kontakto dėmės forma

Kontakto dėmės forma buvo kuriama kompiuterinio modeliavimo pagalba.


Technologija Kontrol - tai technologijų filosofija Hankook Tire kuri atspindi koncepciją, kad padanga turi nepriekaištingai kontroliuoti bendradarbiavimą tarp vairuotojo, automobilio ir kelio dangos. Ji rado panaudojimą tam, kad Hankook Tire produkcija suteiktų vartotojam maksimalų privalumą ir geriausią vairavimo patirtį saugumo klausymais, komforto, valdymo, efektyvumo ir draugiškumo aplinkai.

Vykdymas Saugumas Komfortas Ekologija

Padangos struktūra:

1. Padangos bortelio ištisas pagrindas
Gerina stabilumą dideliame greityje ir suteikia komfortišką vairavimą.

2. Padangos bortelio užpildas
Tikslesnis reagavimas į vairo judesius ir suteikia tvirtumą

3. Plačios ir elastinės plieninės juostos
Suteikia protektoriaus tvirtumą ir padangai ilgaamžiškumą.

4. Ištisas dvigubas sluoksnis
Gerina padangos vientisumą minkštesniam važiavimui ir tvirtumui.

5. Apsauginis lankas
Suteikia geresnę apsaugą nuo išorinių pažeidimų ir prapjovimų.


Ventus v12 evo2 rh06
Ventus v12 evo2 rh06
Ventus v12 evo2 rh06
« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis