Kompanija Hankook Tire – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių kompanijų tarp padangų gamintojų, gaminanti naujos kartos aukštos kokybės padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai kompanija Hankook užima garbingą septintą vietą tarp didžiausių pasaulyje padangų gamintojų ir yra sparčiausiai augantis padangų gamintojas pasaulyje.

Apie prekinį ženklą

"Ventus S1 evo ² - naują flagmaną priemoka sportas padangų klasė" Ultra High Performance, sukurta technologų ir DTM. Tai yra naujos kartos padangos serijos H ankook Ventus, kuriame nuolat laimėjo prestižas VALSTYBĖS bandymų ir naudoja bendrovės patirtį padangų tiekėją, DTM eksklyuzivnog - vienas iš populiariausių Touring serijos autosporto.

"Ventus S1 evo ² - tai yra geriausias balansas tarp performanso drėgnojo ir sausojo valymo paviršių. Autobusas yra tiksli ir paprasta valdyti posūkius dideliu greičiu, reikalaudami keffektivnosti ir poveikis aplinkai iki minimumo sumažinant Conj otivleniya sukti ir optimalų ir būdingas maksimalus sheniem ant sauso paviršiaus pagerinti našumą optimizuojant blokų standumą

Ventus v12 evo2 k117
Ventus v12 evo2 k117
Ventus v12 evo2 k117
Ventus v12 evo2 k117
Ventus v12 evo2 k117
Ventus v12 evo2 k117

Galimi padangų dydžiai ir kainos

Padangų bandymų rezultatai nepriklausomų ekspertų

Technologiniai sprendimai


Rankena

"Ventus S1 evo ² turi daug dizaino ir techninių naujovių už geriausią pusiausvyrą tarp vairavimo savybes ant šlapios ir sausos keliuose. DTM sluoksnių protektoriaus blokų dizainas su "Smart" vienetų ribų krašto esančių "laiptais" įkvėpė naujoves, didinti lauką, jungiančios padangą trinčiai. Tai suteikia tą patį aukštą trauką visoje padangos gyvenimą

Sumažina nusidėvėjimą ir pasipriešinimas riedėjimui

"Ventus S1 evo ², pagamintas iš gumos su naujausios kartos komponento turinį« silicio dioksidas ", pasižymi optimizuota sistemos kompleksinio paramos susiejimo, kuris sumažina dėvėjimąsi ir padidina atsparumą aukštesnėje temperatūroje nusidņvņs. Visiškai naujas formulė stireno polimerai yra atsakingas už atitinkamą priemokos skyrimo ir padangų eksploatacines savybes šlapiame kelyje, tuo pat metu mažinant pasipriešinimą riedėjimui, dėl didesnio saugumo, aplinkos apsaugos.

Speciali aušinimo sistema ir žemas triukšmo

Speciali aušinimo sistema ir žemas triukšmo

Tehnologija Kontrol - tai technologijų filosofija Hankook Tire kuri atspindi koncepciją, kad padanga turi nepriekaištingai kontroliuoti bendradarbiavimą tarp vairuotojo, automobilio ir kelio dangos. Ji rado panaudojimą tam, kad Hankook Tire produkcija suteiktų vartotojam maksimalų privalumą ir geriausią vairavimo patirtį saugumo klausymais, komforto, valdymo, efektyvumo ir draugiškumo aplinkai.

Vykdymas Saugumas Komfortas Ekologija
« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis