Kompanija Hankook Tire – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių kompanijų tarp padangų gamintojų, gaminanti naujos kartos aukštos kokybės padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai kompanija Hankook užima garbingą septintą vietą tarp didžiausių pasaulyje padangų gamintojų ir yra sparčiausiai augantis padangų gamintojas pasaulyje.

Apie prekinį ženklą

Vasarinė padanga Hankook K115 Ventus Prime 2 skirta visų tipų lengviesiems automobiliams ir apjungia savyje vairavimo komfortą, ekonomiškumą ir ilgaamžiškumą.

Pagrindinis prioritetas kuriant padangą Hankook K115 Ventus Prime 2 buvo saugumas. Tai padėjo sumažinti stabdymo kelią ant šlapios kelio dangos 20% (lyginant su ankstesnio modelio rezultatais). Padangos gamyboje buvo naudojamos naujausios gumos mišinio technologijos ir naujos medžiagos, o protektoriaus raštas pasiskolintas iš gamtos jis yra panašus į laukinių plėšriųjų kačių dantis.

Ventus v12 evo2 k115
Ventus v12 evo2 k115
Ventus v12 evo2 k115
Ventus v12 evo2 k115

Galimi padangų dydžiai ir kainos

Hankook Ventus Prime2 (K115) originalios įrangos

Padangos Hankook K115 Ventus Prime 2 įvertintos daugelio automobilių gamintojų ir pasirinktos sekančių automobilių gamyklinei komplektacijai:

  -  Audi A3

  -  Volkswagen Golf VI, Polo

  -  KIA Soul, Sportage, 

  -  Chevrolet Captiva, Cruze

Technologiniai sprendimai


Gumos mišinys susidedantis iš silicio, nano dalelių ir optimizuotų molekulinių grandinių, leido padidinti stabdymo efektyvumą, sumažinti riedėjimo pasipriešinimą ir padidinti eksploatacines savybes.

  Efektyvumas

Maksimaliam sukibimui su kelio danga protektoriaus dizainas buvo kuriamas panašus į jaguaro dantį.

Greitėjant ir posūkiuose už optimalų padangos kraštų sukibimą su kelio danga atsako protektoriaus dizainas jaguaro danties formos. Šis charakteringas bruožas gerina automobilio valdymą bet kokiose situacijose.

 
Saugumas

Trigubo spindulio profilis užtikrina maksimalų sukibimą su šlapia kelio dangą.

Trigubo spindulio profilis palaiko maksimalų sukibimą su kelio danga važiuojant dideliu greičiu ir posūkiuose ant šlapios dangos.

 
Aplinka

Silicio mišinio naujų technologijų karta gerina kuro ekonomiškumą ir stabilumą šlapiame kelyje.

 

Tehnologija Kontrol - tai technologijų filosofija Hankook Tire kuri atspindi koncepciją, kad padanga turi nepriekaištingai kontroliuoti bendradarbiavimą tarp vairuotojo, automobilio ir kelio dangos. Ji rado panaudojimą tam, kad Hankook Tire produkcija suteiktų vartotojam maksimalų privalumą ir geriausią vairavimo patirtį saugumo klausymais, komforto, valdymo, efektyvumo ir draugiškumo aplinkai.

Vykdymas Saugumas Komfortas Ekologija
 
„Quiet Ride“ technologija
Specialus blokų dizainas Quiet Ride Technologijos leido sumažinti triukšmingumą.
« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis