Hankook Ventus Prime 3: naujoji Premium komforto padanga Europos keliamsNaujoji Hankook gaminama Europos keliams skirta Premium komforto  lygio padanga Ventus Prime3 tapo prieinama visų regionų vairuotojams. Paskutinis sėkmingos Premium linijos, Ventus šeimos, lengvųjų automobilių padangų  papildymas buvo sukurtas siekiant užtikrinti optimalų balansą tarp efektyvumo, saugumo, komforto ir aplinkosauga. Šalia visa to, Ventus Prime3 patenkina vidurinės klasės automobilių ir prabangių limuzinų vairuotojų, kuriems svarbus komfortas automobilio salone, kasdieninius  reikalavimus.

hankook prime3 03

Premium klasės padangų gamintojas Hankook Europos rinkoje pristato naująją Ventus Prime3 padangą. Sukurta siekiant užtikrinti optimalų balansą tarp efektyvumo, saugumo, komforto ir aplinkosauga, Ventus Prime3 padanga yra naujausias flagmanas sėkmingoje  Ventus padangų Premium linijoje ir užtikrina vairuotojams puikias dinamines charakteristikas, o taip pat pagerintus stabdymo ant šlapios ir sausos dangos rodiklius.
Ši padanga galima įvairių dydžių (53 dydžių įvairovė), nuo 15 iki 18 colių.

Pagerintas stabdymas ant šlapio paviršiaus tapo pagrindiniu Hankook inžinierių pasiekimu kuriant naujos kartos Ventus Prime produkciją. Naujos sudėties, su didelio sukibimo Silica kartu su nauja sumaišymo technologija, naudojimas užtikrina žymiai geresnį polimerų ir užpildų  pasiskirstymą gumos mišinyje. To rezultate 8% pagerintas stabdymas ant šlapio paviršiaus ir tuo pat metu sumažintas padangos pasipriešinimas riedėjimui. Protektoriaus raštas su 4 plačiais grioveliais užtikrina greitą vandens šalinimą, pagerindamas važiavimo drėgnomis oro sąlygomis kontrolę ir padėdamas dar labiau sumažinti akvaplanavimo riziką. Dėl specialių skirtingo gylio šonininių griovelių, priklausomai nuo jų išsidėstymo protektoriaus rašte, buvo rastas kompromisas tarp Ventus Prime3 efektyvumo ant šlapios ir sausos dangos.

Dar vienu Ventus Prime3 svarbiu pasiekimu tapo progresas, pasiektas kalbant apie  efektyvumą ant sausos dangos. Dėl ypatingai optimizuoto asimetrinio protektoriaus  dizaino, padangos sąlyčio taškas buvo padidintas 10%.  Pagerintų skersinių ir radialinių kietumų protektoriaus derinimas kartu su vientisu išoriniu kraštu ir hibridinio kietumo šonai užtikrina puikų valdomumą ant sausos dangos. Stabdymas ant sauso paviršiaus taip pat buvo pagerintas 3%, o traukos padidinimas buvo realizuotas drauge kartu su kitais pagerinimais. Protektoriaus blokus supančių griovelių su nuožulniais kraštais adaptacija leido pasiekti neuždelstą išplėsto sąlyčio taško efektą stabdant.

Nesenai sukurti funkcionalūs polimerai su  didele molekuline mase, naudojami Hankook Ventus Prime3 padangų gumos mišinio sudėtyje, padidino atsparumą nusidėvėjimui 9%.

Ši padanga turi pažangų, tvirtą ir mažasvorį viskozės karkasą, plačių plieninių diržų komplektą, padengtus besiūliu sustiprinančiu diržu ir didelio stiprumo padangos krašto užpildu geresniam valdomumui, tikslesniems vairo pasukimo atsakams ir puikiai kontrolei važiuojant netgi dideliu greičiu.

Optimizuota protektoriaus blokų struktūra kartu su pagerintu šoninių griovelių pokrypio kampu ir priešturbuleciniais šonais sumažina išorinį triukšmą, tuo pačiu pagerindami Ventus Prime3 padangos komforto rodiklius. Dėl  naudojamos naujos griovelių išdėstymo  technologijos Hankook inžinieriai galėjo akivaizdžiai sumažinti tiek naujų, tiek jau naudotų Ventus Prime3 padangų protektoriaus keliamą triukšmą.

Kaip ir visa Hankook Ventus linijos produkcija, naujoji Premium komforto padanga turi vizualinės kontrolės padangų nusidėvėjimo indikatorius (VAI) šoninėse padangos zonose, kas leidžia vairuotojui paprastu ir aiškiu būdu kontroliuoti padangų reguliavimą savo automobilyje.

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis