Hankook RW08 Dynapro i cept 

 

Kompanija Hankook Tire – viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių kompanijų tarp padangų gamintojų, gaminanti naujos kartos aukštos kokybės padidinto pravažumo radialines padangas. Šiai dienai kompanija Hankook užima garbingą septintą vietą tarp didžiausių pasaulyje padangų gamintojų ir yra sparčiausiai augantis padangų gamintojas pasaulyje.

Apie prekinį ženklą

Žieminė padanga DYNAPRO I*Cept RW 08 skirta lengvam sunkvežiminiam transportui, turi kryptinį protektoriaus raštą, pasižymi pukiu pravažumu, padidintu komforto lygiu ir puikiomis stabdymo savybėmis.

Padanga sudaryta iš specialaus gumos mišinio, kurio naudojamas didelis kiekis Silica, dėl ko užtikrinamas maksimaliai efektyvios sukibimo charakteristikos su šlapiu keliu žiemos sąlygomis ir leidžia naudoti padangas esant skirtingoms temperatūroms.

Padangų Hankook Dynapro I*Cept protektoriaus raštas turi didelį kiekį bangelių formos ir išilginių lamelių. Tai leidžia pagerinti padangos sukibimo savybes su kelio danga visomis kryptimis, pagerina stabdymo efektyvumą ir sumažina triukšmo lygį.

Šiuolaikinis kryptinis protektoriaus raštas pagerina valdymą ir krypties tolydumą. Patvarūs atraminiai blokai, išdėstyti centrinėje zonoje, mažiau veikiami deformacijos judėjimo metu, leidžia pagerinti stabilumą ant bet kokių kelio paviršių.

Šiuolaikinis kryptinis protektoriaus raštas pagerina valdymą ir krypties tolydumą. Patvarūs atraminiai blokai, išdėstyti centrinėje zonoje, mažiau veikiami deformacijos judėjimo metu, leidžia pagerinti stabilumą ant bet kokių kelio paviršių.

Galimi padangų dydžiai ir kainos

Technologiniai sprendimai


Stabdymas ant sniego pagerėjo 9%

Kryžminių blokų sistema
Protektoriaus blokai sujungti kampu siekiant geresnio valdymo ir stabdymo ant apledėjusio kelio
Centrinė protektoriaus dalis
Užtikrinamas puikus valdymas ant sauso ir šlapio kelio, centrinė protektoriaus dalis pagerina sukibimą ant sniego ir ledo.
Sustiprinta centrinė protektoriau dalis
Užkertamas kelias centrinių blokų judėjimui siekiant pagerinti stabdymą ant ledo.
Vertikalus dantytas griovelis
Dantytos griovelių sienelės pagerina traukos ant sniego parodymus.
Dviejų lygių šoninės dalies blokai
Dviejų lygių 3D blokai užtikrina gerą šoninės zonos blokų kraštų kibimą į sniegą.
Dantyti grioveliai
Dantytos griovelių sienelės užtikrina puikų sukibimą ant sniego.
Tilteliai tarp griovelių
Grioveliai sujungti vienas su kitu siekiant užtikrinti geresnį tirpstančio sniego pašalinimą.
4 tiesūs ir 2 zigzago formos grioveliai
Keturi tiesūs grioveliai pašalina vandenį, tokiu būdu pasieka geresnė trauka ant šlapio paviršiaus. Du zigzago formos grioveliai užtikrina patikimą sukibimą ant apsnigto paviršiaus.

Pagerinta padangos kontaktinė zona

Optimali padangos kontaktinės zonos forma siekiant geresnio stabdymo, sukurta skirtingų kontaktinės zonos pločių ir slėgio bandymų būdu. Dėl padangos kontaktinės zonos didelių dydžių padangų stabdymo rodikliai ant sniego ir ledo pagerėjo.

Silica naudojimas padangos gumos mišinio sudėtyje

Silica naudojimas gumos mišinio sudėtyje pagerina padangos efektyvumą ant sniego ir ant šlapio paviršiaus.

Kontūro standumo valdymo technologija (SCCT)

Kontūro standumo valdymo technologija (SCCT) pagerina padangos ilgaamžiškumą.

 

Tehnologija Kontrol - tai technologijų filosofija Hankook Tire kuri atspindi koncepciją, kad padanga turi nepriekaištingai kontroliuoti bendradarbiavimą tarp vairuotojo, automobilio ir kelio dangos. Ji rado panaudojimą tam, kad Hankook Tire produkcija suteiktų vartotojam maksimalų privalumą ir geriausią vairavimo patirtį saugumo klausymais, komforto, valdymo, efektyvumo ir draugiškumo aplinkai.

Vykdymas Saugumas Komfortas Ekologija

 
hankook
vredestein
nexen
maxxis