Įmonė Hankook Tire – vienas iš pačių didžiausių ir sparčiausiai augančių padangų gamintojų, gaminančių šiuolaikines radialines aukštos kokybės ir padidinto pravažumo padangas. Šiuo metu Hankook užima garbingą septintąją vietą tarp pačių didžiausių padangų gamintojų pasaulyje ir yra greičiausiai augantis padangų gamintojas pasaulyje.

Apie prekinį ženklą

Hankook RA 28 – asimetrinės vasarinės mikroautobusų padangos, skirtos mikroautobusams ir SUV klasės automobiliams. Iš esmės, padanga skirta eksploatuoti miesto keliuose, bet sugeba atlaikyti ir užmiesčio sąlygas.

Ši padanga sukurta Hankook Europos techniniame centre (ETC), kuris yra įsikūręs Langenhagen netoli Hanoverio.

Šiuo metu Radial RA 28 gaminama naujoje, šiuolaikinėje Hankook gamykloje Vengrijoje, kuri specialiai dėl šios priežasties praėjo papildomą automobilių gamintojų auditą, tokį kokio Volkswagen reikalauja iš savo tiekėjų, daugiau nei ISO standartas. Įvertinimas, kuris buvo skirtas gamyklai, patenkino visus Volkswagen Group kokybės ir ekologinius reikalavimus. Hankook RA 28 naudojama penktos kartos Volkswagen Transporter, Caravelle, Multivan ir T5 nuo 2009 metų pabaigos.

Hankook RA-28 RADIAL pasižymi labai žemu triukšmo lygiu, ir atitinka griežtus EC reikalavimus.

HANKOOK Radial RA28 naudojama gamyklinėje komplektacijoje

HANKOOK Radial RA28 naudojama Volkswagen mikroautobusų gamyklinėje komplektacijoje. Šiuo metu padangos komplektuojamos:

  - Volkswagen T5*

 * ne visuose pasaulio regionuose

Galimi padangų dydžiai ir kainos

Technologiniai sprendimai


Padanga pasižymi puikiu subalansuotumu ir specialiai suprojektuota universaliam naudojimui tiek minivenams, tiek mikroautobusams ir SUV klasės automobiliams. Padanga pasižymi puikiomis valdymo ir komforto savybėmis, trumpu stabdymo keliu, žemu triukšmo lygiu ir aukštu atsparumu dėvėjimuisi.


 

Efektyvumas ant šlapio kelio

Išilginiai platūs grioveliai ir papildomi išėmimai šoninėje dalyje užtikrina greitą ir efektyvų vandens išstūmimą ir garantuoja patikimą apsaugą nuo slydimo vandens sluoksniu.

 

Geresnis sukibimas

Didelis griovelių kiekis užtikrina geras sukibimo charakteristikas su kelio danga.

 

 

Stabilumas posūkiuose

Galinga šoninė zona atsakinga už sukibimą su kelio danga posūkiuose.

 

Padidintas tarnavimo laikas

Aukštas patvarumo lygis ir sugebėjimas išlaikyti puikias techninias charakteristikas visą padangos tarnavimo laiką.

 

 


Technologija Kontrol - tai technologijų filosofija Hankook Tire kuri atspindi koncepciją, kad padanga turi nepriekaištingai kontroliuoti bendradarbiavimą tarp vairuotojo, automobilio ir kelio dangos. Ji rado panaudojimą tam, kad Hankook Tire produkcija suteiktų vartotojam maksimalų privalumą ir geriausią vairavimo patirtį saugumo klausymais, komforto, valdymo, efektyvumo ir draugiškumo aplinkai.

Vykdymas Saugumas Komfortas Ekologija

 

 

 

« atgalhankook
vredestein
nexen
maxxis